אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לאן מכאן? שלושת פרשי האפוקליפסה של טבע

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
מנכל ודירקטוריון - סיפור עגום על גבם של עובדים ומנהלים מסורים ומצוינים
דירקטוריון שלם ישב והסכים למהלכים הזויים של אדם באגו טריפ .... לכו אחורה ותראו מה אמר וכתב בני לנדא על המהלכים ההזויים האלו .... איפה הם הדירקטורים ? איפה האחריות שלהם לזוועה הזו ? מה הם ישלמו על זה ? ועוד שמים כמנכל סתום אחד שהוא חלק מהכישלון ? קחו מנהל אמין ואמיתי כמו ישראל מקוב ותתחילו שוב... זו חברה נהדרת שהמנכ"ל והדירקטוריון השמידו חלק ניכר מערכה ..... כולם הביתה ... כולם.
יואב | 06.08.17
16.
מניית טבע יורדת כבר כמעט שנתיים, מי שנשאר עד היום נרדם בשמירה
מי שסומך על יועצי ההשקעות בבנק עושה טעות. לכו ללמוד ותתחילו לסחור לבד. אני לא מומחית גדולה, אבל ראיתי שמנית טבע יורדת כל יום ומכרתי לפני שנה וחצי. לפני מספר שנים עברתי קורס בסיסי בן 10 פגישות בחברת השקעות ומאז אני סוחרת לבד בזהירות רבה. היום זה קל יותר כי הכל נעשה דרך האינטרנט. כל מה שסחרתי דרך הבנק הביא רק להפסדים. אם לא תדאגו לכסף שלכם היועץ בבנק בטח לא ידאג, הוא מקבל את המשכורת שלו.
היה מספיק זמן לצאת | 06.08.17
12.
תודה רבה להסדר הפנסיות ולשר האוצר דאז
זכור סיפור הסדר הפנסיה וזכורים ים החדשים דאז. בקיצור,במקום השקעה באגרות חוב מיועדות של המדינה וקרנות הפנסיה נשלחו לבורסה.תודה ביבי.תהיה רשום בספר הזהב של ההסטוריה על גאוניותך ועל העובדה שעבדת בעיניים על כולנו. ראה את מקרה טבע למה בורסה יכולה לעשות לפנסיה של רובנו. אולי עכשיו האלקטורת שלך יבין איזה אסון הפלת על כולנו.
אפרים | 06.08.17
11.
זו ההזדמנות של כולנו
פעם כלכך רציתי מנייה של טבע וזה היה מעבר ליכולתי היום היא צונחת וטוב שכך.. זו הזדמנות לכל אלה שלא היו שם פעם ויש הרבה,, אם יעשו את הפעולה הראשונה להעיף את כל בורד המנהלים ויביאו חברה רעננים ויתחילו בפיתוח הקנביס אני הראשון שדוחף כסף למניה הזו.
טבע | 06.08.17
5.
מחפשים "קוסם"
שוב "השטות" הזאת "מנכ"ל בעל שיעור קומה עולמי ורקורד מוכח" מה זה "שיעור קומה"?? מעל מטר שישים? אתמוכל מכר חליפות או תחתונים [והוא בגובה מטר ושבעים] אז הוא יבין בתרופות?? אתם מחפשים "מנהל חשבונות" שלא מבין בכלום!!!! צריך מישהו שיודע מה ההבדל בין "אקמול" ל"אספרין" ולא רק "בקיאות בלוח הכפל" ונ.נ כזה קודם ידאג להכניס כל מיני מצנחי "פלטינה ויהלומים" אך לא "קנס" במידה ויכשל!!!! וזה מה שמעניין את "אותם קוסמים בעלי שיעור קומה ורקורד מוכח במכירת ופלים או בייגלך"
אילן | 06.08.17
4.
ממה שאני קורא, הלוואה של מיליארדים לטבע לא
תעזור לה. מדובר בספינה גדולה מידי שטובעת. זה לא שאם טבע תגדיל את הפרסום אז הבעיות שלה יפתרו. לטבע יש מתחרים מוצלחים יותר. טבע צריכה לבצע רכישה טובה שתציל אותה. מדובר במזומן של עשרות מיליארדים ובמזל. וטבע צריכה תרופא חדשה שהיא פרה חולבת עם הכנסות של מיליארדים. מדובר במזל גם כן. כך שטבע לא צריכה הלוואה של כמה מיליארדים להמר איתם על רכישות, כי זה סיכון גדול מידי להחזיר אותה. היא צריכה התייעלות מסיבית שתייצר לה עשרות מיליארדים בשביל רכישות ובמזל
אייל | 06.08.17
1.
בנק ישראל להצלת. טבע
כחברה המעסיקה אלפי עובדים על המדינה .ובנק ישראל להוציא מהר הדולרים של בנק ישראל ולעזור לחברה .הן על ידי הלוואה .והן ל ידי השקעה במניות החברה קבלת מניות בכורה עד יעבור זעם.טבע הינה חברה אף בשעת משבר מיצרת מזומנים ויכולה לשרת את היקף חובותיה יש להכניס את פימי וישי דוידי מומחה ליעול חברות גם בפארמה ראה נובולוג.רקח. אורמת.......
אלינה | 06.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת