אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הדרישה החדשה: עוד קומות בכיכר המדינה בת"א

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
תוספת אחוזי הבניה של כחלון זה לזוגות צעירים, לא לעשירים
אין גבול לאבסורד ולציניות. תקעו את המגדלים ההזויים האלה באמצע אזור עם מבנים נמוכים, חסר כל פרופורציות וצפוי לעשות רוחות חזקים בכל האזור. וצל לרחובות רבים סביב. אל תסתכלו על כיכר המדינה כמקום של עשירים אלא כפארק פוטנציאלי לכל התושבים של צפון-מרכז תל אביב. יש פה הזדמנות לעצור את הטירוף ולהבטיח איכות חיים למאות אלפי אנשים. הבניינים האלה יהיו בכיה לדורות. ההולילנד של תל אביב. חולדאי, כך אתה רוצה לסיים את הקריירה המפוארת שלך??
נו באמת | 31.08.17
46.
תוסיפו עוד 20-30 קומות
כמה שיותר יותר טוב. כל דירת פאר במגדלים האלו חוסכת וילה גדולה עם 3 גיפים מזהמים ונסועה עצומה. מי שיגור שם לא צריך רכב יש הכל מתחת לבית. מספיק לבחון תבעות לפי מודלים של תנועת רכב. ככל שיגורו יותר אנשים במגדלים יהיו יותר אנשים שיכולים ללכת ברגל לכל מקום.
מתכנן | 31.08.17
36.
נורא שמשאירים כל כך מעט ירוק ונכנעים לבעלי האדמות
נורא שמשאירים כל כך מעט שטח פתוח וירוק ונכנעים לבעלי הקרקע כי יש להם לוביסטים? וקשרים כנראה עם הנהלת העיריה(?) אולי עם ראש העירייה(?)אחרת למה אישרו להם כל כך הרבה?? ברור שגם בגלל הארנונה שהעירייה תרויח אבל גם מתוך כניעה וורדיפת בצע של העיריה והקשרים
להקטין הבניה.יותר שטח פתוח וירוק | 21.08.17
35.
בלי תוספת תשתיות בהתאם!הביוב יציף,יהיופקוקים תמיד
כל התוספת האיומה תהיה בלי תוספת תשתיוn בהתאמה!!! הביוב יציף את האיזור ,הכבישים יהיו פקוקים,לא יהיה מקום לחנות. ועוד מבנה ציבור ענקי? במקום להשאיר פארק יותר גדול ולא את הדוגמית" שמתוכננת להישאר פתוחה
איך אישרו במקום פארק וריאה ירוקה | 21.08.17
34.
כיכר אתרים
עיריית תל-אביב אישרה בניית כמה מגדלים על השטח שבו נמצא כיום כיכר אתרים - בדיוק מול שדרות בן-גוריון. זוהי חלמאות לשמה ובכייה לדורות! המגדלים הללו יחסמו את הבריזה מהים לשדרות בן גוריון. העירייה השלומיאלית הולכת להקים "חומת בטון" בדיוק בקצה השדרה. השכל הישר, הטעם הטוב והאינטרס הציבורי אומרים שעל השטח שייתפנה לאחר הריסתה של כיכר אתרים - שלמיטב ידיעתי שייך לעירייה, כלומר, לציבור התל-אביבי - צריך להקים גן יפה (משהו בסגנון "גן הפסגה" ביפו) שישתרע ממלון קרלטון בצפון ועד מלון הרודס בדרום. גן כזה יהפוך, ללא ספק, לאטרקציה לתושבים והתיירים כאחד וייפה את תל-אביב. את תל-אביב צריך להמשיך ולפתח עם הפנים אל הים, ולא להיפך! בניית מגדלים על כיכר אתרים מנוגדת לחלוטין לתפיסה זו, וחבל.
בן המקורי | 21.08.17
31.
האשכנזים כועסים
כבר שנים שהשטח עומד נקי ופתוח לכל ושאתה רואה את הצפיפות בבניה של פרוייקטים גדולים בתל אביב ואת עומס הבניה כמו בשרונה או במתחם TLV או במתחם המרינה המתכנן אתה חייב לצחוק כי המספרים וגודל החלקה על בסיס הפרוייקטים האחרים ו בשטחים פתוחים ככר המדינה יוכל לצמוח ב 50% ועדיין יהיו לפרוייקט יותר שטחים פתוחים מאשר בכל מקום אחר
Avi | 21.08.17
25.
פשוט טירוף. צריך לפצות את הבעלים ולהפוך אותה לכיכר ציבורית.
בכל עיר נורמלית יש פארקים קטנים, קצת ירוק בעיניים וקצת שטחים פתוחים. בתל אביב של 2017 אין כמעט מקומות כמו כיכר המדינה. במקום לפצות את הבעלים בקרקע חלופית (לעירייה יש מספיק קרקעות במיקומים יקרים, לדוגמא הבניין המיותר שהעירייה הולכת לבנות בסומייל) ולבנות בכיכר פארק פתוח ויפה, הולכים לדחוס עוד מגדלים ולהרוס את השטח הירוק הפתוח היחיד בצפון הישן.
דן | 21.08.17
17.
נמאס הורסים את העיר
למה עוד מגדלים ?!?!? כדי שעשירים עם הכסף יתעשרו עוד יותר? כדי שתושבי חוץ יקנו עוד דירות רפאים? ובכסף שדורשים על השכירות רק נובוראישים ופורטי צ׳קים עם אופנועי טי מקס ישכירו במחירים של מונופול! שחררו אותנו מהעוול הזה נמאס לנו כבר מההתמסחרות של העיר בהובלת חולדאי דיי!
אייל | 21.08.17
13.
מיגדלים בכיכר המדינה
באיזה מקום בעולם בונים בתוך כיכר מיגדלים רק במדינה שלא רואה אדריכלות נוף רואה רק כסף העיריה המדינה בונים ובונים מעברות לגובהה יש כיכר מדהימה שאפשר היה לנצל אותה באפן יוצא דופן מה עשו חיסלו את החנויות בכיכר המדינה ואת האיזור היוקרתי הזה . למה כסף! ראש העיר קצת מחשבה
דדדד | 21.08.17
9.
חונקים את העיר
עד כמה שהמגדלים והפרופורציות בהדמיה נראים מפלצתיים, התכנון עוד הרבה יותר גרוע: תוספת של כ-5 קומות לכל בניין, וכן מבנה ארוך וגבוה דמוי חומה שיסגור כשליש מהיקף הככר. הכבישים יסתמו לגמרי, האויר יחסם, ולא ישאר חמצן לנשימה. רק הכסף מדבר. הורסים את העיר בשביל בצע כסף.
עמית | 21.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת