אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חקר ביצועים: השבוע של גבאי, אלוביץ' ומשבר הדסה

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
בעניין גבאי
יש משהו בדברים שנאמרו. אני אומר זאת כאוהד של גבאי מהיום שבו הודיע על התפטרותו. כל פוליטיקאי היה פעם פוליטיקאי טירון. זה נכון גם לגבי גבאי. כל טירון יעשה טעויות של טירון. מי שטיפש יעשה יותר טעויות, והחכם, כמו גבאי, יעשה פחות טעויות. אחת הטעויות האפשריות והחמורות של כל פוליטיקאי מתחיל - זה לקבל תרומות ללא אבחנה מתורמים, ובכך לקשור עצמו בהתחייבויות אליהם. אפילו אם התחייבויות כאלה אינן רשומות בשום מקום, ושהתמורה להן היא רק על תקן של "חייב טובה". זו ההחלה של השתעבדות ארוכה לטובת אותם גבירים. אני רואה את בגבאי הטירון את כל התכונות החיוביות של מועמד לראשות ממשלה: הוא מבריק, הוא יידען, האינטילגנציה שלו מאוזנת כראוי. מנהלן מעולה, שיביא אתו יידע ניהולי איכותי יותר מכל ראש ממשלה לפניו. הוא יישר ואיכפתי וברור שטובת הציבור והמדינה לנגד עיניו. ומבחינתי, אני ממנה אותו לראשות הממשלה כבר מחר. ועל כן אני מזהיר אותו שיקרא ויעיין היטב בכתבה זו. שמא ייאבד את עצמאותו עוד לפני שהגיע לתפקיד כלשהו.
חיים אבגד | 14.07.17
5.
והנה מתחיל הצייד....
כמקובל במחוזותינו יום אחרי הבחירה מתחיל הליך החיסול הממוקד. הצד השפוי של העם מחסל עצמו למוות. הבן אדם עדיין לא התישב בכסא תעצרו רגע תנשמו תרגעו. עם ביבי ,ארדואן, פוטין, והגדול מכולם טראמפש. אם הם יכולים אז אבי גבאי בוודאי יכול. אבי היקר תתחיל לנהל להנהיג לשלוט ולנהוג את עגלת המשא. כך אתך את הכי ראויים וטובים כמו סתו יוסי והחברה הטובים שמור נפשך מהעסקונה הישנה והרקובה. שתצלח דרכך חביבי.
איש כנען | 14.07.17
1.
וואלה סוציליסט, נו באמת!!! מספיק עם השטויות
מדוע לאחר 4 שנות מנכ"ל בבזק קבל גבאי סכום של מעל 50 מיליון ש"ח על מה ולמה איש צעיר היום בן 49 כשקבל היה בן 47, מי יוצא לפסיה בגיל 47? רק בצבא, לא? איך שלא יהיה הסתיר גבאי את הסכום הצנוע מאד ושלי יחימוביץ אוי אוי נפלה בפח שתמנה לעצמה, העיקר שגבאי פתח פה על ראש הממשלה בנימין נתניהו, רק לא על עצמו, אם היו יודעים לפני הפריימריס למפלגת העבודה מי זה גבאי האמיתי איש לא היה בוחר בו, לא יביא אפילו 20 מנדטים, גבאי התגלה כנוכל רמאי גדול, היה שקט שקט עד שנבחר ותראו איזה מרצע מכוער יצא מהשק
גבאי הכברוש | 14.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת