אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רמי פייג, סטארטאפיסט וחתן פרס בטחון ישראל, טבע בים

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מיכל - (תגובה 9), חבל שאת זקוקה לאבידות בנפש כדי להוציא את הרעל שלך על הקהילה.
זהבי (1) לא חולה נפש, והתגובה של דניאל (5) אכן מוגזמת. אבל בסוף אמיר פרישר גוטמן אכן היה מוכר יותר, אך יותר מזה הסיפור הטראגי שעבר, הבלתי נתפס בעיני כל אדם שיש לו קצת אנושיות - גרם לרבים, בלי קשר לנטייתם, לכאוב את הסוף המר והבלתי יאומן. רמי פייג נשמע אכן כמו איש אדיר, ואין ספק שמותו יותיר חלל ענק בלב כל מכיריו ומוקיריו.
תתאפסו | 25.07.17
8.
איך לא טובעים
מניעת טביעה:- לוקחים בקבוקי שתיה מפלסטיק,אחד, שניים, ריקים, סגורים עם הפקק, ליטר, ליטר וחצי, שני ליטר, מצמידים, קושרים, מכניסים בתוך הבגד ים, ישנן אפשרויות רבות. איתם נכנסים לים, בלתי אפשרי לטבוע, יש להם כושר ציפה מעולה, מושכים אותך למעלה, לא נותנים לך לשקוע, חד וחלק, ים שקט, גלי, סוער, מערבולות, סחף, צוחקים בפה מלא. בקבוקים אלה נמצאים בכל מקום, מיליונים מהם, כולל בחוף הים, 360 מעלות סביב ,זמינים לכל נפש, חינם אין כסף. אתה הולך בחוף הים רואה בקבוק כזה, דוחף לו בעיטה, נכנס לים, פתע פתאם שלושים מטר מהחוף אתה נמצא במצוקה, הבקבוק על החוף שווה טונה זהב, אבל איך תגיע אליו, אתה טובע. אני אישית הצלתי בשלושה מקרים שונים שתי בנות ובן אחד, באחד המקרים היה סחף בלתי רגיל, משך פנימה בצורה איומה. מצילים בדיחה, כאשר צריך אותם הם אינם קיימים, שובתים , נמוגים, נעלמים, העיקר משכורות מדושנות הם מקבלים.
יוסי | 24.07.17
6.
הסבר על זרמי סחף (rip currents) ותשובה ל 3
http://orenmada.net/archives/67634 באדיבות אורן פרבר מיקומי זרמי הסחף והבורות משתנים לאורך השנה, בהתאם לכוון ועצמת הגלים והזרמים. לכן אין כל אפשרות לשילוט על מיקומם. המצילים לומדים בכל יום את מיקום הזרמים והבורות ולכן השלט הקיים "הרחצה ללא מציל אסורה ומסוכנת" הוא הכי נכון שאפשר לעשות
בני | 24.07.17
3.
אם 40 הרוגים בשנה צריך לעשות פרסום ושילוט על בורות ים
אם 40 הרוגים בשנה מטביעה. הגיעה הזמן שהמדינה גם תעשה תשדירי הסברה בטלויזיה וגם תדאג לשילוט בחופים (במיוחד אלו ללא מציל) המתראים על מיקום הבורות. וירחיבו הסברה על בורות ים ובמונח האנגלי rip current. ללא הבנה של מה הם אנשים גם לא יודעים מה לעשות במקרה והם נקלעים לאחד כזה
ר | 24.07.17
2.
איש שכולנו גאים בו איננו -ולא היה גיי
לולא הכתבה כאן לא הייתי יודע מי היה רמי פייג ז"ל. אני מרגיש שאני חייב לו הרבה על תרומתו לבטחון האישי שלי ושל שאר ישראל. אבל כמעט כל אמצעי התקשורת עוסקים כמה ימים בטרגדיה אחרת שגם היא תוצאה של טביעה. ואני שאינני קהילה גאה אלא סטרייט פשוט. מצטער על עמיר ורמי אבל מרגיש קרוב יותר לרוב אזרחי ישראל שאינם גייס. מי יכתוב על הטראומה של הילד בן ה 13 שראה את אביו טובע מול עיניו?
זהבי | 24.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת