אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טבע צריכה ז'וזה מוריניו, ודחוף

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
מנכ"ל חדש לא ימציא תרופה חדשה...
ולא משנה כמה כסף ישלמו לו. מסתבר שאם היו מביאים במקום ארז ויגודמן מוכר גרביים בתחנה מרכזית ואם כל מה שהוא היה עושה בתקופתו של ויגודמן היה לא לעשות כלום, מצבה של טבע היה טוב פי 10 ממה שהוא עכשיו. נגמרו הימים שמישהו האמין שלמנכ"ל יש ערך, ככל שעוברות השנים מבינים שלמנכ"ל כמעט שאין משמעות בכלל אפילו פחות ממאמן של קבוצה בנ.בי.איי. אם היינו מודדים את ערכו של פועל פשוט בטבע מול ערכו של ויגודמן היינו מוצאים שבעוד שפועל פשוט ממוצע מכניס כסף לחברה יותר מהמשכורת הממוצעת שמשולמת לו, ויגודמן גרם להפסדי ענק לטבע בנוסף למשכורת הגבוהה שהוא קיבל.
טל | 05.08.17
19.
המאמן הוא "כלום" ללא צוות שחקנים מעולה
כאילו שמנכל "שיעלה כמה שיעלה" יתור את הבעיות זאת אשליה מסוכנת קודם כל המנכל צריך "להבין במוצרים" ולא "רק" להבין במספרים ובמיוחד "בבונוס" אני לא מבין מדוע מנכ"ל צריך לקבל אחוזים מהרווח ?? הוא נשכר על מנת להביא רווחים בעזרת כל הצוות הענק שבלעדיו לא היה "כלום" ולחשוב ש"רק" המנכל הוא הוא "לבד" שיכול להוביל את החברה כמו "החלילן מהמלין" ו"שיעלה כמה שיעלה" זאת חשיבה מוטעית. פעם הביא "גנרל" ופעם "מנהל מחלבה" שהקשר היחידי עם מוצרי החברה זה "כדור אקמול למניעת כאב ראש" כמו שכתב מגיב 13 צריך להביא "מכולתניק" איש שמבין עניין בתרופות ומכירן ונוסע בפורד ולא במרצדס.
אילן | 05.08.17
14.
טבע צריכה מנכ"ל חדש כדי להראות למשקיעים שיש אור בקצה המנהרה, זה הכל.
מנכ"ל הוא לא קוסם, הוא יכול להביא השקפת עולם חדשה לחברה - אך לבצע תפנית במאה אחוזים. האחזקות של טבע ברחבי העולם (לרבות השקעותיה בחברות תרופות זרות) אינן מקנות לה או למנכ"ל שלה לשנות סדרי עולם באופן פולארי, היא תלויה בפטנטים, פסי יצור, והשקפות של חברות בת. חברת טבע, בדומה לחברות אחרות ברחבי העולם (כמו אפל) - מחזיקה קו מוצרים מסורתי, יציב ואיכותי, עם פטנטים ועם קבלות - שווי השוק שלה תלוי בתדמית. ועל כן - מנכ"ל חדש יבשר למשקיעים "דרך חדשה", מעיין מרכיב פסיכולוגי חיובי ומאוד מוכח, אך טבע לא באמת צריכה להתחלף בדבר אחר, היא כבר מעולה.
ינון | 05.08.17
11.
לאחר הכישלון הניהולי
לאחר שכל בעלי התארים והמדליות נכשלו בניהולה של טבע, והביאו אותה עד לפי פחת, הגיעה העת לתת הזדמנות, לבעל מכולת שכונתית לנהל אותה. מדוע בעל מכולת? כי הוא פועל ע"פי ההיגיון וקונה רק מה שצריך כדי למכור את המצרכים. המטרה לגלגל את העסק ולא להשתגע בקניות. כך שההיגיון כל העת מנחה אותו. כתוצאה מכך הוא גם מתפרנס ומרוויח כסף. ניהול דורש היגיון בריא ורגליים על הקרקע.
סמי | 05.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת