אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עיריית ת"א גבתה היטל השבחה של פי 40 מהסכום הנדרש

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
נו מה חשבתם?במקום שאין פיקוח מותר הכל.
ואל נתפלא אם כל אחד ברחוב מתנהג בצורה דומה.פשוט יש להם ממי ללמוד. הבזיונות של המשרדים האלה צועקים לשמיים מכל מקום ומכל כיוון. עצם העובדה שאין וועדה מעל אותם מחליטי החלטות היא חלק רציני מהבעיה,וכך עם חיוך על השפתיים הם מכניסים סכומים חסרי היגיון הגובלים בשערורייה ממש. הגיע הזמן שיהיה מישהו המסוגל לכופף אותם מבלי שהדבר יצטרך ללכת לבית משפט.
חיים | 17.08.17
10.
מיסי השבחה עי עת״א
זו ״שיטת מצליח״ שהעיריה מתמידה בה תוך גיוס שמאי חוץ, שכמובן מנסים למקסם הכנסות עיריה ולשמור על מקומם. רוצים הוכחה- ממליץ לבדוק את כל החלטות שמאי מכריע עם עירית תא ולמצוא גובה גביית היתר ומספר המקרים שבהם העיריה נדרשת להחזיר כספים. מומלץ עיתונאי כלכלי לנושא- אשמח לעזור!-
Poleg | 17.08.17
7.
העירייה הזו הכי מושחתת במדינה וממשיכה במסעות הסחיטה מהתושבים
ביודעין הם מחייבים לשלם את היטל ההשבחה למרות שמראש יודעים שלא צריך להיות, מנצלים מצוקות של המוכרים שצריכים את הכסף. צריך פעם אחת להגיש תביעה יצוגית בגין זה . זו העירייה הבזבזנית בהיסטוריה של המדינה, שודדות את התושבים ומוציאה אותם על פרוייקטים ראווה מיותרים, ואירועי ספורט שחוסמים את העיר. על תשתיות וכבישים היא מוציאה את המינימום.
תל אביבי שמכר דירה | 12.08.17
6.
היטלי השבחה .
העיריות "לא אשמות ". הן מתקשות להפרד מהתקופה הגורפת שנמשכה מעל שני עשורים . בזמנו עדכנו והוספו תב"ע-ות באופן חופשי לצורך עידכון שווי מ"ר . כך גבו גם על תוספות זכויות ישנות מלפני שנים -לפי שווי מ"ר מעודכן ליום השומה , במקום לפי הצמדה וגבו מיליונים רבים במשך שנים שלא כדין .
יוסי מושקוביץ -שמאי מקרקעין  | 11.08.17
2.
היטל השבחה - הבוננזה הגדולה של העיריות
עירייה של גזלנים בחסות החוק. ממציאים זכויות בניה שלא קיימות וסוחטים את האזרחים. חושב אחרת לך לבית משפט. תבזבז זמן וכסף על עורכי דין ואז נחזיר לך. מתבססים על זה שחלק מהמקרים לאנשים לא כדאי לנהל הליך משפטי. פשוט סחיטה.
טומפלופומפו | 10.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת