אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה דיילות שונאות שאתם מזמינים דיאט קולה בטיסה

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
ל-27 מסכימה איתך
גם אני נשבעתי שאני לא טסה עם אל על יותר. הטיסה האחרונה איתם הייתה סיוט של 11 שעות מבנגקוק לישראל ובחזרה. באנו לביקור בארץ מאוסטרליה. המטוס היה ישן, טלויזיות באיכות גרועה ואחת לא עבדה בכלל, אין מספיק מקום לרגליים והושיבו אותנו אחרי אקונומי פלוס כך שהמושבים שלהם ירדו כמעט עד הברכיים שלנו. אחרי חודש עלינו על אותו מטוס וקיבלנו את אותם המושבים ואותה טלויזיה עדיין לא עבדה. השירות דווקא היה מצוין. התלוננתי דרך האינטרנט והציעו לי $100 הנחה בטיסה הבאה. אמרתי לא תודה כי אני לא טסה איתכם יותר!
תמר | 30.07.17
23.
סודות מהקבינה
דבר ראשון מחצית מצוות דיילי האוויר הם דיילים זכרים ולכן ממליץ לכם לכתוב בלשון זכרים ולכלול אותם בכתבות שלכם וזו לא הפעם הראשונה שזה קורה (ותחסכו מאיתנו יציאות הומופוביות שגם הדיילים הם יותר דיילות). דבר שני, שני המשקאות התוססים ביותר הינם ספרייט וסודה. דבר שלישי, באלעל כבר מזמן אין פחיות. ההטסה היא בלפתוח את הבקבוק. מקצוענים יגידו לכם שפתיחת הבקבוק בזוית של 45 מעלות מונעת את הסבל המיותר. טיסה נעימה :)
דייל לשעבר | 22.07.17
17.
בכייני אל על
לכל הבכיינים בגנות אל על ....זו החברה היחידה שבשעת צרה יוצאת לחלץ ישראלים (אתמול למשל)...אבל אתם הישראלים הטיפוסיים מטיסת השוקולד...קניתם כרטיס טיסה קניתם את הטייס הדיילת ואת המושב...בחברות זרות אתם מקבלים חרא של שירות אבל לא מלינים כי...זה לא חברה ישראלית....בחברות זרות אתם יושבים כמו ילדים טובים ...אבל במסגרת התרבות הישראלית בטיסת אל על ...אתם מתפרעים אז דיי עם הצביעות
שלמה | 22.07.17
4.
אפילו אין שם לכותב
מרוב שזו כתבה מפגרת, אפילו לא שמו את שם הכותב אלא כתובו "שרות כלכליסט". אני לא מאמין שאני אפילו מתעסק בשטות הזאת כבר 5 דקות כדי לכתוב תגובה על מאמר שמסביר כמה גזים יש בכוס דיאט כולה. מה שכן, כל הכבוד להם,לכלכליסט, כלומר, הצליחו להביא אותי לפה ולכתוב, הצליחו למלא דף ב "כאילו" תוכן ולמכור לו פרסום מסביב ואולי עוד יעשו איזה שקל וחצי מהקלקות של אנשים בזכות המאמר הטיפשי הזה. גם בכלל יכול להיות שזה יח"צ או פרסום סמוי לחברת משקאות גדולה מבני ברק וכלכליסט נאלצו רק לשתף פעולה כי מישהו שילם....איאפשר לדעת. טוב נו, התקרר הקפה של שבת בבוקר.
יובל | 22.07.17
1.
כרגיל, בכתבות מסוג זה, הנה עצה
תפקיד הדיילות לא שונה הרבה מזה של מוכרים משועממים בפיצוחיות. מזמינים משקה מוגז / דיאט קולה? הוציאו מהעגלה פחית 200 - 250 סמ"ק צוננת והעבירו אותה כפי שהיא לנוסע הצמא. הפעולה הזו לוקחת שניה וחצי עד שתיים ומתכתבת היטב עם שיטת טיסות הלואו קוסט הפופולריות.
ירון | 22.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת