אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפטריארכיה היוונית מכרה גם את מתחם השעון ביפו

64 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
הפטריארך תיאופילוס השלישי עובד מוסד
וזו הסיבה שאת קודמו נעלו בחדר בקומה השלישית בטענה שהוא היה רך מדי,ככה שהנוכחי הציג עצמו כנוקשה - מה שסלל את הדרך לראשונות הפירמידה,והיום ברור שהוא עובד במוסד הישראלי. המוסד גייס אותו לפחות לפני 15 שנים. מי השפוי שימכור קרקעות לישראל? ועוד במקומות ככ רגישים כמו יפו,עיר העתיקה ,קיסריה ועוד מקומות בעלי משמעות לישראל.
יוני | 18.07.17
39.
מה קורה ?
האורתודוקסים נגד המכירות והם פעם פנו לבג"ץ בעניין אבל לפי החוק הוא היחיד הממונה על כל הקרקעות ואתם שואלים מי החברה שקונה אולי צריך קודם לבדוק לאן נעלם הכסף ,למשפחה שלו , לכנסיות ביוון , לממשלת יוון , למישהו לא ידוע ,איפה הכסף , ולמה בכלל למכור קרקעות ,מי אמר לו שזה שלו והוא יכול למכור ? אבל אולי בגלל זה הממשלה שלנו רוצה אותו כאן !!!!! מה רע בזה משהו מוכר ולפי החוק הישראלי את כל האדמות שנשארו לערבי הנוצרים , האמת אני לא יודעת וגם לא מבינה
מילה | 18.07.17
32.
מכירת מיתחם השוק היווני יפו
ראש ועד השוק היווני בשם הסוחרים, מודיע לכל יזם וקונה פטנציאלי ,לא ניתן לבנות במתחם מיזם נדל"ן על חשבון הסוחרים שנמצאים במקום עשרות שנים (כאשר יש לסוחרים 60 אחוז בעלות על הנכסים והגגות) כל עוד הנושא לא הוסדר מולם.
בעלי החניות במתחם שוק היווני | 18.07.17
18.
בושה עדין לא מאוחר תעשו משהו...
פשוט לא הגיוני שקרקעות בבעלות המדינה (כל קונה רק חוכר את הקרקע לפי הסכם חכירה )נמכרות מה יהיה , למה לא מבינים מה ההשלכות של מהלך כזה. איפה התערבות הממסד בנושא . ועדין לא מאוחר . שלא יהיה מצב שנצטרך לשכתב את ההיסטוריה מחדש, עלנו לשמור על הקרקעות המדינה בידנו בכל מחיר. וזה הזמן לבטל ולא בעוד 80 שנה .
י | 18.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת