אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כתב אישום, בכפוף לשימוע, נגד שרה נתניהו בפרשת המעונות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
מיליונים עלתה החקירה והתוצאה...4 אכלו אוכל של חטיבת חי"ר שטויות:
מדינה השתגעה...שכחו את הגלידות...האם מדינה משוגת תגיש ארוחה לנשאי מדינות על ידי מבשל...השתגעתם...האם 2 ילדים ביבי שאוכל במשרד ובביקורים ואשה שצריכה לשמור על גזרתה...אכלו כמות של חטיבת חי"ר למשך שנה...אין לזלזל באשמתו של אב הבית בני נפתלי...הלחץ התקשורתי חייב את היועץ להגיש כתב אישום...לא הייתה לו ברירה...במדינה משוגעת צריך לתת לתקשורת ורודפי הדם...את ליטרת הבשר...כך נוהגת מדינה בטרוף מערכות...בושה וחרפה!
אבי קול | 09.09.17
10.
שרה " קיבלה " לא לקחה או גנבה -מי נתן לה ??
שרה לקחה " בטעות " ונאשמת "בקבלת דבר במרמה " אזרח שקונה בסופר ולוקח " בטעות "נאשם בגנבה שמו גנב לכל החיים . משום מה שרה " קיבלה " לא לקחה כי אז זה גנבה .מי נתן לה ? ?. כאשר הקופאית " טועה " לטובת הסופר (ואף פעם לטובת הקונה ) זו טעות בתום לב . וכאשר הקונה טועה הוא הופך לגנב . ככה זה כאשר אתה לא ממנה יועץ משפטי .
לילי | 08.09.17
8.
ההערכה שלי - ביבי+שרה+שימרון = כלא רמלה
אבל כך אמרו מילה במילה גם אולמרט וקצב...רק ליברמן וברק הצליחו לחמוק מזרועות החוק והם במזל לא בכלא. אם שואלים אותי, שרה תישפט ויפלילו אותה עם עבירת קלון. ביבי ישב בכלא, זה בטוח. אולי ביחד עם שימרון בתא ה VIP שאולמרט וקצב גרו בו לאחרונה... הקטע הוא שריח הליזול נורא ואיום..ארוחת בוקר בשעה 6 ויש רק ביצה קשה 2 פרוסות לחם וגם 7 זיתים, תה וקפה כמו בצבא..טעם של שתן...וגם יש ג'וקים בכל פינה, אפילו במיטות בלילה..ומני נפתלי אב הבית, לא יהיה שם לבוא ולנקות...
רונן | 08.09.17
7.
יפה שלי
דברים בשם אומרם, פינוק אמיתי לשבת !!! "הטענות כנגד רעיית ראש הממשלה הן אבסורדיות ויוכחו כמופרכות. שרה נתניהו היא אישה אמיצה וישרה ומעולם לא נפל פגם כלשהו במעשיה. לצד עבודתה כפסיכולוגית חינוכית מומחית המטפלת בילדים מדי שבוע, היא מקדישה זמן רב לסיוע לילדים חולי סרטן, לניצולי שואה ולחיילים בודדים". כל המוסיף גורע !!!
אייל ג  | 08.09.17
2.
נו, ביבי חושב שלא יהיה כלום ?
הסיסמא המטופשת שהמציא צוות 6 הימים של ביבי לא מוצלחת כי לא הצליחה קודם. עכשיו שרה תעמוד בבית המשפט ותנזוף בשופטים שהם רוצים להפיל ראש ממשלה מכהן. והיא תעמוד על דברתה כי אלו זוטות ומגיע לה לאכול קייטרינג ולהזמין שף לסנדרה מושיק ולניקול שיש להם טעם טוב. איך אדם שלא הולך עם ארנק ואין לו כרטיס אשראי יכול להבין על מה הציבור קוצף!
אחיתופל | 07.09.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת