אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נחום ביתן מעלה מחירים עם רשת עירונית חדשה

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
מי שיכול שלא יקנה שם
אני בדר"כ קונה ביינות ביתן סיטי כי זה ליד סופרקופיקס ויש לי כמות קטנה אז לא כדאי לי ליסוע רחוק. אותו מחיר בדיוק כמו מגה בעיר. בעצם איך לא הרי אותה שכירות ואותו תשלום לעובדים. כבר מזמן 10 אחוז יותר משוק מהדרין עכשיו זה רשמית. מי שקונה אצלו מממן את הטעות שעשה שלקח את השכמי השכר השמנים של העובדים. צריך לתת לו ליפול.
מומחה לקנוניות | 19.09.17
44.
לגבי הסניף בעתלית...
הוא היה במצב גרוע והשתפר מאד לאחרונה מבחינת ניקיון, ניראות וחוויית קניה. כרגע אני מעדיפה לקנות שם, כי זה קרוב לבית, והסניף עצמו מספיק גדול בשביל שיהיה מגוון ומספיק קטן בשביל שיהיה יעל, אבל אם תהפכו אותו לסניף סיטי עם מחירים גבוהים - תפסידו אותי ותושבי עתלית רבים נוספים.
נאמנה אך לא שבויה | 19.09.17
36.
כל הגנבים מעלים מחירים ובגדול ואנו השכירים דורכים במקום
17 שנים מאז העלאת השכר האחרונה למהנדס אלקטרוניקה בהי טק שאינו רואה אתה בית. העצמאיים חוגגים ואינם מצהירים על הכנסות אמת וגם מוצאים הרבה פרצות. הספר העלה את המחיר ב-20% בבת אחת וכך גם עוזרת הבית. הגנן העלה ב-15% בבת אחת כעבור שנתיים מאז העלה ב-20%. המשפץ רוצה רק מזומן ותנחשו מדוע. הדג מסריח מהראש וכולם לומדים ורק השכירים נדפקים. אינני מאמין גם לנתוני הלמ"ס כי הממשלה אילצה אותם לשנות את שיטות המדידה ובכל זאת קיימת אינפלציה של כ-5%, לדעתי בשנה.
דלתון | 19.09.17
30.
ל29: הציבור הישראלי לא קנה במגה היקרה והובילה לפשיטת רגל
אותו ציבור אילץ את שופרסל להוריד מחירים בצורה משמעותית באמצעות המותג הפרטי שלה והעלה את רמי לוי הזול לרשת השלישית הגודלה. אז קצת כבוד לציבור הישראלי, הוא לא כזה פראייר ואם ביתן יעלה מחירים התוצאות ייראו היטב בקופות.
יריב | 19.09.17
24.
הרגולטור שנתן ליינות ביתן להשתלט על מגה=אויב העם בעלית המחירים !!
מי שנתן לביתן את מגה, במקום להכניס שחקן חדש בשוק, כנראה קיבל ממנו משהן, אחרת לא ברור למה ממשיכים לרכז במקום לבזר !!!! בבלי יש מגה אחד מגעיל עם מחירים מנופחים, ושופרסל קטן עם מחירים דומים. ועוד מכולת. כוווולם, מחירים דומים. ביהודה המכבי, ליד, מרחק הליכה, עוד מגה גדול.מחירים די דומים.ושופר סל אקספרס כמעט זהה. ופתחו גם טיב טעם, שבו המחירים גבוהים יותר -אבל- הוא פתוח גם בשבת! שמענו על רכישת איגוד על ידי בעל מזרחי. שוב מרכזים במקום לבזר לתחרות. הרגולטור בוגד בנו הצרכנים ברשיון.
עבד נרצע.משלם מיסים אידיוט. | 19.09.17
21.
רמי לוי צפה לעליה במכירות של 10-20% לפחות יותר מהרגיל כנס
יינות ביתם פרש מהתחרות עם היתר....לדעתי הוא לא יחזיק שנה נוספת כבעלים ימכור או יפרוש או יפשוט רגל סוף עידן יינות ביתן בדרך ...אישית אני מאחל הצלחה לכולם אבל זה מה שנראה לי אין לי דבר נגדו אלא אם יתארגן מחדש וילך על איכות סחורה במחיר תחרותי ולא על חשבון החקלאי אם רמי לוי ימכור עגבניה ב90 אגורות תמכור ב-3 לא ב-7 או 10 לא על חשבון חקלאים תן לחקלאים להרוויח את לחמם זו הטעות של רמי לוי תנצל אותה
טעות של יינות ביתן  | 19.09.17
14.
סניפים מוזנחים, מחירים גבוהים - פשוט לא להיכנס
ביתן השקיע רבות בשיפוץ הסניפים של מגה בקניון אילון ומלחה אך לא טורח לשים שקל על הניקיון שלהם! המחירים לא מי יודע מה ובטח עכשיו הוא עוד יעלה אותם... אין מה להיכנס - הוא לא מנצח בשום תחרות, לא מחיר, לא היצע, לא איכות
זוועות ביתן | 19.09.17
13.
לעומת שופרסל בכללי
אם יינות ביתן רוצים להעתיק את המודל של שופרסל יש להם עוד הרבה מה ללמוד. קודם כל נדרש שיפור משמעתי באיכות הסניפים ברמת נקיון סדר ואיכות השירותים הציבוריים. זמינות/כמות קופות. צוות הקופה הראשית צריך לעבור סדנת שירות ומהירות. אם הסניפים מישיכו להיראות כמו שהם היום - 2 או שלוש ליגות מתחת לשופרסל שלי - לא תיהיה חווית קניה מקדמת והסניפים ייפלו.
אהוד בהוד | 19.09.17
2.
אין חכם יותר מנחום ביתן !!!
הוא מעלה מחירים והציבור כמו עדר הולך וקונה מבלי להשוות מחירים. ואז כולם שואלים ומתלוננים על כך שהחיים בישראל יקרים מאוד, אם אנשים יכלכלו את העצמם בחוכמה, הם יצליחו לשרוד בכבוד ובהנאה רבה. נחום ביתן קורא את התנהגות הצרכנים והוא מבין שהוא יכול להתעשר עוד יותר ע"ח העבדים המטומטמים.
צ | 19.09.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת