אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משקיע ישראלי מפאלו אלטו ישקיע 100 מיליון דולר בסטארט-אפים ישראליים

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
מאחל לכל מיזם שיזכה לעבוד עם אדם כמותו
עבדתי עם אורן כמה שנים כיזם. משקיע טוב נמדד דווקא בצוק העיתיים, בזמנים הקשים. כשהכל הולך טוב, מאוד נוח להיות משקיע, כולם יודעים לקצור את הפירות. מעטים יודעים להפשיל את השרוולים כשצריך. אורן עבד עימנו ללא לאות,השקיע אין ספור שעות ומאמצים. בזמן שמשקיעים אחרים קיפלו את הזנב, הוא כמעט היחידי שעמד מאחורינו. מאחל לכל יזם שיעבוד עם משקיע מהקליבר של אורן, ולמנהלי קרנות ללמוד מהאיש - צנוע, ענו, ללא משרדים, ללא זחיחות, ללא התעסקות ביחסי ציבור. באמת שכזה יש רק אחד. מודל לחיקוי
יזם  | 05.07.17
15.
הישראלי היפה
מהיכרותי אורן הוא אחד מאנשי העסקים האמינים, הישרים והמוצלחים ביותר. הוא משקיע מבריק עם הצלחות יוצאות דופן ונחשב לאחד הדירקטורים הפעילים והתומכים בחברות הפורטפוליו שלו. אורן הוא גם תורם נדיב לקהילה ולמיזמים חברתיים ישראלים. מה שמקסים, הא גם אחלה גבר עם חיוך גדול והשתן לא עלה לו לראש מההצלחה.
דן ל.. | 04.07.17
14.
למגיבים השליליים,תתביישו,אתם גם לא מכירים אותו
אורן איש מקסים וצנוע. מי שמכיר אותו יודע שהוא גם משקיע מיוחד,שתומך בחברות שלו ועוזר המון. כל מי שכתב כאן דברים שליליים לא מכיר את אורן, או כותב דברים לא נכונים. משקיע מבריק,שלא משקיע בהרבה חברות, ושימו לב בכמה חברות הוא היה המשקיע הראשון וסיכן את כספו. הלוואי שהיו עוד כמוהו.
ישראלי | 03.07.17
13.
כתבת יח"צ שקופה וילדותית של שחצן וכלומניק שכולם מתרחקים ממנו
טיפה מזל פה ושם, עשה כמה אקזיטים, אבל הרבה יותר מהם עשה רעש בכתבות חוזרות ונשנות בעיתונים ישראלים, כאילו הוא מייצג את האיש ש"עשה את זה בעמק". לא עשה כלום בחיים חוץ מכסף. לא המציא שום דבר, לא יזם שום דבר, לא בנה שום דבר, פשוט הימר כמה פעמים וזכה ברולטה (והפסיד בפעמים אחרות). פגשתי אותו כשהגיע לסיליקון ואלי מטעם קרן הון סיכון, מלא מעצמו, מדושן עונג. פשוט מגוחך. יופי, יש לך כסף! מעריצים אותך כפרה!
"גאון" עליכ | 03.07.17
11.
זהב זהב
כמה מילים על אורן זהב, לא סחר בכסף שלו, בנוגע להשקעה שלו ב - Houzz, היה משקיע קטן מאד, את רוב הכסף גייס ממשקיעים ישראלים שחיים בסיליקון וואלי (והם אוהבים להשאר בעלום שם), הבחור לא מבריק, לא סימפטי, שחצן עם יכולות תקשורות ששואפות לאפס. הסיבה שאין לו משרד די ברורה, הסיבה שהוא שותף יחיד בקרן (גם מאד ברורה). משום מה אנחנו שוב ניזונים מ FAKE NEWS. דבר אחרון, אורן אוהב לקחת את כל הקרדיט, מאחורי המיזמים האלו יש יזמים שהקריבו את חייהם, כרגיל מדבר רק על עצמו
אורן | 03.07.17
9.
ל - 6
גם לי קפץ ברגע הראשון, אבל אז אתה נזכר באיך עובד העולם הזה. ה - 20% זה למעשה אופציות, כשאת הסכום ששמת הוא בעצם הלוואה שאתה מקבל מהחברה לפני שמחלקים אחוזים. בנוסף יש מושג של Dobuledip שאומר שההלוואה תחזור פעמיים לפני שמחלקים אחוזים (כן 100% תשואה על החוב לכל התקופה בנוסף ל - 8% ריבית שנתית שיש גם בלי המנגנון הזה). בקיצור נשמע מוזר במבט ראשון, ופחות במבט שני..
אלון | 03.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת