אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כל המספרים שמאחורי קריסת גלובוס מקס

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
הכסאות בפ"ת
פשוט זוועה וזאת דעתי הייתי עם אחיין שלי בקיץ וציפיתי לגל קור ,אך אפילו הייה חם יתכן בגלל שהסרט הייה לילדים התאימו את המזגן ? בסוף בטעות הדליקו את האור עוד לפני סיום הסרט ,וראו שלא נגמר אז החזירו האמת הייתי באולמות אחרים הרבה יותר נוחים ואותו במחיר לצערי ,אין עוד אולם קולנוע בפ"ת שבספק אם אחזור שוב רק בגלל הכסאות יתכן שמדובר רק באולם הספציפי
ערן | 10.09.17
17.
אני מצאתי את הקולנוע שלהם נהדר
לדעתי האולמות שלהם (לפחות בפתח תקווה ואושילנד כ"ס שם הייתי) מספקים חוויית צפייה הרבה יותר טובה. הכסאות שלהם הרבה יותר טובים בהשוואה ליס פלנט וסינמה סיטי (ראשלצ, רמת גן וגלילות..) יש מרווח נורמלי ואנשים לא מתחככים לך בפנים כשהם עוברים לידך. בנוסף יש הפסקה, מעולה בייחוד בסרטים ארוכים.
סרט | 10.09.17
16.
תשנו כיוון, תהפכו את הקולנוע לכיף ולא לשחיטה
תגרמו לכולם ליהנות בסרט, ולא לחשוב 1000 פעם לפני רכישת כרטיסים ופופקורן במחיר מופקע... הקולנוע הוא חוויה יקרה בעידן של היום. אם לא תהיה נגישה ובהחלט זולה יותר זו תהיה חוויה של דינוזאורים בעוד כמה שנים. זו טירחה לצאת לסרט לעומת VOD בבית, וזו קריעה בכיס לצאת לסרט - מחיר של שנת VOD בבית. במקום להנגיש ולפשט את הכל - רק מחפשים לקרוע. חבל...
הקורא | 10.09.17
15.
מכונות לממכר שתיה/חטיפים
אחת הבעיות של עולם הקולנוע היא שבהפסקה יש כמה מאות לקוחות שרוצים לקנות משהו בקיוסק, והדרך להשתלט על כ"כ הרבה לקוחות בזמן קצר היא למכור במחיר גבוה, שיקנו מעט אבל במחיר מלא. הייתי ממליץ לבעלי אולמות קולנוע להציב בנוסף מכונות לממכר שתיה וחטיפים, כך הם יוכלו למכור יותר סחורה אבל במחיר נמוך, ואם הם יוזילו את החוויה ללקוח פשוט יהיו יותר לקוחות.
זינגנון | 10.09.17
13.
לכל אלא שמתלוננים על האיכות של גלובוס, למה אתם משווים?
אם אתם משווים למתחרה העיקרית, האיכות של גלובוס עוקפת את יס פלאנט בסיבוב. האולמות קטנים יותר, הסאונד איכותי יותר - פי כמה הכיסאות נוחים יותר - המתחם מושקע יותר, השירות, בסה"כ לדעתי החוויה הרבה יותר שווה את אותו מחיר. אחרי שפתחו את הגלובוס בחיפה, הלכתי רק אליו - חזרתי פעם אחת ליס פלאנט והזדעזתי כ"כ.
אריק | 10.09.17
7.
גם חוויה קולנועית לא יודעים לתת שם
הקולנוע החדש בחיפה מחפיר. מתחת לשורה 4-5 לא ניתן לשבת לראות סרט כמו בנאדם--> 40% מהאולם לא מנוצל. תאורת הלדים במדרגות בוהקת מדי ומסנוורת במהלך הסרט--> אי אםשר לשבת ליד המעבר. מצידי המסך יש שלטי יציא חרום שדולקים כל הסרט, פוגעים באיכות הצבעים על המסך...אין באמת חושך באולם. מעדיף שלא לראות שם סרטים.
אחד העם | 10.09.17
6.
לא מבין את העניין
הרוויחו יותר, המשיכו לגדול, לקחו הלוואות בנו מתחמים חדשים מה שיצר הפסדים ודרש עוד כוח אדם. יותר מתחמים יותר הוצאות ניהול - הוצאות הניהול תפחו. הכסף החסר שומש לשוחד לגורמים שונים לקדם את האינטרסים של החברה. אי אפשר לרשום את זה. החברה צמחה מהר וחזק ואת הרווחים מהפעולה הזאת יגרפו הקונים עוד כמה שנים על חשבון המשקיעים הראשון, הכל חלק ממהלך מתוכנן לגנוב את החברה ממקימיה להכפיש אותה להכשיל אותה לקנות אותה ולהנות מההכנסות שהולכות לגדול בקרוב. עוד 3 שנים תהיה שחקנית חזקה.
יובל | 10.09.17
4.
בקריון החליפו לאחרונה את הכיסאות לכיסאות אינקוזיציה
הייתי שם בסרט אתמול ויצאתי עם כאב גב מטורף. משענת ב 90 מעלות ואפילו קצת זוית לכיוון המושב בכל הסרט התפתלתי בחוסר נוחות וגם לאישתי כאב הגב בערב ואני שמעתי עוד אנשים מקטרים על חוסר נוחות . ממש בזיון הכסאות הישנים עוד היו סבירים אבל עכשיו זה פשוט נוראי. לא בטוח שאני אחזור לשם, בלב המפרץ מאוד נוח.
אלון | 10.09.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת