אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

במחיר של וילה בהרצליה: טירת ענק בצרפת מוצעת למכירה ב-17 מיליון דולר

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
כל השטח הזה ואפילו בריכה לא חשבו לבנות? בעעע
חוץ מזה זה הוצאות ללא סוף, מיסים, תשלום משכורות למשרתים ושומרים, תחזוקה... זה נכס מיותר.. אם היה לי 17 מליון דולר הייתי בונה בית מלון, זה נכס מניב ושומר לי פנטאוז למעלה כמו שטראפ נוהג לעשות בכל הבתי מלון שלו... תוך כמה שנים הוא מניב מספיק כסף לבנות בית מלון נוסף...
אריה | 14.07.17
18.
למה זול?
הקאץ' טמון בשימור. החוק בצרפת מחייב שימור נכסים הסטוריים מה שהופך מקום כזה לבור ללא תחתית. הסיכוי היחיד לא לאבד את התחתונים זה להפוך את הנכס למלון בוטיק יוקרתי עם מחירים בשמיים, אבל בשביל זה יש מסכת בירוקרטית ארוכה ויקרה. בד"כ מתבצעת עסקת ניהול עם רשת בתי מלון עולמית שמעניקה את הידע והשיווק, אבל זו עבודה קשה מאד לעמוד בסטנדרטים של מלון סופר דלוקס והרווח די נמוך.
טום | 13.07.17
14.
ביבי, קנה אותי
עבור עמלת עיסקת הצוללות, ביבי, אתה יכול לקנות את הנכס ואז יהיה שקט לשרה וגם לנו. לשיפוץ, כבריש לה את מעצב הבית וסנדרה בטח גם תעזור. ניקול תדאג להחליף את המטבח המוזנח ושגב יבוא לבשל שבלולים בשמפניה וורודה וביבי יעשן סיגרים במרפסת אל אף שאסור לו בגלל האלרגיה. והבונוס, נתפטר ממשפחת המלוכה המסואבת ולא יהיה כלום.
גאלא מין | 13.07.17
13.
הקונים מיפן
מכיר היטב את האזור, גרתי שם במשך שנתיים בטרם עברתי לפריס. אחת הבעיות הגדולות של הצרפתים היא הקונים מבחוץ, בעיקר היפנים. הם קונים את הטירות במחירים מצחיקים ומרוקנים את הטירות עד היסוד. את כל הרכוש שבטירות הם מעבירים בקונטיינרים למזרח הרחוק ומוכרים אותם במחירים מטורפים, כולל פרסקות על הקיר, כן הם מפרקים את כל הקיר כיחידה אחת. באופן הזה הם מחזירים את השקעתם ומרוויחים פי שניים. לא מטריד אותם מה יעלה בגורל הטירה שהרי את ההשקעה הם החזירו. הם פשוט עוזבים את הטירות להתפרק. הצרפתים גילו זאת במאוחר מידיי, היום שירותי המכס זהירים יותר ויש איסור להוצאת נכסים מהמדינה.
גבי שמעיה | 13.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת