אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון תוקף: בנק ישראל לא רוצה את מחיר למשתכן במדד מחירי הלמ"ס כי הוא שומר על הבנקים

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
כחלון דווקא פה מנסה לשמור על הבנקים...
מודל של החכרת דירות ושכר הדירה על חשבון רכישת הדירה- הוא מודל שעובד בחוףל באופן יוצא מן הכלל. זה יפתור חלק גדול מאוד מבעיית רכישת הדירה למשפחות צעירות, אבל ייתר את המשכנתא. ולכן כחלון לא אוהב את המודל... לכולם יש אינטרסים.
דניאל כהן גינדי | 05.07.17
14.
תגובה ל - 7
כבעל דירה (אחת, אחת , דירה אחת - לא לקפוץ ), גם אני עושה מילואים ואפילו משלם מיסים וכן אפילו מתנדב בקהילה , היית מאמין בעל דירה..! נוצר איזה שיח ציבורי מוזר שהזוגות הצעירים שגרים בשכירות הם כולם צדיקי הדור ובעלי הדירות הם חזירים (כן חזירים אני שומע את זה סביבי יותר מדי לאחרונה ). אז תרגיעו בבקשה , כולנו עושים מילואים משלמים מיסים, מגדלים ילדים ומשלמים חשבונות בזמן. תודה.
ירון | 05.07.17
7.
אנחנו עושים מילואים משלמים מיסים -ובנק ישראל מעדיף הבנקים!!!
כחלון "כולנו" אתך-כולם נגדך כי אתה באמת דואג לצעירים ונותן תקווה שנגיע לדירה במחיר שפויי. לגבי הבנקים ובנק ישראל-צריך ועדת חקירה ממלכתית על 18 מיליארד ש"ח שנעלמו (היה פותר בעיות הדיור לצעירים!) בחובות הטייקונים (דנקנר/זיסר/לבייב/פישמן/תשובה-דלק נדל"ן -ועוד...)שנתנו הבנקים ובנק ישראל ,מקומם של מנהלי בנק ישראל ומנהלי הבנקים בכלא , אולמרט נכנס לשנה לכלא על 60 אלפי ש"ח.....
זוג צעיר-מי יגן על המדינה.. | 05.07.17
6.
מחיר למשתכן - שטויות במיץ
הגידול באוכלוסייה במדינת ישראל עומד על ממוצע של כ-2.4% בשנה, שהם קרוב ל-.200,000 איש נפשות כל שנה. בהנחה של שוויון במספרים של גברים ונשים, מדינת ישראל מייצרת בממוצע כ- 90,000 זוגות בשנה, שהם כמספר הזה בביקוש לדירות. איך הבדיחה של כחלון ("מחיר למשתכן"), שגם אם תתממש, מתייחסת לאחוז זעום וזניח מכלל הביקושים (ולדירות שרובן עדיין לא הגיעו לשלב של תכנון, שלא לדבר על תחילת בניה) יכולה לשנות את מדד מחירי הדירות ?
אלכס | 05.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת