אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תשחק ותשתוק: כוכב הפוטבול שנענש על מחאה פוליטית

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
הכותבת מדבררת קו ליברלי- פרוגרסיבי
שלפיו קאפרניק הוא איזה SJW. הוא לא, הוא ספורטאי שהיה לו פוטנציאל אבל לא מימש אותו ומנסה לתפוס קצת כותרות באמצעים אחרים. נכון, זו זכותו, אבל זה עדיין מסריח; הוא חי במדינה שאיפשרה לו לעשות הון מהכישרון (...) שלו, והוא בהחלט יורק לבאר שהוא שותה ממנה. BLM היא תנועה גזענית, מטופשת, שמתבססת על פוליטיקה של זהויות והנצחת ההתקרבנות. הזדהות עם התנועה הדבילית הזו נתפסת מאוד רע בעיני הקהל של ה-NFL, ובצדק. קאפרניק, כמו שכבר כתבו כאן, גם לא מספיק טוב - היו סולחים לו על הרבה לו הכישרון שלו והביצועים שלו היו מצדיקים דבר כזה, אבל זה לא המצב, ובת שלו לא עזרה עם התבטאויות מטומטמות וניסיון להתנגח ישירות בליגה. אז כל הכבוד על חופש הביטוי, אבל אף אחד לא רוצה להעסיק מישהו שהאג'נדה הפוליטית שלו עולה יותר מהכסף שהוא מכניס. גזענות בספורט? ברצינות? ספורטאים שחורים הופכים למגה-סלבס, מולטי מיליונרים, מקבלי מילגות לימודים במוסדות יוקרתיים - איפה פה האפליה? להרוויח מיליונים ולהתבכיין על קיפוח ואפליה זה סוג מיוחד של טימטום, אבל בשמאל הפרוגרסיבי באמריקה זה לא ממש מפתיע.
עמית חכם | 21.08.17
15.
כתבה שמייצגת כל מה שרע בעיתונות
היא כל כך רעה כי יש בה נקודות לא רעות שצריך להשמיע, אבל היא עטופה בכל כך הרבה טעויות ושקרים בוטים שאי אפשר לקחת אותה ברצינות. צפי שמילוביץ היא אשת ספורט אז אני מניח שהיא יודעת טוב מאוד שכבר כמה שנים קפרניק נחשב לק"ב איום ונורא שאין לו מקום כפותח בליגה, אבל לכתוב את האמת לא התאים לאג'נדה של הכתבה ורוב הישראלים לא יודעים כלום על פוטבול אז למה לא להמציא עוות את המציאות.
אייל | 19.08.17
13.
לכתבת אין ידע או הבנה בפוטבול אמריקאי. השחקן פח שמפסיד משחקים לקבוצתו.
האם הוא יותר טוב מחלק מהמחליפים? ביכולת כן, בניהול המשחק ממש לא וזה ההבדל בינו לבין אלה שנותנים להם הזדמנות. הקיו בי (מי שזורק) צריך לנהל משחק, ולעביר את הכדור לשחקנים הנכונים. זה שבשנים האחרונות יש כאלה שגם יודעים לרוץ עם הכדור לא הופך את הסגנון למאסט, גם אם הוא רץ מהר...
ד | 19.08.17
10.
תיקון קטן בנוגע לסיבה שהוא לא מוצא קבוצה
אחרי עונת הפתיחה שלו בה הוא הפתיע ותרם לקבוצה שלו להגיע לסופרבול משמעותית, מאז הוא רק יורד ביכולת ובמספרים שלו. הבינו את הסגנון שלו, והוא לא מתפתח ולומד. הוא עדיין ק"ב ראוי בליגה, ואכן טוב יותר מהרבה אחרים, הקטצ' הוא שהוא מתאים להיות ק"ב שני, לא זה שפותח. אז בעלי הקבוצות שואלים את עצמם האם הוא שווה את הכאב ראש אם הוא כולה מחליף? עד כה רובם מאמינים שהוא לא שווה את הכאב הראש הזה, ואני מסכים. הרבה יורדים עליו שהוא יורד על המדינה שאפשרה לו להגיע לעמדה של סלב עם מיליונים. גם ביקורת צריך לדעת מתי להעביר, וכמה זמן. אם הוא היה עושה את זה כמחאה של הרגע ולא ממשיך עם זה כל הזמן היו סולחים לו. הוא יכול לתרום לקהילה השחורה הרבה מחוץ למגרש, אבל דווקא בזמן משחקי הפוטבול, שיש קצת כאלו לעומת כל השנה בה הוא יכול להיות אקטיבסט, עדיף שיתמקד במשחק ובלשפר את היכולות שלו.
טל | 19.08.17
9.
כמה בורות בכתבה אחת
כל כך הרבה אי-דיוקים. קאפרניק הוא קוורטרבק גרוע, שבמקרה הטוב היה מחליף גם בלי כל סאגת הכריעה בהמנון. אם הוא לא מספיק טוב להיות בהרכב הפותח, למה שקבוצות יחתימו קוורטרבק מחליף, שכנראה לא ישחק ורק יביא אי-שקט ותשומת לב לא רצויה למערכת?! אבל היי, יש פה הזדמנות להכתים ליגה שלמה ולטפול עליה האשמות גזעניות, אז למה לא... קצת תחקיר עיתונאי ועבודת רקע לא תזיק
AB | 19.08.17
4.
לא מדוייק
קצת עשית האדרה לקאפ. כשהוא התחיל לא לשבת בהמנון הוא כבר ממש לא נחשב לכוכב. הסיבה היחידה שנשאר בניינרס באותה עונה היה החוזה שעדיין בתוקף ולא היה טעם לחתוך אותו. הוא אכן טוב יותר מאחרים בליגה, אך ודאי לא השחקן האדיר שעשית ממנו. למעשה, אחת הטענות הייתה שהוא עושה את הפרובוקציה בגלל שהמנייה שלו ירדה בנסיון להחיות את הקריירה (מה שכמובן לא צלח לפי הנאמר בכתבה).
p | 18.08.17
2.
בארה"ב יש העדפה ברורה בכל מקום לשחורים.
בניגוד לכתוב זכויות אלו שאינם שחורים מקופחות במוסדות החינוך, בחברות ומוסדות ממשלתיים מדינתיים ופדרלים וגם בבטחון הסוציאלי. ההעדפה המתקנת הקיצונית שיצר אובמה והשמאל הליברלי הפכה כבר מזמן לאפלייה ברורה שמגבירה את השנאה הגזעית לשיאים חדשים.
האמת | 18.08.17
1.
כתבה מוטה מאוד
קפרניק הוא ק"ב גרוע ביותר עם מאזן של 1-11 במשחקים שפתח שנה שעברה. הוא מוסר גרוע ואין לו מה למכור חוץ מריצה. אם היה שחקן לגיטימי היה מוצא קבוצה בקלות. כיום הוא שחקן מחליף גבולי. אז נכון שהוא טוב מכמה ק"ב מחליפים בליגה אבל קבוצות לא רוצות את הרעש שבא עם החתמה שלו רק בשביל שיחמם את הספסל. אם היה טוב והיה מנצח לקבוצה שלו משחקים אז לאף אחד לא היה איכפת.
בריידי | 17.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת