אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מצעד מקורבי נתניהו בחדר החקירות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
"מצעד המקורבים"
מעניין ש"מקורבים" לראשי ממשלה קודמים כמו שמעון פרס יצחק רבין אהוד ברק אריאל שרון ואהוד אולמרט לא חוברו לראשי הממשלה (חלקם אפילו הורשע והוכנסו מאחורי סורג ובריח) ואצל נתניהו כול "מקורב" מדביקים מיד לראש הממשלה נתניהו !! מגמה? ניסיון להכפיש? שטיפת מוח? הציבור ישפוט (גם ביום הבוחר!!)
חיים | 14.07.17
8.
ביבי יסיים את כהונתו ופעילותו הפוליטית מקסימום עד סוף שנת 2017.
לא בגלל הממשלה או בעיות פוליטיות אלה..חקירת הבן "הנסיך" שהוזמן לחקירה ב433 כאילו שהוא ביצע איזה פשע..כאזרח אני מתבייש ! שרה תרים ידיה על כל מי שינסה לגעת בבניה. ולכן היא תפסוק להוד מעלתו ,סיים את שרותך לעם ישראל אתה ראוי ,ושהתקשורת תלך לעזאזל.
מגלה עתידות. | 13.07.17
7.
בתי המשפט הרופסים הביאו לעידוד השחיתות, צא וראה..
שהיחידים להם ניתנה הסמכות להרחיק מנהלים מושחתים שפגיעתם רעה ומדביקה, הם שופטי בתי המשפט, אלא שהם לא מבינים שכשהם רובם כותבים את "ההברקה" המטומטמת ש... גוף יודע טוב מאחרים להתנהל בתחומו ולכן ביהמ"ש לא יתערב ולא יחליף שיקול דעתו... הם מוסרים תעודת ביטוח למושחתים והרי איזה מושחת לא ינצל עד תום את הבטחת בית המשפט שלא יתערב..? וכך הגענו למצב העגום כל כך.
נער הייתי | 13.07.17
6.
הפרקליטות והמשטרה ישנים בעמידה. פועלים לאחר שהסוסים ברחו מהאורווה
עכשיו נזכרו לאסור דיבור בין עו"ד שמרון לנתניהו. עכשיו נזכרו לתפוס מסמכים את צייני. עכשיו נזכרו לבדוק שאולי גנור ועורך דינו השמידו מסמכים. פשוט מאפשרים להם להסדיר הכול לפני החקירות. כך גם אישר היועץ המשפטי/משפחתי לחקור בנפרד, ולא במקביל, את ביבי ושרה בעניין המתנות. בושה וחרפה של יועץ משפטי, פרקליטות ומשטרה!
אזרח | 13.07.17
4.
מה שקורה הוא פשוט
ישנה שכבת פיאודלים אקדמאית מרקסיסטית ששולטת בכל ללא קשר לבחירות ביבי לא מקדם את האינטרסים שלה,אז מנסים להפילו בעזרת תיקים וחקירות. מאחר ואין כלום נגדו,אז תוקפים את הכפופים לו בתקווה שאחד מהם יפתח את הפה ויספק חבל להדיח את ביבי לטובת בובה. ריסוק מערכת המשפט והתקשורת,שקיימות אך ורק כדי לשמר רודנות של מיעוט משעבד (אקדמאים מרקסיסטים,כמעט כולם בצבע לבן) ,הוא הדרך היחידה להשיג דמוקרטיה.
אאא | 12.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת