אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המצע הכלכלי של אבי גבאי: סיכוי קטן להיתכנות מעשית

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מצע בחירות של גבאי.
אם מפלגת העבודה חפצת חיים, עליה לכתוב מצע מדיני שפוי מחדש. ולא את הקלישאות הממוחזרות מבית היוצר של פרס וחבורתו. העם לא מאמין בהזיות השלום שלא ניתנות למימוש. יש לשנות את המנטרות השדופות. מר"צ לפחות אומרת בגלוי מה נדרש כדי לפרק את מדינת ישראל. וכן להאיף את ציפורה הקרציה לכל הרוחות, היא נטל ולא נכס.
דיוגנוס | 11.03.18
7.
גאון
אין לכם מושג בכלל כמה אפשר לתקן עוולות כי התרגלתם שראש משלה מטיל עליכם רפש ואתם קבוע אומרים תודה ושאין תחליף לנתניהו. ממשלת ישראל שנים רבות מרמה וגונבת את אזרחיה ואבי גבאי ומפלגת העבודה פה בשביל לעשות לזה סוף ולתקן את העוולות של נתניהו. רק מפלגת עבודה חזקה תשנה את המדינה לטובה.
עדי | 14.07.17
6.
לא , ביבי יש לו תוכנית
מס דלק אסטרונומי ארנונה שעולה כל שנה מסים על נדלן מס ואגרה על כל שטות ... אי אפשר לגמור את החודש ... מכל המיסים לא פלא געש עודפי מס שהולכים להתנחלויות ולחרדים . לפחות מישהו מנסה לעשות משהו למען העתיד והחמלה שלנו אבל מי סופר !!!! איידה ביבי תשתין עלינו , זה רק גשם
רמי | 12.07.17
5.
שכח להוסיף חלוקת מיליון ש"ח לכל אזרח ?
התכנית שלו מציאותית וכלכלית באותה מידה שיבטיח הבטחת בחירות לחלק לכולם מיליון ש"ח . תכנית ברמה מנטלית של פעוט בן 3 שהוא מבטיח לתת לו חינוך חינם . אם פשוט חלוקת מתנות לאזרחים מובילה לשפע כלכלי , איך לא חשבו על זה עד היום ? ומדוע כלכלת ונצואלה קורסת ? טירוף סוציאליסטי שמבטיח גן עדן לבוחרים שיקבלו גהנום .
אני רק שאלה | 12.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת