אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אקזיט ענק: מי אתה, פרופ' אריה בלדגרין

65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

57.
הכסף שאבא שלה עשה בסולתם זה כסף שנגנב מפועלים
כל מי שעבד בסולתם יודע מה מהות העבודה ומה התשלום. ניצול של אוכלוסיות חלשות על מנת להתעדר. הכסף שהאדון הנכבד מחזיק בידיו היום ובעזרתו התקדם בחיים זה כסף שנעשה על גבם של פועלים חלשים שנתנו את חייהם למפעל סולתם וקיבלו בתמורה משכורת זעומה ולא נהנו מפירות ההצלחה. קשה לי לכבד כסף כזה.ניצול זה תכונה שעשירים נוהגים להשתמש בה הרבה ואחר כך להגיד לא ידעתי. שתחזיר את הכסף שאבא שלה גנב לפועלים אם יש לה כל כך הרבה . משפחה דוחה
כסף דמים | 30.08.17
55.
37 שאלה טובה ויש גם תשובה
החיים של האנושות כפי שאנחנו רגילים להכיר על סף שינוי,שלפי הציוצים האחרונים של הוקינג הוא בגדר הכרח. אתה בעצם מתאר פיצוץ אוכלוסין שזה פשוט צפיפות ומיצוי המשאבים של כדור הארץ עד רמת סכנת השמדה. זה כבר פתרון אחד. זאת אומרת שהרעילות של האנשים תכחיד כמות עד איזה איזון טיבעי. בנוסף המלחמות בעתיד נראות מאוד יעילות בקטע של דילול אוכלוסין. בעיניין אחר אילון מאסק אומר שתוך 30 שנים תהיה כבר משלחת חקלאית למאדים כזאתי שכבר אחרי המדענים שהם הראשונים. כנראה שבתוך 100 שנה כבר כל עיניין החלל יהיה חזק במציאות
ממוש שלה | 29.08.17
53.
שיבוא וימנכל אל טבע
הלוואי שיביאו איש כמוהו להיות המנכ״ל של טבע. דמותו, אישיותו, ניסיונו יכולים להתאים להיות המנכ״ל הבא של טבע. כסף לא חסר לו והוא אמור לראות זאת כשליחות לאחר הכישלון המהדהד של ארז ויגודמן וההנהלה הקיימת שילכו כל חייהם עם אות קיין על ההרס שהשאירו בחברה מצליחה כמו טבע. תפילה שיסכים
עובד טבע  | 29.08.17
52.
האיש חכם וחרוץ, שזכה גם למשפחה תומכת, והצליח בזכות עצמו!
כל הרמיזות כאן שהוא הצליח בזכות אשתו, או בזכות העובדה שאבא שלו עבד כאח בקופת חולים, הם הבל הבלים. האיש הוכיח עצמו בכל תחום שעסק בו, הן כרופא ב-669 , הן כמנתח בתחום הכירורגיה האונקולוגית, והן כיזם ש"מייצר" חברות מצליחות. הוא גם מדען, גם רופא "בשטח" וגם יזם מוכשר שיודע לקבל החלטות. וכל הקרדיט על ההצלחה, מגיעות בראש ובראשונה, רק לו. נקודה.
למה אנשים כל כך קטנונים? | 29.08.17
49.
למגיב מספר 33 - תתחיל לעזור לעולם בכך שתצמצם את עצמך מעולמנו
לא יאומן כמה תגובות יכולות להיות רעות, אכזריות וחולניות ברשעותן. מי שחושב שמחלת הסרטן היא דרך להתמודד עם פיצוץ האוכלוסין של כדור הארץ שינדב את עצמו ומשפחתו לחלות בסרטן כדי לדלל את אוכלוסיית כדה"א... כדי שכדור הארץ לא יסבול מפיצוץ אוכלוסין צריך להשתמש באמצעי מניעה ולתכנן יילודה. ולא לאחל לאנשים לחלות בסרטן ולא לזקנים לפטור את העולם מעונשם, כשהעונש הוא עצם קיומם. זו דרך חשיבה חולנית לייחל לאנשים לא להבריא ממחלות. כל הכבוד לפרופסור אריה בלדגרין על המצאותיו ופועלו למען הזולת !!!!!!!!!!!!!
עוד "אנוש" כמוך ואבדנו | 29.08.17
44.
בלי להוריד מההישגים שלו אבל הוא התחתן עם מיליונרית - בתגובה ל26
אשתו עם 400 מיליון שקל כל מה שהוא עשה לפני זה ללמוד בעתודה צבאית. כנראה שהוא עדיין בן אדם חרוץ - אבל הוא ממש לא הצליח בעצמו . וכן אני סטארטאפיסט שעובד על מיזם 3 שנים כי אני צריך לעבוד בעוד עבודות ולנהל חיי משפחה- והכל טוב אני בחרתי את זה - אבל בתאכלס הוא לא הצליח להוציא אקזיט לבד גם אחרי 20 שנה שהיה בתעשייה והצליח כרופא אבל כן עשה אקזיט אחרי שאשתו קיבלה בירושה 400 מיליון ש"ח לא מוריד מההישג שלו - אבל הוא קיצר את הדרך ובלי ההון שקיבל מאשתו לא היית שומע עליו .
ג'ייק | 29.08.17
41.
לגאון מתגובה 33
מאחל לך למשפחתך חבריך קרוביך וכל אדם שאתה חפץ ביקרו בריאות ואושר. ושלא תזדקקו לא לאקמול ולא לתרופת העפיפון של פרופסור אריה... ועצה גאונית לגאון שכמותך תנשום עמוק לפני שאתה יוצא למלחמות מצוייד במקלדת כי אם קרא את התגובה שלך חולה באנקולוגית מחובר לצינורית של כימו.. אז .. זהו לעת עתה גאון של אמא בהצלחה ונשיקות
יעקוב  | 29.08.17
40.
לדר' סטיבן רוזנברג מגיע פרס נובל
דר' סטיבן רוזנברג גילה בזמן עבודתו חולה בסרטן שמחלתו נעלמה פתאום, הוא חקר את התופעה והתוצרים של המחקר הן החברות כדוגמת זו שנמכרה כעת, העושות שימוש במערכת החיסונית של החולה כדי לתקוף את המחלה. מקווה שהרופא היהודי דר' סטיבן רוזנברג יזכה בפרס נובל על פריצת הדרך.
אריה | 29.08.17
37.
תקלה עולמית
סרטן היא אחת הדרכים הטבעיות להגבלת אוכלוסין בכל החיות. אם תפותחנה תרופות טובות לסרטן ואך יינצלו חייהם של עשרות מיליונים או מאות מיליונים מדי שנה, מה יקרה לעולמנו? התפוצצות האוכלוסין תחריף. מי יממן ויפרנס את כל המבריאים הללו? מי יוכל לממן את כל הזקנים הלא מתים הללו?
אנוש | 29.08.17
33.
רדיפת בצע כערך עליון
אם כל הכבוד לדוקטור הזה, מה שאני לומד מקורות חייו הוא כדלקמן. ההורים שלו תכנתו אותו מגיל 0 כמו רובוט (לימוד רפואה, ניגון בכינור, לימודים כל הזמן). הוא חיפש כסף בשידוך והתחתן עם בחורה עשירה (שאגב נראית רע מאד בתמונה, אבל למי אכפת אם יש לה כסף?). הוא ירד לארה"ב והוא ממש אינו ישראלי. גם כסף מהאקזיט לא הגיע למדינה. לפי דעתי יש לנו הצלחות יותר גדולות מזה שגם הביאו גאווה לאומית. זוכי פרס הנובל שלנו, לדוגמא. יש מדינה שסוגדת כסף והיא נקרית ארה"ב של אמריקה. לא פלא שהדוקטור השתקע שם כי זה כנראה מקומו.
דוד | 29.08.17
30.
השקעת ההורים בילד עם יכולות זה הסיפור, זו הצלחה אישית שלו, שאף פוליטיקאי לא ינכס לעצמו
חבר ילדותו סיפר בעבר למוסף "כלכליסט" שאריה היה ההבטחה הגדולה של המשפחה, וכי הוריו השקיעו בו רבות. "אריה היה הסיוט של שאר התלמידים בבית הספר", מספר החבר, "הוא היה חרוץ להחריד, שרף שעות על שיעורי בית ובנוסף ניגן בכינור לא רע בכלל. המנטרה של ההורים האחרים היתה 'תלמד מאריה'".
שמשון 1948 | 29.08.17
29.
פרופ בלדגרין
אריה הינו אחד המנתחים המעולים בעולם , לשחזור דרכי השתן וסרטן של הכליות , הייתי עד לניתוח שביצע בבית החולים של אונברסיטת לוס אנגלס , לבן משפחה , שהיו אמורים לכרות לו כליה , אריה תוך כדי הניתוח החליט שאין טעם בכריתה אלה בניקיון הגידול וסביבתו ,והוא צדק הניתוח היה לפני 14 שנים והכל בסדר עם המנותח , תודה לאל ולידיו של אריה , הוא איש חכם וחריף שיצא לפני מס שנים לעסקים הקים חברת השקעות , וזאת לא ההצלחה הראשונה שלו , ואכן הוא היה ממקמי 669 יחידת החילוץ של חיל האויר , איש אשכולות !!
מכיר אותו כרופא עילוי  | 29.08.17
24.
כל הכבוד -מפרגן לבן אדם שהגיע בלי קיצורי דרך
לגבי המכירה - ברגע שאתה מחזיק סטארט אפ גדול עם 500+ עובדים, כל חודש זה עולה +- 10 מיליון $. ככה שאם אין הכנסות של מאות מיליוני $, צריך מזומנים כדי לממן את הפעילות ומכירה היא סוג של הכנסת מזומנים. לגבי הסרטן - קיימות חברות שממציאות תרופות לסרטן היום, אלא שהתרופות עולות בסביבות מיליון ש"ח לשנה למטופל. אז רוב החולים (99% ימותו לפני שיקבלו את התרופה הנכונה). בנוסף יש בסביבות 500 סוגים של סרטן ככה שאם פיתחת תרופה לסוג אחד נשארו עוד 499 סוגים שהתרופה שפיתחת לא תרפא את המחלה. ככה שהמלחמה בסרטן עדיין ארוכה מאוד.
ברור שמכר | 29.08.17
23.
איזה אדם מרשים!
סיפור החיים שלו משקף אדם חכם, חד ותורם לזולת (קצין רפואה בצה״ל, מפתח תרופות לסרטן). לא הכרתי את קייט (לצערי) אבל כן מכיר (ומשקיע) בגיל עד - הם חברה עם נסיון מוכח ברכישות בשלבים כאלה והם עשו את הבחינות שלהם כדי לדעת שהתרופה הזו הולכת לקבל את האישורים הדרושים מה-FDA . הפיתוח של קייט הוא בתחום סרטן הדם, אבל יכול להיות שזה יפתח את הדלת לסוגי סרטן אחרים. בכל מקרה, מרשים מאד! כל הכבוד לאריה! תענוג לקרוא על אנשים כאלה
שלומי | 29.08.17
20.
מוכיח שגם מבית צנוע כלכלית, עם חינוך טוב וכשרון אפשר לפרוץ קדימה. שאפו !
אני יליד שכ' שפירא. שולמית אלוני כינתה את אלו שגדלו בשכונות דרום תל-אביב "הילדים שמדרום למסילה") מסילת הברזל מיפו לירושלים, חצתה את תל אביב ל"צפונים" ו"דרומים". בין ה"דרומים" הבולטים, שרובם גדלו ב"צניעות" בדירות מחולקות, אפשר למנות את ; אלי הורביץ מ"טבע", המחזאים חנוך ודוד לוין, חיים סבן, חיים טופול, אילנית, פשנל, הרמטכ"ל משה לוי, יצחק מודעי, שם-טוב לוי, שולמית אלוני, ועוד רבים וטובים. למה אני מפרט את השמות פשוט כדי להוכיח שאפשר לעשות את זה גם ממקום שנחשב "כנגד כל הסיכויים"
פטריוט ישראלי | 29.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת