אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התחרות על הצופים ממשיכה: HOT משיקה את הטלויזיה של רמי לוי

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
לא יעזור לכם המחירים הכי זולים אם השירות שלכם זוועה!!!
למרות שנכוויתי מהם בעבר לקחתי נתתי צאנס נוסף וניסיתי להתחבר - איזה טעות!!!! הם מציעים הצעות מאוד מפתות ומכשור חדיש שאם היה עובד זה היה יכול להיות מעולה, אבל לא רק שלא התקינו כמו שצריך ולא עבד שום דבר מלבד כמה ערוצי טלוויזייה, גם הייתי צריכה לרדוף אחריהם יותר משבוע כדי שיסדרו את זה וכשלא עשו זאת לקח להם עוד חודש לבוא ולקחת את הציוד...כמובן שהם גם ניסו לחייב אותי על החודש הזה שבו מזמן כבר חזרתי ל YES....הסיוט של לנסות להשיג שירות טלפוני שלהם ושעות שביליתי בשיחות טלפון שוב ושוב כי אף אחד לא יודע מה השני דיבר...לא יחזור לעולם!!! ל HOT אני לא חוזרת גם אם יתנו בחינם!!!!!
אודליה | 11.08.17
9.
אף פעם, בחיים לא, לעולם לא וגם היום: רק לא הוט!
נכון, זה היה עד לפני 10 שנים שמיררו את חיינו, עשקו אותנו, סיפקו סחורה סוג ג' ולהתנתק מהם הייתה משימה עבור נאסה. אז איכשהו הצלחנו להתגרש. לא מוכן לנסות שוב. אבל אני ועוד עשרות אלפים לא שוכחים ולא נישכח! גם אם הוט יתנו טלויזיה בחינם, לא לוקח! וזה נכון גם לסלולאר! (ביננו, ברור לכם שהחינם שלהם יהיה יקר יותר משל המתחרות). אזרחים יקרים, אל תרשו להם לשחק לכם בחשבון הבנק שוב! אל תהיו פראיירים!
איציק | 10.08.17
8.
התוכנית הכי זולה בשוק?? מה עם פרטנר? מה עם סמארט? פרטנר
עם מנוי דרכם לנטפליקס יוצא 89 אם אני לא טועה (ובלי נטפליקס 20 ש"ח פחות) סמארט גובים 50 ש"ח, עם VOD ועם ערוצים "לינאריים", אז נכון, אם תרצו לראות את זה בטלוויזיה לא חכמה תאלצו לשלם עוד 10 ש"ח לממיר כל חודש, וזה עדיין יותר זול מרמי לוי/הוט בסופו של דבר יש נטפליקס שעולה 30 בחודש וממירים באיביי שעולים 100-150 וגם עידן פלוס. מי צריך את הוט?
חמורבי | 10.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת