אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סלינגר דורשת מקרנות הפנסיה מידע על הסכמים מול הסוכנים

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מידע מטעה בגוף הכתבה ! ראו בין השאר תגובה 6
התערבות בוטה של הממונה בתחום הביטוח יוצרת בלבול , כאוס וכעת גם לא משווקים אובדן כושר מה שיוצר חשיפה בלתי נסבלת למבוטחים חדשים ולמעסיקיהם! אגה, דמי הניהול ברוב ביטוחי מנהלים ( החדשים) היום דווקא לכל הפחות כמו בפנסיה!!
סוכן ביטוח | 13.08.17
6.
ביטוח מנהלים מול קרן הפנסיה
כתבת יקרה, ישנם כמה יתרונות של ביטוחי המנהלים שפשוט אסור להתעלם מהם וחלקם צוינו בתגובות הקודמות: 1. מוצר אובדן כושר עבודה טוב יותר משמעותית ממוצר הנכות בקרן הפנסיה 2. מקדם מובטח מגיל 60 3. חלק מחברות הביטוח מבטיחות שעם קבלת הקצבה, כשבמקביל יהפוך לסיעודי, הוא יקבל פי 1.5 קצבה בגין היותו סיעודי!! 4. חוזה ולא תקנון כמו שכבר ציינו - כל המשתמע מכך!! 5. אי תשלום של גירעון אקטוארי שבו רוב הקרנות נמצאות בשנים האחרונות. חסרונות של ביטוחי המנהלים: תעריפים גבוהים יותר של ביטוחים לעומת קרן הפנסיה.
סוכן פנסיוני | 09.08.17
4.
על פי הנראה המפקחת על הביטוח לא מבינה ביטוח!
מפקחת יקרה , נראה לי שאת חייבת לידך מישהו שמבין ביטוח מכיוון שרוב הגזרות שאת מנחיתה על הציבור זה לרעתו , עך אזרח במדינה צריך לקום ולצעוק על מה שאת עושה , רק חבל שהרוב לא ממש מבין היום את הגזרות ויגלו שלא נשארה להם פנסיה בעוד 20 שנה . אבל מה אכפת לך , את תסיימי את תפקידך ותעברו למשרה חדשה ותעשי כסף על חשבון הציבור - בושה !!!
סוכן פנסיוני | 09.08.17
2.
ביטוחי המנהלים עדיפים
בעקבות השינויים של סלינגר, החקיקה והגירעונות בקרנות הפנסיה, ביטוחי המנהלים הם המוצר העדיף ללקוח הממוצע ולמי שמרוויח מעל שכר המינימום. כל החקיקה שהובילה לשכת הסוכנים רק גרמה נזק לקרנות הפנסיה ורשות שוק ההון נגררה לחקיקה פופוליסטית שפוגעת באזרחים. מי יתן שירות ללקוח כשאין לו תגמול הולם? רשות שוק ההון הולכת מתחתית לתחתית ואיתה העיתונאים שאינם מבינים דבר בעניין ונגררים לכתבות צהובות עם אמירות וקביעות רדודות. כל מי שפרש מרשות שוק ההון דאג לעצמו להסדר פנסיוני בביטוח מנהלים ולא בקרן המחדל של סלינגר.
מיכאל | 09.08.17
1.
להגיד שביטוחי מנהלים עדיפים פחות זה חוסר מקצועית נוראי
לביטוחי מנהלים יתרונות משמעותיים, העובדה שמדובר בחוזה ולא בתקנון כמו קרן פנסיה, שאין תשלום על גרעון אקטוארי (מה שמקטין משמעותית את האטרקטיביות בקרן פנסיה). כמו כן הכיסוי הביטוחי בקרן הפנסיה לעומת אובדן כושר עבודה בביטוח מנהלים נחות משמעותית. בקיצור - הייתי מצפה מהכתבת שתפגין יותר מקצועיות.
ניר | 09.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת