אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדריך: נמאס לכם לשכוח סיסמאות? תנו לתוכנה לזכור בשבילכם

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
כל תוכנת אנטי וירוס כוללת את האפשרות הזאת
זה כבר מובנה בתוכנת הגנה, לדעתי זה מטופש להתקין עוד תוכנה על המחשב או טלפון החכם ממליץ להבקר בדף ההורדות של החברה האמריקאית ANTI-VIRUS4U.COM אני לא רוצה לתת את הקישור כאן, אבל אתה יכולים להוריד תוכנת אבטחה שכוללת שמירה והצפנה של סיסימאות
ניב | 01.08.17
18.
כל התוכנות האלה מאכזבות
קל להבטיח שתצטרכו לזכור רק סיסמה אחת, קשה לקיים. מה עם סיסמת הכניסה למחשב? LastPass לא ימלא אותה בשבילכם. גם לא את הסיסמאות באפליקציות במובייל ובטח לא את הסיסמא של ה-VPN (למי שמשתמש). וגם סיסמאות של Basic Authentication של web לא נתמכות. חצי עבודה. גם באתרים בדפדפן ב-desktop, שזה כביכול נקודת החוזקה של LastPass ודומיהם יש בעיות רציניות, החל מטפסים שלט מתמלאים בכלל ועד טעויות. מדבר מנסיון של שימוש בגירסת הפרמיום של LastPass.
אריה | 31.07.17
13.
למה באמת לחלוק סיסמאות רק בארץ שאפשר עם כל העולם?
אל תקנו את השקר הזה.. 1 - קחו חתיכת נייר ותרשמו! רוצים גם זמינות בכל מקום? 2 - סירקו את הנייר כPDF (עדיף נעול עם סיסמה שתמיד תזכור, לא חייב) 3 - קראו לקובץ בשם לא מזמין..כמו "סיליבוס מכללה 2017 " 4 - ושלחו לעצמכם במייל, או שימרו כאטאצמנט בהודעה שלא נשלחה בדרפט.. חברים - אל תסמכו על אף תוכנה שיש לה 2 אדונים לפחות (!) אתם..והמפתח שלה (בשלב זה כמובן..עוד לפני שבאים האקרים נגד החברה המפתחת) אני אישית - רשמתי את הסיסמאות בטוש על הלוח בחדר הישיבות וצלמתי "תמונת צוות מחלקה" על רקע הלוח והכתוב בו ..ושמתי את זה כרקע בשולחן עבודה במחשב העבודה :) LOWTECH לנצח ינצח הכל!
בונדיר  | 31.07.17
8.
לא מומלץ להסתמך על תוכנות וסנכרוני ענן בכל הקשור לסיסמאות
את הסיסמאות תשמרו בקבצים מוצפנים על התקנים מבודדים או על דף נייר סגורים בארון/כספת שרק לכם יש לכם גישה אליה, או פשוט תנסו לזכור לפחות חלק מהסיסמאות. הפתרונות האלה של נוחות מסוכנים משום שהתוכנות האלה מבצעות סינכרון אוןליין כברירת מחדל.
מומחה אבטחת מידע בינ"ל | 31.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת