אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חקר ביצועים: השבוע של יצחקי, מחיר למשתכן והחברות הסיניות

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
עמרי מילמן טועה, זה לא הפסד, זה הקטנת הגזל
המדינה לא הפסידה 3.9 מילארד שקל, המדינה גזלה פחות 3.9 מילארד שקל מהזוגות הצעירים. מי שקנה דירה לפני 10-11-12 שנה וקנה אותה בהרבה הרבה יותר זול כמו שהמחיר אמור להיות, אומרים שהמדינה הפסידה עליו? לא! המחירים היום הם מחירי גזל, בועה, שחיטה, <הכנס תיאור אגריסיבי אחר כאן>. זה לא המחיר האמיתי של הדיור, זה גניבה של ממש מדור שלם של צעירים. אז מחזירים בצורה עקומה של הגרלה - זה לא דבר רע.
גיל | 25.08.17
6.
אביגדור יצחקי הוא כשלון מהלך...טוב שעזב.
אין טעם לבנות על פוליטיקאים ולקוות שהם יפתרו את משבר הדיור, זה לא יקרה מהטעם שהם בעלי אינטרס בשוק והרבה לוביסטים יושבים עליהם. הדבר היחיד הוא שאנשים יתחילו להבין שאין טעם לקנות דירה במחירים של היום, שעובדים עליהם עם מחירים מנופחים, שיש מלאי מצטבר באלפים של דירות שלא נמכרו אצל הקבלנים. יש אלפי דירות בבנייה פעילה כרגע, מחיר למשתכן וירידה במכירות אצל הקבלנים כבר קרוב לשנה. פראייר מי שקונה היום דירה.
לא פראייר | 25.08.17
4.
עידוד בניה והשקעה בדירות סולידיות וקטנות
כחלון צריך לשנות פאזה ולעודד קבלנים לבניה של דירות קטנות להשכרה לסטודנטים ולמגורים ורכישה למשפחות צעירות. זה ימריץ את השוק להגדלת ביקושים. פרויקט כזה הוא פרי פלייס ברחובות שדורש הון עצמי נמוך יחסית של כ 320 אלף שח בלבד ומבטיח הכנסה בשנה הראשונה
אנונימה | 25.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת