אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ח"כ רחל עזריה: להפקיע קרקעות בבעלות הכנסייה

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
חוסר הבנה אצל חלק מהמגיבים
אין המדובר ב"להסתכסך עם הכנסיה" שכן הכנסיה כבר מכרה את הזכויות לחברות עלומות הרשומות במקלטי מס ולכן כל שצריך הוא לכפות מכירה של אותן הזכויות ע"י אותן חברות עלומות למדינה שתנהג באדמות בדומה לאדמות רשות מקרקעי ישראל. ובאשר לאדמות חקלאיות - הזכות של מחזיק באדמה חקלאית היא של "בר רשות" (ולא חוכר) ועל כן יכול המנהל לדרוש ממנו לפנות.
יוסי | 01.08.17
12.
כל הכבוד
חקיקה חייבת להיות רטרואקטיבית- קרקע בבעלות גוף דתי איננה יכולה להימכר ללא אישור המדינה, כל עסקאות המקרקעין של הפטריארך מבוטלות חמש שנים אחורה וכל מה שקיבלה במזומנים - תחזיר ללא ריבית. ווקף, הקדש דתי או פטריארכיה- אותו דין, ראשי גופים אלה לא רשאים למכור קרקע בבעלותם ללא אישור מהמדינה המותנה באי פגיעה במי שגר על אדמות אלה.
יוסי | 31.07.17
11.
מה ההבדל מאדמה חקלאית למשל?
אני חוכר מהמנהל אדמה חקלאית - המנהל בחוצפתו רוצה לקחת לי את האדמה כי איזה קבלן חבר מרכז ליכוד צריך להתעשר עוד קצת, במה שונה הדבר הזה ממה שעשתה הכנסיה למה עלי לא מגנה הח"כ מכולנו? אולי כי זה נגד הכנסיה, ולמען ה"מסכנים" אז בהוראת הבוס שלה צעד פופוליסטי כזה הוא ברכה.
רמי | 31.07.17
9.
חברת כנסת עזריה הנכבדה אם את באמת מעוניינת לעשות משהו בקדנציה המופלאה שלך!?
טפלי בקק"ל. החבורה הזו פשוט זילזלה בייעוד שלה כאשר הזניחה את התושבים ולא סגרה את נושא החכירה לדורות מהכנסיה, זכות וחובה שניתנו לה.... זאת למרות תחינתו של הפטריארך להסדיר את הנושא ללא כל התייחסות רצינית מצד קק"ל.... ולך אדון כתב נכבד אומר זאת בעדינות יתרה.... אתה לא בכיוון הנכון! כדאי שתבדוק היטב את התנהלות החבורה ה"ממלכתית בקק"ל. עיין בתצהירו של הפטריארך ואז אולי סוף סוף תצא מהבורות שאחזה אותך...
יוחאי | 31.07.17
3.
אין פה כלום חוץ מנסיון לקבל כותרת חברתית
אם הח"כ עזריה התייעצה אפילו עם עו"ד זב חוטם שסיים לימודים אתמול, היא כבר יודעת שלא ניתן להפקיע דירות ו/או אדמות פרטיות, סתם כי בא לה. זה לא עבד בעמונה, וזה לא חוקי גם ברחביה ובניות. אבל לדבר ולפטפט - מה אכפת ?! בוא נוציא הודעה לתקשורת שצריך להפקיע, והנה הופ !! אנחנו בעיתון. אז למה לעצור ? מחר נוציא הודעה המחייבת את הממשלה להביא שלום עולמי, שבוע הבא נודיע על הצעת חוק להורדת מחירי הדיור ב40% ובסוף השנה נודיע על יוזמה לחייב משפחות אמידות לתרום חצי מההכנסה למשפחות נזקקות. טוב שיש חכי"ם חרוצים ונבונים הפועלים לטובתנו.
אלי | 31.07.17
2.
כמה כותרות מחמיאות היא מקבלת מאז שהצביעה בעד מתווה הגז..
הסיפור של הח"כית הזאת הוא סיפור עצוב מאוד, סיפור שבו המציאות מזעזעת את המצפן המוסרי תחת לחץ, כן כן, הצליחו לכופף את הח"כית, כנראה שיצליחו גם בפעם הבאה. עכשיו היא מחפרת עם הצעות חוק נקודתיות שאינן ממשיקות לגורמי כוח פוליטים חזקים. בטוח אין יום שהיא לא קמה בבוקר ומצטערת על שהצביעה בעד מתווה הגז. להזכיר שלא היתה הגבלה של 'משמעת סיעתית',אלא הצבעה חופשית בבין חברי הכנסת של של מפלגת כולנו.
מקבלת תמורה מלאה!!! | 31.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת