אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אתם משקרים? גוגל יודעת עליכם את האמת

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
ניתוח מידע שרירותי
אנשים מחפשים דברים שמעידים על עצמם למשלם אם השימוש במילה ניגר תכוף זה לא רק בגלל שהרבה לבנים גזענים אלא גם בגלל שהרבה שחומי עור רוצים לראות דעות של אנשים וכתבות שמדברים עליהם כמו שיהודי גאה מחפש אנטישמיות בריבי האינטרנט לא מעיד על היותו אנטישמי אלא מכוון לקבלת מידע עצמי
מתבונן | 02.09.17
30.
מעבר להטיות ולבעיות המתודולוגיות שכבר הוזכרו
יש דברים שהמחבר פשוט טועה בהם. למשל - זה לא אמור להפתיע שיש יותר חיפושים על בנים מחוננים מאשר על בנות מחוננות , משום שאכן יש יותר בנים מחוננים. זה לא נובע מדיעה קדומה. ה IQ הממוצע של בנים ובנות בערך שווה. אבל השונות אצל בנים גדולה יותר. מה שאומר שיש יותר בנים מפגרים אבל גם יותר בנים מחוננים.
ירון | 01.09.17
29.
אנחנו מטורפים? אתה ראית מה האיסלם עושה נכון?
הדוקטור הזה שייך לשמאל המטורף. אני לא מתכוון להיות עיוור כמוהו. הדעות שלי כלפי האיסלם מבוססות על מה שחווינו בישראל מאז ומעולם מהם. אין לי דעות רעות על יפנים, סינים, אירופאים, אתיופים וכו'. יש לי בעיה עם איסלם. מעניין למה? רמז: שנאה ופיגוע.
אני שפוי דווקא | 01.09.17
18.
מגיב 11, אתה שוכח שלגוגל יש יכולת לראות את ה-IP שלך
ואלגוריתם לסנן את כמות החיפושים פר IP. למעשה, סביר להניח שכמות החיפושים של פורנו הומואי גדול יותר, בגלל שחלק מהמשתמשים מגיעים לזה בדרך שלגוגל אין אפשרות לבדוק (למשל אתרים עם סיסמא, שגוגל לא יכולה לחדור את הדטה שלהם, כי הגלישה מוגנת).
מנהל דטה | 01.09.17
17.
מה שהוא ממש מפספס וכמובן בכוונה
הוא שלאנשים נמאס מהפוליטיקלי קורקט ומן המדיה המוטה שמאלה בכל העולם. לפני בחירות נובמבר החיפושים הפופולריים ביותר היו על המסמכים שהילרי לא שמרה, על המיילים שהיא שלחה במדואר לא מוצפן. למה הם חיפשו? כי לא היה מידע ב CNN. אגב, כך חוקר ישראלע הצליח לנבא את עלייתו של טראמפ.
חילרי | 01.09.17
13.
מדע דלשמעטה
פסאו-מדע עם אינספור הטיות. דוגמא אחת מני רבות: 2.5% מגדירים עצמם הומוסקסואלים אבל נפח החיפוש הוא 5%. האם זה אומר שעל כל הומו מוכרז יש הומו בארון? ממש לא. הומוסקסואלים עשויים להיות אובססיבים עם פורנוגרפיה הומוסקסואלית יותר מסטרייטים, ואז נפח החיפוש שלהם בנושא גדול מחלקם באוכלוסיה. ועוד ועוד...
הצחקתם | 01.09.17
5.
אסור להאמין לגוגל , הכל נכתב למען הקליק.
-- Many people did not invest in Amazon, because GOOGLE said it was a scam.. Many did not believe PayPal when it first use because GOOGLE said its the biggest scam.. GOOGLE said AMWAY is a SCAM.. GOOGLE said Forever Living is a SCAM.. GOOGLE said BITCOIN is a SCAM.. But look Google was all wrong. Because google got the sick of bloggers, they write the word SCAM to eviews on #GOOGLE. They will lo
ניל אשבול | 31.08.17
3.
ברגע שכתב שהחיפוש של "אני שונא את הבוס שלי"
ושל "אני אוהב את הציצים של חברה שלי" אמורים להיות מנוסחים כשאלה - הוכח שהוא לא מבין דבר וחצי דבר. אנשים מחפשים משפטים כאלו כהצהרה, ולא כשאלה - הם רוצים לראות כמה תוצאות דומות הם ימצאו. הם רוצים לראות אם הם מוזרים או שיש עוד "מספיק" אנשים שחושבים כך או מרגישים כך.
המגיב | 31.08.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת