אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סטורדוט שפיתחה שיטת טעינה מהירה מגייסת 60 מיליון דולר

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
ל 22
יש הבדל מהותי בין פורצי דרך לשרלטנים ושקרנים. החברה מעולם לא הציגה את הפתרון הטכנולוגי ורק מספרת סיפורי מעשיות על טעינה מהירה ללא כל גיבוי טכנולוגי. תעשה בדיקה אצל רשם הפטנטים ותמצא כמעט כלום. היזהרו מחבורת השרלטנים הזאת שמוכרת סיסמאות וחצאי אמיתות. מה שכן הם מומחים ופורצי דרך בגיוס כספים ויצירת כתבות! את זה אי אפשר לקחת מהם.
מהתחום | 10.08.17
22.
21, כמות הטעויות וחצאי האמיתות בתגובה אחת שלך מזכירה לי
שיש שלושה סוגי חוקרים בעולם: א. פורצי דרך ב. עוקבים אשר משתמשים בפריצת דרך להרחיב גבולות השניים האלו, (א ו ב) הם אנשים שתורמים לחברה ומקדמים אותה. אבל יש גם סוג נוסף: ג. כאלו שמשתמשים ביכולות שלהם כדי לנסות להוכיח שאחרים טועים. אלו לרוב לא תורמים דבר לחברה. אין להם חזון, אין להם את היכולת להתחיל משהו באמת חדש. והם יושבים ממורמרים.
אלפא | 09.08.17
21.
הכל סיפורים - אין להם טכנולוגיה ייחודית.
החברה מנצלת משקיעים שאינם מבינם בתחום הסוללות ומוכרת אשליות. בתחילת הדרך החברה תכננה להשתמש בננו פפטידים כדי להגדיל את האנרגיה בקבלי על וגייסו את זרוע ההשקעה של סמסונג לתמוך בפרויקט. מאז הפרויקט נכשל והחברה החזירה את טכנולוגיית הננו פפטידים לאוניברסיטת תל אביב. היום הם מנסים עוד גרסה של סוללת ליתיום יון שתאפשר טעינה מהירה על חשבון האנרגיה. יום אחד הבלון הזה יתפוצץ ויגרום לנזק ליזמים ישרים שיתקשו לגייס כספים למיזמים בתחום.
מהתחום | 09.08.17
18.
15, איך הגעת למגהוואטים??? הבטרייה של טסלה לדוג' היא 60-90KWH , ז"א ש
בשביל להטעין אותה ב5 דקות צריך 90 * 12 = 1MW, ואם נאמר את האמת אז לא מאמין שזה באמת ייקח 5 דקות אלא כנראה יותר בכיוון של 20 דקות ואז זה 270KWH... המתח של הבטרייה 375V, ז"א 720A יצטרכו לעבור בחוטים. זה אמפר שכל חוטי הנעה של רכב כבד בכמה עשרות שקלים מחזיקים בקלות. אז ליצור מחבר - זאת לא תהיה הבעיה.
muda | 09.08.17
12.
ל10, הפנסיונר - אתה מתיחס רק להצלחות.
על כל חברה כזו שהצליחה יש יותר ממאה שנכשלו. השקעות בחברות כאלו (הון סיכון), נחשבות למאוד מסוכנות, עם סיכויי הצלחה של 1% (ומטה). שים לב שבפנסיה שלך מרכיב המניות הוא לא יותר משליש, מה שנחשב למרכיב עם סיכון גבוה יחסית. ומניות אלו כבר חברות מבוססות. ז"א שהפנסיה שלך כן מושקעת בחברות כאלו, רק לאחר שלב ההנפקה בדרך כלל (יש יוצאים מהכלל)
אופיר | 09.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת