אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך להתמודד עם בוס מהגיהנום

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
יש לי ממונה כזאת
שמרוכזת בעצמה וכל הזמן מהללת ומשבחת את עצמה, שהיא עובדת בנועם הליכות, שהיא הכי טובה, הכי רגישה, הכי מתחשבת, הכי מפרגנת, ובפועל מדובר באחת שלא מודעת לעצמה כלל או משחקת אותה לא מודעת לעצמה, מלאת ביקורתיות על העבודה שלי, תמיד יש לה הערות למכביר, על אופן ההדפסה שלי, על אופן הניסוח שלי, כאשר היא מנסחת וכותבת על הפנים, כאשר היא כלל לא מודעת להדפסה מסודרת ופורפוציונלית, ואם אני עושה דברים מעבר, תוך כדי שטף העבודה, גם על זה יש לה טענות, ביקורת והוראות, וכל הזמן מקנן בה חשש שרוצים לקלקל את "שמה הטוב"
א' | 09.01.21
22.
בוס מתעלל ומשפיל .
נרקיסיסט צריך להיות תמיד למעלה . אסור לפגוע לו בכבוד . ואם אתה פוגע צפה פגיעה . קרה לי . הוא חיטט לי במגרות . גנב דברים . שבר לי חפצים אישיים . כאלו אנשים שלא האמנתי שיש . וגם על זה זה יושב .אף אחד לא יאמין ..צריך לדבר . למרות הפחד . לספר מי האנשים האלו !!!! .
עובד עצות  | 28.11.17
16.
עצות מעולות!
בראש ובראשונה, מוטב לעזוב! אין טעם להתווכח עם הנרקיסיסט- בזבוז זמן/אנרגיה. האספקה של הנרקיסיסט היא התגובות של קורבנו. לכן, יש להגדיר גבולות ברורים, תוך אישית ובין אישית, להקפיד על ריסון, ענייניות, לקוניות. be a grey rock! במקום להתנצח מול הנרקיסיסט המקטרג, מוטב לומר "צר לי שאתה מרגיש/חושב כך", זה יוציא אותו מדעתו :) קשה מאד להתמיד ולא להתפרץ, לטיפוסים האלה אין גבולות, אין אמפתיה, הם שקרנים פתולוגים ומשגשגים אך ורק במקום בו הם יכולים לזרוע הרס. הישמרו מפניהם, לא רק במקום העבודה.
מנחם | 07.08.17
13.
אוספים ראיות והקלטות חותכים מידית ותובעים בבית משפט!
במידה והוא מאיים או מתנקם לתבוע בבית משפט על התעללות התעמרות - חייבים הלקטות קול או וידאו- הבוסים האלה צריכים שמשהו יעשה להם סטופ לא לנסות שיטות ביינים שישיארו אתכם בהתעללות הזו- לתבוע פיצויים ואם לא רק אז לתבוע
מועדון הבורסה | 07.08.17
4.
ל1 בחברה גדולה הם שורדים יופי
אחת הבעיות של ארגון גדול זה שאנשים כאלו יכולים לשרוד, ולא זאת בלבד, חלק מהתכונות שלהם זוכות לתגמול בארגונים שסובלים מבעיית פוליטיקה. דרך אגב, היה לי כזה בעבודה בארגון, לא בארץ, והיה קשר שתיקה סביבו, אף אחד לא התלונן בגלל פחד. עזבתי והעלתי את הקריירה שלו באש בדרכי החוצה. לא מטעמי נקמה (למרות שזה הרגיש טוב אני חייב להודות), אלא מכיוון שהיו לי שם שני קולגות שממש חששתי לשלומם.
טל | 07.08.17
2.
היה לי בוס כזה 5 שנים
לקח לי זמן להבין איך להתעסק איתו, אבל אחרי שנתיים כשבאמת הבנתי מה הדרך הנכונה - הפכתי אותו לפאפי. הוא היה מקבל בדיוק את המנה שהוא היה צריך כדי לא להפוך למפלצת צרחנית בלתי נסבלת, אני שלטתי בתגובות שלי בצורה חדה במיוחד ולא נתתי לו מיליגרם אחד מעבר למה שהוא היה צריך לקבל וכולם הלכו מבסוטים הביתה. ביום שעזבתי את הארגון והוא הבין שהוא בבעיה קשה, זה היה היום המאושר בחיי. הוא פוטר שבועיים אחרי שעזבתי.
איראני | 07.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת