אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הגודל כן קובע: אינטל חושפת את מעבדי ה-10 ננומטר

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
חבל שהטכנולוגיה הזאת לא קיימת
אינטל לא סיימו את הפיתוח של ה10 ננו מטר והמנכל הכריז על כך לפני חודשים אינטל פשוט מפחדת מההשלכות של מה שיקרה אם היא לא תוציא מעבד שלא קיים (ראה ערך i9 7980x) בניגוד לכך AMD כבר סיימו לפתח ולהכין אב טיפוס של 7 ננו מטר בקיצור אנשים באינטל ישנו והם משלמים על כך
ראג׳ה קודרי | 18.08.17
4.
ל-2, קוואלקום ומיקרוסופט זה לא טרנסמטה
מדובר בשני חברות ענקיות בעלות משאבים שהצהירו במשותף על הכוונה להשיק גירסה של חלונות 10 למעבדי ARM עם תאימות מלאה לאחור וכמובן שגם שאר יצרניות מעבדי הARM מצפות לזה וביניהן סמסונג, הוואוי, מדיה-טק ורבות אחרות. גם צריך לזכור שעבור מיקרוסופט זו ההזדמנות האחרונה להיכנס לשוק המובייל ובגלל זה היא גם הכריזה על ביטול והפסקת פיתוח של כל מוצרי WINDOWS PHONE. קואליציה כזאת של מעצמות טכנולוגיה זה לא סטארטאפ קטן שאינטל יכולים למחוץ עם עורכי הדין שלהם והסיכוי היחיד לעצור את המהלך זה שמיקרוסופט תכריז שהיא מוותרת על שוק המובייל שכבר היום עקף את המחשוב האישי וצפוי להכפיל את עצמו כמה פעמים בעשור הקרוב.
ARM | 17.08.17
2.
הגרסאות הבאות של ה-Windows יכללו ככל הנראה תמיכה מובנית גם בארכיטקטורת ARM,
זה לא יקרה. אינטל כבר הזהירה על מיקרוסופט מנסיון להריץ את וינדוס על ARM. לצורך התמיכה יהיה צורך בהרצת אמולציה של x86 המוגנת כמובן בפטנטים של אינטל There have been reports that some companies may try to emulate Intel’s proprietary x86 ISA without Intel’s authorization. Emulation is not a new technology, and Transmeta was notably the last company to claim to have produced a compatible x86 processor using emulation (“code morphing”) techniques. Intel enforced patents relating to SIMD instruction set enhancements against Transmeta’s x86 implementation even though it used emulation.
אליהו | 16.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת