אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך זה לא קרה עד עכשיו? ניתן יהיה לשלם בכרטיס אשראי בדואר - ללא ריבית

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
למגיב 2 -- זה כן קרה עד היום (עד בגין וביבי) - ותבדוק את בנק לאומי
נתנו לזוגות משכנתא ללא ריבית - או יותר נכון ריבית מסובסדת / קבוע . עדיין קיימת "משכנתא לזכאים" במשרד השיכון (ואגב גם לעולים במשרד העליה) אבל הקשיחו את התנאים , בודדים משתמשים , וכשדירות עולות מליונים זה פחות רלוונטי . כששאלתי בני 30 איך קנו דירה התשובה "הורים" . כששאלתי בני 50 איך קנו דירה התשובה "משכנתא מסובסדת מהמדינה" . ככה זה היה עד שנות ה- 80. ואז הגיע בגין וכידוע כולם קפצו מהגג 'גם משיח קפץ ונהרג' כמו שהולך השיר. מכרו את הדירות הציבוריות , לא בנו מעבר , לא פיקחו , וכו . זה התוצאה . אם כבר הזכרתי את שנות ה-80 העליזות מי שהייתה המפקחת על הבנקים בפרשת ויסות המניות - גליה מאור - גדלה לימים לעמוד בראש בנק לאומי - שכמובן הואשם בפרשת שחיתות העלמת מס והלבנת הון בארהב . תקופת "ישראל הסוציאליסטית" של מפאי לא הייתה להיט גדול , אבל מה שבא אחריה לא היה גן עדן . ולמי שאומר כמה כיף לטוס לחו"ל לקנות רכב ואייפון - זה בגלל שהטכנולוגיה זולה ולא קשור למדיניות הממשלה . רוב ההמצאות סביבכם (מחשב אינטרנט מסך מגע) הן ממימון ממשלתי (ארהב נאסא ועוד) .
א.ד. | 24.07.19
5.
לכל המגיבים
מגיב מספר 1 - אתה כל כך צודק! היהודים נתקלו בדילמה איך יוכלו לקחת מיהודים ריבית אבל אז הרבנים עשו הוקוס פוקוס והצליחו להתעלות על ההלכה היהודית שאוסרת מיהודי לקחת ריבית מיהודי אחר ואיפשרו את זה כמובן איך לא כ"היתר עיסקה".... מגיב מספר 2 - תפסיק לבכות ותתחיל לחשוב על עצמך ואיך אתה מקדם את עצמך מפה והאלאה, כי אף אחד במדינה לא יחשוב עליך ועל הכיס הקטן שלך, אם אין אני לי מי לי. מגיב מספר 3 (ומתקשר למגיבה 4) - יש כרטיס שנקרא בימינו "דיירקט" זהו כרטיס זהה לכרטיס הדביטקארד הזה מחו"ל, כן כן אותו אחר אבל עם שם אחר. כרטיס הדיירקט עושה אותה פעולה כמו הדביט-קארד ומוריד דיירקטלי את הסכום שחייבת מהחשבון בנק תוך 2 ימי עסקים! רק הייתי ממליץ לא לשלם איתו בתחנות דלק כי אז הוא יתפוס לכם מסגרת כפולה על הזסכום של התידלוק (הסכם שיש לחברות תחנות הדלק עם חברות האשראי). חייבים להפסיק לשאול למה ולעשות פרצופים הזויים על החוקים ההזויים ולהתחיל לעשות דברים כדי לשנות את המצב הזה.
יניב | 20.08.17
3.
בושה שאין בארץ דביט קארד
כל פעם שאנחנו לא רוצים להסתובב עם מזומן, אנחנו צריכים לשלם באשראי. למה? למה לא שלא יהיה כרטיס דביט שמוריד את הסכום מהחשבון מיידית? למה לשלם באשראי בסופר כל שבוע? התשובה ברורה, והיא שהבנקים פשוט רוצים לגזור את בעלי העסקים שמשלמים אחוזים על האשראי הזה, למרות שבחלק גדול מהעסקאות הקונה בכלל לא צריך אשראי רק לא רוצה להסתובב ולקבל עודף במזומן. ואחר כך כולם מתפלאים על רמת המחירים בארץ!!
זינגנון | 16.08.17
2.
למה זה לא קרה עד היום ?
למה המדינה לא נותנת לזוגות צעירים משכנתא בלי ריבית ? למה שהבנקים יעשקו אותם ובמקום שהכסף ילך לצמיחה הוא הולך לכיס של טייקון....למה ? יש כלכך הרבה למה במדינה ....למה המחירים הזויים ? למה חייב להיות רק יבואן רכב אחד לכל מותג ? למה המדינה עושקת מיסים ומצד שני נותנת כמעט כלום ? למה למהלמהלמהלמהלמהלמה ? כי לתרנגולת אין ראש ! זה למה ? פעם היה לה...את זה אנחנו יודעים כי היא כאן...היום אין ,זה ברור...השאלה מי לקח אותו ואו מתי הוא נעלם ? ולאן ? ואיך מוצאים אותו חזרה ?
שגיא | 16.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת