אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יש לכם ביקורת על שידורי כאן? מועצת התאגיד מבקשת לשמוע את הערות הציבור

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
שידורי טלויזיה
מאז המעבר לתאגיד החדש, תוכניות הטלויזיה בערוצים 11, 12, 13 דלות ביותר בתוכן בהשוואה לרשות השידור לפני המעבר לתאגיד. בנוסף, שידורים רבים חוזרים ולא יתכן ערבים שלמים על אוכל וחידונים. לעומת זאת ברדיו תוכניות מעניינות ויפות שמפצות על הטלויזיה. תודה על תשומת לבכם.
תמר מזר | 08.07.20
39.
שורשים עם הזמר אברהם טל
ברצוני לשבח אותכם על שידור הסרט״שורשים״ עם הזמר אברהם טל. הסרט היה מעניין מאוד מרגש מאוד הייתי ״דבוק״ לכורסא במהלך השידור והיה חשוב לי לא ״לפספס״ ולו שנייה מהסרט. יישר-כח כל הכבוד אמשיך לעקוב בעניין אחרי השידורים המגוונים שלכם.
יעקב דויטש,ירושלים | 28.08.19
37.
השמעת השיר החדש של מרגול בשם ימה
השיר הזה פשוט תת רמה , המילים רדודות , אני מתפלאה על מרגול שהוציאה שיר כזה אבל יותר מזה על רשת ג' שמשמיעים את השיר ללא הפסקה נראה שהם עושים זאת כי מקבלים תגמול בשל כך אחרת זה ממש לא ברור לי אני אישית מכבה את הרדיו כשמשמיעים את השיר הזה וכך הרבה מהחברות שלי אז חבל עלי לציין שאני מאוד נהינית מהשידורים של רשת ג' במיוחד אחרי שעברו לשידורים החדשים.
שרית | 15.01.19
35.
תכניות הבוקר
תכניות הבוקר. איזה כף שנויבך בחופש ותמר אלמוג מחליפה אותה.ממש חג. ברוגע ובתרבותיות במקום ההיסטריה והרגשנות המעושה. אני שמחה ממש בכל הפעמים שנעדרת. תודה על קלמן וליברמן. איטליגנציה וגם קלילות חכמה ויכולת נדירה לעבוד כצוות. מוכנה לוותר גם על הנודניקים נעמה סיקורל ו...שלום?( מתנצלת ,השם פרח לי... ולא בכדי) ובימי ששי על אמרוסי ואלבשן. נראה לי שניתן להשאיר אותם שיהנו מעצמם, ולהשמיע לנו מוסיקה טובה...
רות שוחט | 02.12.18
31.
שידור נבחרי השנה של פיפא
למה השדרנים חייבים להרוס את השידור הככ מושקע של פיפא. יד גם תרגום לאנגלית וגם כתוביות בעברית. את החלקים הכי מעניינים לא נותנים לשמוע. מילא היה טעם בהסברים שלהם - אין בהם כל חכמה מיוחדת. תנו לשמוע את השידור באופן נקי! ממש מעצבן! את כל הראיונות עם השחקנים בקהל לא שמענו בגלל מה אתם חושבים איזה גול ייבחר והוכח לכם שטעיתם. תנו להקשיב כבר!!!!
תומר | 28.09.18
27.
פרסומת הכי מעצבנת
אי אפשר כבר לשמוע את הפרסומת של ד״ר בלן! ה״מה יש? מה קרה?״ של יעל דן שמנסה לשחק את זה בגמגום קל, כל כך פתטי ולא משכנע, הציקצוק המושמע ברקע ״מנגן על העצבים״ בשילוב עם ה״צ׳״ השורקת של יעל. החזרה על הפרסומת עשרות פעמים ביום גורמת לי לסגור כל פעם את הרדיו! אני מאזינה קבועה של רשת ב׳.
רחל | 27.07.18
23.
איפה הבמאי?
הקרנתם את מסיבת העיתונאים עם נטע ברזילי אחרי הזכיה- מדוע לא השתקתם את אליקו והשדרן יואב שדיברו ולא היה ניתן לשמוע את מסיבת העיתונאים! זה בוז לצופים! ובכלל השגרן הזה חפר והפריע בלי סוף ודיבר על העניבה ולפני 20 שנה שוב ושוב! די ! הוא מפריע! אל תביאו אותו יותר! ח פ ר ן ומעצבן!
יאיר | 13.05.18
22.
ישומון ה-OD שלכם
מאז פסח היישומון OD שלכם נראה כאילו דחפור עבר ודחס אותו. גם אם מצליחים לזהות איכשהו את התכנית המבוקשת ההקלטה אינה טובה. ניסיתי להסיר אותו ולהתקין מחדש אבל התקלה בעינה. לידיעתכם, אני עומדת להסיר הישומון כיוון שהוא רק תופס נפח זכרון ואין בו תועלת.
אירית סיון | 23.04.18
18.
רמת התכניות והשידור בלילה
שלום רב לתאגיד כאן ברדיו, מאוד חסרות תכניות איכותיות שהיו ברשת א', כגון: מלים שמנסות לגעת, שיחות עמוקות ביותר על ספרות עם רונה גרשון. המוסף לספרות היום הוא קשה להאזנה מרוב שטחיות (מתנצלת, אומרת זאת בצער), וברשת ב' חסרות תכניות רבות נוספות שנהגתי להאזין להן, אבל בעיקר חסרים השידורים בלילה, שהתאפיינו תמיד בשיחות או דיבורים. היום רוב הזמן, או חלק מהלילה יש בו שירים, בעיקר ליל ששי ומוצ"ש, עם תכנית צפיחית ודבש ועוד. שירים אפשר למצוא בכל מקום כל הזמן, אבל תכניות הדיבור היו מאוד חשובות ונחוצות בלילות. מאוד חסר. מקווה שמישהו יקרא ויחזיר את השידור האיכותי, לא רק הציבורי לרשתות. בתודה, מאזינה מקווה.
מאזינה מאוכזבת | 05.04.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת