אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עושים סדר: על ארבעה בנים דיברה הכלכלה

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אנחנו יסדנו פנסיה שנקראת פנסיית כח הזרוע.
מכיוון ואין פנסיה נורמלית לרוב העם אנחנו עצרנו את כל הקניות .לא נכנסים לקניונים,מרכזי קניות,מסעדות,בתי קפה,קולנוע,תיאטרון,ביטלנו ביטוחים ומנוי פיס,לא שולחים לוטו וטוטו. מנתקים את החשמל 14 שעות ביום,מטפלים ברכב כל 50000 קמ.
רונן | 20.11.17
6.
ל-4
פחחח, אתה חושב שבמקום אחר לא יסדרו אותך? אז תעבור ובהצלחה. אני יכול להבטיח לך שבכל מקום המוסדות דואגים לעצמם ולרווח שלהם. לאף אחד לא באמת אכפת מהאיש הקטן. רק דע לך שבארצות מסוימות אין בכלל פנסיה ואין ביטוחי בריאות, ואז התנהלות לא נכונה כלכלית ואתה תמצא את עצמך ברחוב. תסתכלו גם על הדברים החיוביים שיש כאן. ותשקיע קצת בללמוד את התחום כדי שלא יסדרו אותך באף מקום.
נריק | 12.11.17
2.
הקדוש ברוך הוא מתחייב לשמש עד לטובת: אותו אדם שחיכה למלכותו
כל שכר העולם הבא תלוי רק בצפיית הגאולה, שמי שלא מצפה לזה בכל יום אין לו חלק בעולם ... עלי שחיכיתם לתורתי ולא חיכיתם למלכותי (ופי' בזאת לא יפה עשיתם שחיכיתם לתורתי ... אני בעצמי מעיד בו לטובה, שנאמר (צפניה ג) לכן חכו לי נאם ה' ליום קומי לעד. http://v871.com/news-FF513.php
איזהו עשיר השמח בחלקו | 05.11.17
1.
הפסקתי להפסיד לבנקים
פעם, כשהייתי לקוח של בנק לאומי רק כשעשיתי מעקב גם אחרי העמלות שהם לוקחים גיליתי שהם היו לוקחים לי בין 800-1100 ש"ח לשנה וזה רק עמלות! לאחר מכן באה התברואה כשעברתי לבנק יהב והיום אני לא משלם עמלות ולא במינוס. הדבר היחידי שיש לי יחסית חור זה הביטוחי בריאות שלמרות שניסיתי להבין את האותיות הקטנות לא ממש הצלחתי להבין את ההבדלים... אני גם די בטוח שהם עושים את זה בכוונה כדי שלא נבין ונשלם סתם על דברים שאנחנו כבר מקבלים בקופ"ח. פנסיה סידרתי כבר וזה גם לקח לי שנתיים תמימות כדי להבין את האותיות הקטנות.. משכנתא? קודם כל שתהיה אישה.. אחרי שהיא תאכל לי את הראש(והכיס) אני אתפנה גם לזה אני מאמין.. נ.ב כותבים "מכם" ולא "ממכם". עברית קשה שפה?
אני | 04.11.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת