אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עלות הקמפיין לתעודת זהות ביומטרית: 2.7 מיליון שקל

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
שירות
במקום לזרוק כסף על פרסום של דבר מחוייב בחוק, שיעשו שימוש של הכסף להרחבה ושיפור השירות במשרדי רשות האוכלוסין ומניעת התייחסות לקהל כאל עדר פרות. בלשכת כפר סבא (למשל) אנשים מחכים על המדרכה. לא רוצה להרחיב כדי לא לפגוע בהסכמים קואליציונים ובאגו של ביבי ודרעי.
אורי | 05.07.17
11.
העומס נוצר כי ב-4.6 פרסמו הודעה באתר משרד הפנים שהחל מה-8.6 חייבים לתאם מראש לקבלת דרכונים
אם תכנסו לאתר משרד הפנים בארכיון ההודעות, ההודעה על כך שחייבים לתאם תור מראש לצורך הנפקת דרכון פורסמה באתר המשרד ב-4.6 בפועל 4 ימים לפני שהנוהל מתחיל. זו הסיבה לבלגן, כי שנייה לפני הקיץ שינו את הנוהל בצורה הזויה לחלוטין. זה בלינק שחור על גבי לבן: https://www.gov.il/he/Departments/news/schedule_appointment_for_biometric_docs תראו את תאריך הפרסום המקורי של ההודעה הזו.
אחת שיודעת | 05.07.17
3.
החלילן הוא לא סיפור מהאגדות...
כאלה מטומטמים, לא בממשלה, העדר שנוהר להוציא תעודה ביומטרית בגלל קמפיין פרסומי, מה אתם מפגרים, זה עוזר לכם כי? זה הרגשה טובה שיש לכם עוד גאדג'ט בארנק? אולי תתחילו לחשוב או שזאת דרישה מוגזמת? עושים עלינו סיבוב, לא פעם אחת ולא פעמיים, אלא אחד אחרי השני ואנחנו כמו בהמות עם כיסוי עיניים מתנהגים בחוסר הבנה, אכפתיות, מודעות צרכנית ואזרחית. מפריע לנו שאנחנו פראיירים אבל ברגע שמישהו צועק "פראיירים אליי" כולם רצים אליו... תתבגרו ותתחילו להתנהג בהתאם!
תינוקי | 05.07.17
1.
שמח לשמוע שדרעי מפזר לכל דיכפין את כספי המיסים שלי
לאחר שדאג לאחרונה שהציבור שלו לא יוכל לשלם מיסים גם בשנים הקרובות (ביטול מקצועות ליבה) או להתקרב לצבא, והגדיל להם את הקצבאות שגם הן משולמות מהמיסים שלי, אני שמח לשמוע שנשאר לו עודף לשרוף על קמפיינים פרסומיים יקרים.
משלם מיסים | 05.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת