אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדינת ישראל, זה הזמן לשנות את החוק שאוסר על פונדקאות הומואים ורווקים

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
אומדן הזוגות שעושים פונדקאות בחו"ל מוטה כלפי מטה לדעתי
אם אני מבין נכון מהסביבה החברתית שלי, כנראה מדובר בכמה מאות הומואים שעושים פונדקאות בחו"ל כל שנה. בעיתון כלכלי, אני רוצה להעלות את השאלה האם מוצדק כי כל הזוגות הללו ישאירו את הכסף הרב בחוץ, כלומר יצרו עודף יבוא למדינת ישראל, לעומת האפשרות שישאירו את הכסף בישראל ויתרמו לכלכלה? לא שווה במקרה הזה ליטוש את הדעות הקדומות לטובת הצורך הכלכלי?
סגולה | 08.08.17
17.
אני רק שאלה
פעם משפחה הייתה גבר ואשה. פתאום נהייה "נאור" להכיר במשפחות של שני אבות, שתי אמהות, וכל מיני שילובים על רצף הטרנס... אז רגע, למה לא שלושה אבות? למה לא שני אחים שרוצים להתחתן ולאמץ ילד? זה לא נאור? הרי כולם אנשים בגירים, אז בואו נאפשר גם לשני אחים להתחתן ונדרוש, בשם הנאורות כמובן, הכרת המדינה.
סטרייט | 07.08.17
11.
הזוי , מדינת הומאים ולסביות ... הם בטח יגנו על המדינה שסובלת מאיום קיומי.
אינני גזען, כמות ההומואים והלסביות שיש היום במדינה מזעזעת , ועוד יותר כמות החשיפה התקשורתי שהם מקבלים רק מלבה את הצעירים המתנדנדים למה לא לנסות . הזוי שלסביות ולסבים יגנו על המדינה מפני מלחמות ... אין לי ספק שכולם חכמים , חמים , אוהבים ... אבל החוסר טבעיות ( גבר+אישה ) זה מה שיגמור את המדינה הזאת .
)-: | 04.08.17
4.
למכור את גופה של אישה למען גייז...
פונדקאות זה סחר בבני אדם. אלא אם כן נעשה בהתנדבות. וגם אז גורם לנזק עצום לאישה בגלל ההורמונים והתרופות שמזריקים לה. גבר לא יכול להביא ילדים לבד, אין מה לעשות. או שתמצאו לכם אישה שתסכים מרצונה להביא איתכם ילד, או שתאמצו (כן, זה קשה), או שתחיו ללא ילדים. לא חובה להיות הורים. לכל דבר יש מחיר.
אישה | 03.08.17
2.
פונדקאות מעצם הגדרתה היא ניצול נשים מוחלשות
שום אישה לא מוחלשת לא תעלה בדעתה לתת ילד שנשאה ברחמה תשעה חודשים אלא אם כן היא עושה זאת למען אחותה האהובה וגם אז זה עדיין בעייתי. פונדקאות יכולה להיות לגיטימית רק במקרה שמדובר באלטרואיזם כלומר ללא תשלום. כל מקרה אחר מציב אותה במקום של מכירת איברים כמו כליה האסורה בצדק על פי החוק.
דן | 03.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת