אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בינה שוביניסטית: מערכות AI לומדות לזלזל בנשים

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
כמה תיקונים - חלק מהצבא הצרפתי באלג'יר שתמך במתיישבים, איים על דה-גול
ולא כולו. לא ניתן להשוות לוייטנאם ששם לא היתה מחאה אמיתית, רק זעם על קצינים שהיו מנותקים מפקודיהם בשטח. * קספרסקי, כמו חברות תוכנה אחרות, אוספת טלמטריה על משתמשיה. במקרה שלה, *לא ברור* אם המידע שהיא אוספת נשאר אצלה, או שיש ל-FSB (השרות החשאי הרוסי) גישה אליו. זה מה שמטריד את האמריקאים. לא קשור לקוד המקור. בעיית איסוף הטלמטריה מהותית, אבל מצד שני ה-NSA עושה את זה כבר שנים... * מקוה שגם בארץ נראה שירותי אבטחה פרטיים. לאור יכולות המשטרה המתמעטות. זה העתיד. יש לקוות גם לשירותי אבטחה שיתופיים, שיהיו חסינים יותר מפני השפעות חיצוניות.
כגד | 27.08.17
7.
נראה את האומץ של האנגלים כשיגדירו את ה- BDS כארגון שנאה
כפי שהוגדר בקנדה ובחלק ממדינות ארה"ב. ולמי שחושב שארגון זה נועד להילחם בכיבוש מומלץ לעיין באתר שלו - את המילים קווי 67 או 1967 באופן כללי לא תמצאו שם. מבחינם כל מדינת ישראל היא פשע שיש לבטלו. אז כן, ההגדרה שלכל העמים פרט ליהודים יש זכות למדינה היא הגדרה גזענית של שנאה.
יובל | 24.08.17
6.
למה להתבייש בזה באמת?
לגבי מה המחשבים לומדים. זה לא רק תמונות אלו פשוט סטטיסטיקות של דיוחי עבודה ותעסוקה שכל מדינה מנהלת. מי עובד, מי לא, מי חולה חלילה. המדינה יודעת הכל אליכם. ואם הגבר או האשה רשומים כלא עובדים אלא עקריי בית ומטפלים במשפחה, אז זה מה שהמחשב רואה. די לצעוק פגעו בנשים, קיטלגו נשים, זה הסטטיסטיקה פשוט. זו גם הבעיה בסטטיסטיקות שאילן מאסק רואה, מחשב הוא מקטלג , רואה רק מספרים ושום הבנה רגש החלטה מוסרית ונעלה לא יכול לקבל כי אין לו אפשרות. אם המחשבים יחליטו על בני האדם בצורה אוטונומית בהכל יהיה רע.
אפ | 23.08.17
4.
אם היית מכיר את הנושאים שאתה מדבר עליהם
אז אולי היית יודע ש: 1. בעיות סיווג בגלל דברים לא רלוונטים בתמונה הן בעיה נפוצה ב-ML (ולא חסרות דוגמאות). 2. האוספים הסטנדרטיים נוצרים במקומות שקצת קשה להאשים בשנאת נשים - לדוגמא, ImageNet נוצרה בסטנפורד, במעבדה שפעם אחרונה שבדקתי מנוהלת ע"י חוקרת (פיי פיי לי). אז, כן - צריך לנקות קצת את המאגרים אבל אל תתן לזה להפריע לך לצעוק "מיזוגניה".
זלמן | 23.08.17
2.
אתה חוזר על אותה טעות שוב ושוב. בעולם יש יותר גברים מנשים.
זה, כמובן, לא צריך לשנות - שיוויון זכויות לנשים צריך להתקיים בין אם הן הרוב או המיעוט, אבל שימוש בטענות שגויות (ולא רלוונטיות לדיון) לא עוזר לטענות שלך. כנראה שה"ייתרון" הגברי נובע, כמה "מפתיע" מאפליה והעדפה של תינוקות זכרים בחלקים רבים בעולם ובהחלט ייתכן שטענתך תהיה נכונה אם ייתקיים שוויון (לפי מחקרים התמותה של תינוקות זכרים גבוהה מעט יותר) אך כרגע היחס הוא הפוך ועומד על מעט יותר מ 50% זכרים.
אמיר | 22.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת