אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המשטרה עיקלה וילה של מיקי גנור במכמורת

79 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

78.
זה כמו השמירות של מכבי תל אביב בכדור סל
במקום לפעול מהר, נותנים לקבוצה היריבה להתארגן בצורה שטובה לא ואז יוצאים למתקפה. מי שמבין - חלק גדול מהחומר נעלם עד שמישהו הצליך לתפוס משהו מזה . ההליך הדמוקרטי שנשמר בקפידה מאפשר לשנות את העדויות לתאם למחוק להשמיד ולכן ההר יוליד עכבר ולא משום שלא היה שם כלום במקור.
אורלי | 18.08.17
77.
מי אשם בכל השחיתותיות? אני? אתה ? כולנו? או רק אלה שנתפסים או אלו שלוקחים?
התשובה לא כל כך נעימה. חלק גדול מהצועקים בסתר ליבם מוכנים בהחלט להיות בצד של הלוקחים. אלא שהם לא בעמדה שהם יכולים לעשות זאת. לו יכלו עשו זאת . כדי שלא יהיו שחיתויות יש רק דרך אחת. להיות ברמה רוחנית כזאת שתמנע מכל אחד לעשות זאת בגלל המצב הרוחני הגבוה שלו. כדי להיות במצב כזה צריך 1.להתחנך לזה. חינוך מוסרי ליראת שמים כי בלי יראת שמים אין קיום.2. להיות בחברת אנשים מרוממים יראי שמים. למיטב הבנתי כתוצאה מהתבוננות מסביב =אין עצה אחרת כל הדיבורים שאינם נוגעים בנקודה הפנימית והנוקבת אין בהם ממש.
אליהו מהצפון | 15.08.17
66.
כרגע המדינה מנוהלת פרפקט-למה אתם רוצים לקלקל את זה?
מרוב האשמות יש פה סיפורים בלי סוף בשביל כל הסיפורים האלה -יש בחירות-אם מפלגת העבודה חושבת שהיא יכולה לשפר שתציג את זה בפני העם -כולל שהיא הקימה את המדינה(וזה נכון) רק שבינתיים משהוא לא מסתדר במפלגה הזו נכון ,היא בחרה ספרדי לעמוד בראשה-אבל הוא נבחר בתמיכת הקומוטניסטית יחימוביץ' שזה בסדר אבל העם רוצה מדינה קפיטליסטית עם דאגה לחלש וזה מה שיש כאן כרגע אם העבודה חושבת שהיא יכולה לשכנע את הבוחר בבקשה אבל לא לזהם אנשים טובים -נתניהו נהנתן אבל לא גנב ולא בוגד
רפאל | 13.08.17
58.
הימין מעולם לא שלט פה מפני שהוא בתסביך.
כעס אדיפאלי של הימין על השמאל שהקים פה את המדינה . כן עם כל הפאשלות והצרות שבדרך, היה זה השמאל הסוציאליסטי רחמנא לצלן שעל כתפיו הפרוייקט הציוני. תרומת ה"חמאס" היהודי היא בעיקר בדמות אלטלנה , ודיר יאסין שגרר אחריו את נקמת הדם של שיירת הר הצופים . רק דמיינו שבידיהם הייתה הקמת המדינה וכיצד הייתה נראית היום. הנרטיב שרגשי הנחיתות שלהם יוצר בשקר הוא נסיון מחיקת זכות היוצרים הזאת. ...לא נשכח איך הגיעו לכאן יוצאי עדות המזרח ב 1948 וגרשו את השמלאנים הרשעים שעשו להם את שואת יוצאי מרוקו..... ואני כותב זאת בציניות מרירה. שנאה להתיישבות על הגבולות, שנאה לכל מה שמייצגת עליית אירופה. התנחלות שקרית של הימין המשיחי בלבבות הרכים היא סוף החזון הציוני. והכעס הילדותי של ביבי על היחס שקבל אביו בנציון מאבות הישוב לא שכח ואנו אוכלים אותה בגלל זה עד היום.
עודד | 13.08.17
57.
ל39- אחרי שנהיה עד מדינה הוא ישן יפה מאוד.
ואם אתה חושב שביבי "לא ידע", אתה טועה. ביבי ידע יפה מאוד, ביבי ידע יפה מאוד שהוא מקבל שוחד בתור סיגרים, ביבי ידע יפה מאוד שאישתו עברה על החוק, ביבי ידע סבבה על כל שחיתות שהוא ואנשים בסביבתו ביצעו. אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש- אני מניח שכבר לא מלמדים את זה בבית הספר כשבנט הפסיכופת הוא שר החינוך.
דעגדגכדכ | 13.08.17
56.
מליונר בצרות
לכל החבורות שרוכמות אחד לשני עסקי בזניז על חשבון המדינה וניצול מעמדם עם בעלי עניין, מאפשרים לעצמם להתעשר ולהלבין כסף לא כשר אז מה הפלא ניתפסים נעצרים ומקבלים עונשים קלים כעבור זמן קצר בשושו הנשיא מקצר את עונשם כאסירים מחוץ לכלא ברישיון ,וכך זה עובר מאחד לשני עם עונשים מגוחכים, וחברהם מנסים גם עושים כמותם וכונסים אותם בקושי 10% מהכספים הלא כשרים,חומר למחשבה למערכת שסוגרת דילים עם המורשעים, צריך לחייב את המועלים באימון את כל הכסף + כנס כך שיראו ויראו,מצידי שיתחילו מחדש את החיים
נושא שחיתויות | 13.08.17
49.
התגובות כל כך דלות, מלאות טינה וכמעט בלי מחשבה.
אנשים שכחו שדרושים שכל, ידע וניסיון כדי לתפוס פושעים ולשפוט משפט צדק. לינץ׳ בכיכר השוק לא מוביל ליותר צדק או פחות פשע. הסתכלו במדינות בהן כך פועלת המערכת. מערכות השלטון שלנו, גם אם פגומות, יש בהן די איזונים ומוקדי כח בלתי תלויים. נתניהו עדיין לא נאשם. גם אם לקח שוחד בעקיפין, מדובר בשבריר אחוז מפרוייקט שמביא לישראל יכולת צבאית מן המעלה הראשונה. גם לו ניתן לעשות דברים אחרים בכסף - עדיין לצוללות ערך עצום מבחינה בטחונית. על בסיס נהמת ההמון לא מורידים ראש ממשלה מכהן מכסאו. לשם כך יש כנסת, בית משפט, משטרה, ועוד מנגנונים. השחיתות לדעתי האיום הקיומי החזק ביותר על ישראל. אחריה, ה״שמאלנות״ - המנסה לפורר את זכותנו על הארץ - ואח״כ האיום הפיזי מאיראן המתגרענת. עד כה נתניהו נחשד רק בנהנתנות יתר (ובזה אינו חריג מקודמיו שרון, אולמרט, ברק ורבין). לא הוגש נגדו שום אישום לעניין מעילה, שוחד או בדומה לכך. אני מקווה (ומאמין) שלא יימצא אשם בכך. אפשר לתעב אותו (כמוני למשל) אך הוא נבחר באופן הגון ודמוקרטי - ומממש מדיניות המייצגת את רוב אזרחי המדינה. הדרך בה מנסים להדיח אותו --- מסוכנת למדינה.
משה זוכמיר | 13.08.17
44.
הכל עובד מצויין הכל בחשיפה ביבי
הוא ראש הממשלה האחרון בישראל אחריו מלך המשיח יקרו עוד כמה דברים על הדרך האמינו לי זה מה שהולך להיות. .... אין התחלת מלכות יותר טובה מייאוש מוחלט מכל מספרי הסיפורים העבדים של תאוות הגדלות והממון ...זה קרוב מאד מאד. ..ביבי האחרון בעזרת השם כי הבוחר
דוד | 13.08.17
41.
השאלה כמה המערכת נקיית כפיים ואמינה: היוע"מ, המשטרה ועוד.
לא נראה לי שרה"מ לא היה מעורב. שמרון לא סתם נבחר, וקרבתו לרה"מ שמשה מנוף. גם העובדה שההחלטה עקפה את שר הביטחון יאלון אינה ברורה די הצורך. מדובר בסכומי כסך גדולים על הצוללות וכלי השיט. כך שהפרס למעורבים מהותי. יש בהתנהלות כולה סביב תיק 3000 תהיות. למשל מה לקח להם כ"כ הרבה זמן להיכנס לעובי הקורה?
מיכאל | 13.08.17
36.
איש מושחת, מרוויח לחמו לא ביושר!! איך אתה ישן בלילה מיקי גנור
אלהים ישמור על המדינה שלנו מאנשים כמו מיקי גור והברנג'ה הזאת. מקווה שהעונש שמר גנור ייענש יהלום את הנזק הענק שגרם לכולנו. ואלהים ישמרנו מראש ממשלה כזה, שגם אם לא ידע מכלום מדאיגה!! בנושא הצוללות, ההתנהלות שלו ממש מהווה סיכון לתפקוד כל מערכות השלטון!!
נועה רמת השרון | 13.08.17
34.
הפרשה נגועה ב"שלח לחמך" הפרסונות עלו ב"דאגה לעתיד" על מפעלי ההסתדרות והקיבוצים
כל הכבוד ליח' 433 . עם ישראל האנשים הישרים , תמימי הדרך שמשלמים את מהמיסים , משרתים , מתנדבים , מתייצבים בשעת חרום למסור נפשם למען העם והמדינה מברכים ומצדיעים לחוקרים ב-433, תמיד היו ויהיו קומץ פורעי חוק , פורצי גדר , נחשדים במעשי שחיתות וגניבה שנדרש להקיא מתוכנו . ראו הרבה נושאי משרות שלא מסרו מימיהם הצהרת הון , תוך תקופה קצרה בזמן ואחרי סיום תפקידם "מדברים יהלומים " ויורקים זהב ", לא מסתירים את התוצאות מעשיהם ומשת_נ_ם בקשת על הציבור מהמקפצה .
ניסן נתיב | 13.08.17
33.
פרשת ילדי תימן והוילה במכמורת
ל-21 פרשת ילדי תיימן הייתה בזמן השמאל אבל מי שיצר אותה הוא הפועל המזרחי של הספרדים שסחרו בילדים לידיעתך, קרא ידיעות של 11.8 שווי הנחלות במכמורת מגיע ל-10 מיליון נחלות גדולות ובתים גדולים השאר הרבה פחות וכפי שנאמר המינהל חוטף לעצמו דמי הסכמה של מיליונים ועוד מיסים של מאות אלפים
נחמה | 13.08.17
29.
"הון שלטון" לא ???
באם השחיתות אשר פשטה בצמרת השלטון, על כל צורותיה בעשור האחרון, לא תמוגר, היא תמגר את מדינת ישראל, החיה בסביבה מאד מפחידה, מזרח תיכונית , על כל הקשור לחוסר היציבות בה אנו חיים לצערנו והמשתמע מזה. לאלה אשר לא מאמינים, במיוחד לחברי הליכוד, והימין הקיצוני , כדאי להם לקרוא תולדות ישראל בתקופת הבית השני של אוריאל רפפורט , ותראו כי כי לא רק הבית השני נחרב על השחיתות ומלחמת האחים, אלא רבות האימפריות בתקופה העתיקה נפלו ונעלמו מספרי ההיסטוריה, ויתכן גורלנו יהיה דומה לצערי.
רייספלד אילן ד"ר | 13.08.17
28.
בתשובה למגיב 12
יתכן מאוד שגנור נוכל ועשה מעשי שחיתות חמורים, אבל המסקנה שלך שהוא מפליל סתם אלוף לשעבר,האדון צייני מרום, ממש רחוקה מהמציאות. להבנתי וכנראה גם המציאות שתתברר,תראה שאותו צייני הוא אדריכל השחיתות ואמרגן השתילה של גנור על ברז העמלות מתקציב הביטחון. חלקו של גנור עוד יתגמד ביחס לצייני שמעל באמון ובתפקיד שהופקד בידיו.
ראובן | 13.08.17
22.
לכל שונאי ביבי
גם אם ביבי יאלץ לעזוב את תפקידו זה לא יעזור לכם. השמאל ישאר באופוזיצעה לעולם. פרשת ילדי תימן והצורה בה חשבתם עלינו יוצאי מרוקו אז והיום, תקראו מה כתב אריה גלבלום עלינו בהארץ ומה חשב עלינו גיורא יוספטל שהציע להשאיר את יהודי מדינות ערב בארצותיהם. אגב, אם תקראו מה אמרה חייקה קלינגר ממפ"ם על היחס של מנהיגי הישוב על יהודי אירופה בשואה ועלמה שחשב עליהם אריה גלבלום גם אתם לא תצביאו לעולם ליורשי מפא"י. אז אם ביבי יפול יחלעף אותו אחר מהליכוד.
קוקו | 13.08.17
11.
גודל הוילה
ביבי נתניהו, אין כלום ולא היה כלום, זה תספר לדפרים שלך מבין צירי הליכוד ראינו אותם בשבוע שעבר, לא היה שם אחד שסיים בית ספר עממי, בעוד שאתה וחבריך מונעים מהנכים רמת חיים בקושי רב, אתם נותנים לחברים צוללות, מטוסים, איך ריחמתי עליך כשסיפרת על חמגשית לצדיק, תדאג לחמגשיות לכל העניים, וכשאמרת כוס תה עם לימון לצדיק כאן כבר לא יכולתי יותר ופרצתי בבכי,
כגודל הצוללות | 13.08.17
10.
איך אפשר לעשות עסקים מושחתים עם קרופ?
לקחת כסף שמיועד למטרות בטחוניות חשובות ולהעביר אותו למפעל תעשייתי נאצי שהוביל את מכונת המלחמה שהרגה יהודים - בשביל תועלת אישית ונגד בטחון ישראל. על זה צריך לשלול אזרחות, להחרים את כל הנכסים ולגרש מהארץ ושיגיד תודה שלא מפעילים עליו את החוק שמטפל בנאצים ועוזריהם
מ | 13.08.17
6.
שווה הרבה יותר
נחלות במושבים שוות היום הרבה יותר. הסיבה העיקרית היא שמנהל מקרקעי ישראל דורש דמי הסכמה בשווי של מיליונים- מה שמקפיץ את המחיר. איכות החיים במושבים היא ירודה ביותר. בעמק חפר יש פריצות באופן קבוע (ע"ע המקרה שקרה לאחרונה בבית היצחק, הרצח באביחיל, האונס בכפר מונש), ולאחרונה כל הזבל של המדינה מועבר לשם (שדה התעופה מהרצליה, צינור הגז, כבישי הרוחב). המועצה נדרשת לטפל במצוק בית ינאי הקורס על חשבון התושבים (40,000 איש אמורים לממן משהו שחצי מדינה משתמשת בו) ולכן הארנונה מרקיעה שחקים. בקיצור- נראה יפה על הנייר, ושווה הרבה יותר מה-12 מיליון שציינו, אבל לא מהסיבות הנכונות.
מכיר | 13.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת