אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדי נמל אשדוד דורשים 50% משכר עובדים שיפרשו מרצון

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
בשוק הפרטי ירוויחו שכר מינימום
כל עובדי הנמל יודעים שבשוק הפרטי הם לא שווים כלום ישלמו להם שכר מינימום פקח שמרוויח 27000 ש"ח על כלום פשוט עושים מה שבא להם בכספי ציבור אם היה מדובר בחברה פרטית, רוב העובדים היו מרוויחים שם שכר מינימום יש להשוות את התנאים של העובדים במגזר הציבורי לתנאים של העובדים במגזר הפרטי שכולם יקבלו שכר ממוצע אחיד
עצבני | 22.08.17
34.
יופי 13 ויתר עובדי הנמל הנה הצעה אחרת
המדינה תיצור חוזים אישיים, אנשים ירוויחו טוב מאוד 8-12 אלף בחודש לפי החוזים האלה ואם הם טובים יוכלו לקבל העלאה כמו כל אחד בכל מקום ואם הם יהיו גרועים יעיפו אותם כמו כל אחד. המדינה לא צריכה להתעסק עם הסתדרות וכו, זה אפשר להוציא מהחוק, כשלחזירים לא יהיה משכורות של 100 אלף שקל בחודש הם לא יקנו דירה כל שנה והמחירים ירדו. לא מרחם על עשירים והם עשירים.
צדק | 22.08.17
23.
הגרידיות שלהם שרפה את המועדון.לא ידעו לשמור על ביצת הזהב
אם הם היו ממשיכים לעבוד קשה ולקחת משכורות עתק..לאף אחד לא היה אכפת. הקטע הוא,שהם מתחלים עם השביתות וההצעות ההזויות שלהם. גם דופקים את האזרחים,את התעשיינים,את המדינה..וגם מציעים הסכמים של מאות מליונים. כמו סרטן...חוגג על הגוף עד שהוא מת...ואז,גם הסרטן מת.
נמרוד | 22.08.17
17.
תגובה ל-10
אם כתבת תגובה כזו, אתה הילד, ״תגיש קו״ח״, מה שטוב זה שגרמת לי לצחוק במשך חמש דקות רצופות, ממש התעמלות. מה שקורה בנמלים קרוב יותר לארגון פשע בחסות המדינה מאשר חברה ממשלתית. אחרי מה שהתגלה על יו״ר הוועד הקודם, אם זה לא עבריין אז מי כן. להתקבל ע״י הגשת קורות חיים בלבד זה כמו לנסות להמריא לחלל עם פיאט אונו, אתה הילד פה. באשר לדרישות שלהם, שאפו גדול, הם מבקשים את מה שאף עובד במדינה לא מעיז לבקש והם בסוף מקבלים !! ללא קשר לתפוקה שלהם וללא קשר לכמות העבודה והאיכות של כוח האדם. המדינה נותנת..
מועמד למלגזן | 22.08.17
16.
איפה הימים של יהושע פרץ הגדול?
יהושע פרץ, זוכרים? לפני הרבה שנים. את חיים לסקוב, הרמטכ"ל, מישהו זוכר? יהושע פרץ הגדול שבר אותו, שבר רמטכ"ל, זוכרים? היה לנו גם את המלך חסן, זוכרים? היה כל יכול בנמל, זוכרים? היו ימים, היו זמנים. אני בטוח שאנשי הנמל של היום לא יאכזבו. יראו לכולם מאיפה הדג משת***ין.
אברהם | 22.08.17
15.
איפה בתי המשפט?
אל תאשימו אותם , יש להם כבר שנים הדק לרקה של המדינה . בתי המשפט לדיני עבודה מוכנים שהמדינה תספוג הכל. דין עובד נמל כדין עובד במתפרה בשבילם כולם מסכנים . במקום להלאים - להכניס לכלא ולהביא עובדים מחול שיתחזקו את הנמל עד שימצאו חדשים שיעבדו רק בשביל 15000 שח בחודש רחמנא לצלן.
עובד ייצור  | 22.08.17
14.
ליונית מתגובה 9 - את מתבלבלת בגדול יקרה!!!
הנמלים מכניסים מאות מיליוני שקלים למדינה, כל עוד הם בידי המדינה. עוד דקה וחצי ימכרו אותם וכל ההכנסות יועברו לבעלי הנמלים (שהם בדרך כלל חברות מחו"ל) במקום למדינה. אז תחשבי שוב עכשיו- את מעדיפה שעובדי הנמלים (שמסכנים עצמם בכל עונה/מצב/מלחמה/מזג אויר בים ובאויר, כן אויר כשהם בגובה מנופים) ירויחו טוב ויכניסו הכנסות למדינה או שיהיו עבדים ירויחו גרושים וכל ההכנסות שיהיו שוות לעכשיו! יכנסו לכיסים של אנשים פרטיים???
יודעת משהו על העולם הזה | 22.08.17
7.
למספר 2
אתה ממש אבל ממש לא מבין עניין . מה אתה רוצה שכולם פה יהיו עבדים. תגיד איך אתה קונה בית ב 2 מיליון ומשלם לגן 3000 כול חודש. זה הכול . עם שכר שקבלן משלם לא תגיע לכלום במדינה הזאת . שהמחייה תהייה נמוכה ושכר דירה נמוך נדבר. האים יש בכלל מאזן בין השכר לעלויות המחייה בארץ. הצדק איתם ממזמן מנהיגי העם שם בכנסת פסיקו לחשוב עלינו הם בשלהם ואתה ממש לא מבין עניין.
פועל | 22.08.17
6.
מגיע להם יותר.
עובדים בתנאים קשים, במזג אוויר בלי תירוצים. למה לא מדברים על רופאים ועו"ד שעושים 1500 שקל ב15 דקות "ייעוץ"? מה עם רופאי עור שמסתכלים 10 דקות, נותנים מרשם למשחה וגובים 1,400 שקל עם הביטוחים המשלימים? למה לא מזכירים את שכר השופטים שעובדים 4 שעות ביום? הכי קל להיטפל לעובדי הצווארון הכחול אבל זו לא חכמה.
רועי | 22.08.17
2.
חבורה של חמדנים ומושחתים
צריך להעיף את הדור הזה של העובדים, לקחת אנשים צעירים, עם מוסר עבודה שרק משוועים לעבודה, שרק יודו על ההזדמנות ולא יהיו כפויי טובה. אם צריך לחוקק חוק בשביל זה - שיחוקקו. די כבר עם ההנפצות האלה של עובדי הנמל שזוכים בחסות ההסתדרות (קצת מזכיר מאפיה, לא?)
רואה בכוכבים | 22.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת