אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה שקע ה-USB במכונית מטעין את הסמארטפון כל כך לאט?

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
לדעתי דווקא טוב. חייבים להמעיט שימוש בנייד בזמן נהיגה. להתרכז בנהיגה ולא במכשיר !
יש יותר ויותר תאונות בגלל הפניית תשומת לב לנייד במקום לנהיגה. ועוד יותר בגלל טיפול או שימוש בנייד תוך כדי נהיגה. אין הרבה אכיפה וקנסות לא מרתיעים. הגיע הזמן לכפות צמצום שימשו בניידים כדי שהנהגים/וות יתרכזו בנהיגה ולא במכשיר. ימנעו הרבה תאונות, הרבה פגיעות פיזיות בנהגים - ועדיף כך !
אישימוטו | 04.09.17
35.
חרטא חרטא ועוד חרטא
גם בבבית ההטענה המהירה היא פחות מחצי מהמוצהר (מטען 2A בפועל פחות מ-1). התקינו אפליקציה חינמית המדווחת על זרם (AMPERE למשל) ותיווכחו בעצמכם. יותר מעניינת היא השאלה, למה לא פורצים את מחסום ההטענה המהירה באופן כללי. אני ניח שהחסם הוא בטכנולוגית הסוללה, אבל מאחר וזוהי הבעיה החריפה ביותר בשוק הסלולר היום, דמיינו מה יקרה לחברה שתפתח סוללה או מערכת שתטעין תוך דקות...
דוד | 04.09.17
33.
תקן USB לא נועד לטעינת טלפונים אלא להעברת נתונים והזנת התקנים קטנים
כמו עכבר, מצלמת רשת וכו. ברכב הוא נועד להעביר נתונים למערכת המולטימדיה (מטלפונים, זיכרונות ניידים וכו) ולא להטענה מהירה של פאבלטים. לכן זרם של 500 מיליאמפר תואם לתקן USB וזה מה שיש. זרם של 2.4 אמפר לא מתאים לכל התקן ולכן חיבור USB תקני לא יכול להיות כזה. גם שקעי USB במחשב מזינים 500 מיליאמפר.
צ | 04.09.17
28.
מצחיק כמה אנשים רוצים להראות שהם חכמים ולהגיב את אותה תגובה
הכותב כנראה הבין שטעה ומדובר בזרם שנמדד באמפר ולא במתח - הוא אפילו תיקן את הכתבה, טעויות הן דבר שקורה, וחשוב להעיר כדי לתקן טעות אבל השימוש בשפה ותן מזלזל שתפקידו להצביע כמה המגיב "חכם" והכתב לא הוא מגעיל. מה עוד שאחרי התיקון המגיבים יוצאים קצת מגוחחים בעלהום שלהם כאשר בכתבה "אין טעות"
רמי | 04.09.17
6.
אם כבר כותבים אז קצת מקצועיות לא תזיק
מיליאמפר מודד זרם לא מתח. המתח הוא 5v בכל מקרה, ומה ששונה הוא הזרם. שקע הusb מספק זרם חלש כי הוא לא מיועד לטעינה ונועד רק להפעיל כונן פלאש או להעביר נתונים מהטלפון ולא להטעין אותו. מעבר לכך יצרני רכב הם מאד שמרנים וממש לא ממהרים לאמץ תקנים חדשים.
האחד | 04.09.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת