אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ביקורת קולנוע: פוקסטרוט מתקדם צעד קדימה, שניים אחורה

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
סרט מאכזב
ללא קשר לביקורת הלא עניינית של רגב על הסרט, הרי היו מקרים שחיילים ירו בשוגג והרגו והמקרים טויחו, או שירו נגד אמצעי לפיזור הפגנות ממרחק של כמה מטרים והפגיעה הובילה למוות והחייל והמפקדים לא נשפטו או זוכו, אפשר לדבר על הסרט עצמו. יצא לי להתלוות ולראות כמה סרטים בהקרנות המיוחדות לאנשי האקדמיה הקולנוע שבחרו את פרסי אופיר. פוקסטרוט היה אחד החלשים שראיתי, לא קורה בסרט הרבה, חוץ משרה אדלר שדווקא לא היתה מועמדת המשחק לא טוב, הדיאלוגים לא טובים, הצילום מאכזב, אין אמינות ברמה של הסיפור (של המשפחה, לא מתכוון לאירוע במחסום, ברמה של קשר בין הדמויות ולהתנהגות שלהן). חשוב לציין שהתמודדו השנה על הפרס סרטים יותר טובים שנדחקו בגלל הדיבור המאולץ על פוקסטרוט כמו געגוע ופיגומים.
שלומצי | 28.09.17
2.
להיפך
כרגע חזרתי מצפייה. דווקא חלק הסרט שמתרחש במחסום בלב הכלום, הוא החלק החזק. המלודרמה בראשות ליאור אשכנזי היא בסדר גמור אבל לא הרבה יותר מזה ואפילו ראינו דברים דומים גם בסרטים זרים, אבל "הילדים של כולנו" שחייבים לתפקד בתוך הכלום אל מול הכלום מומתים על ידינו וזה כואב ממש.
חוזה ליטו | 25.09.17
1.
להפסיק מידית ולפעול נגד כול יוצר סרט שמוציא את דיבת צהל כנס
פעילותה של מירי רגב ברוכה אבל זה לא מספיק אפקטיבי הממשלה צריכה לפעול נגד כול מי שמוציא את דיבת העם בישראל דיבת צהל והמדינה לא יתכן שיקום אדם הזוי מתוכנו יקבל מימון אירופי מהאנטישמים שרצחו 6 מיליון מבני עמנו שצמאים להצדקה לשואה מצידם כי היהודים אשמים, הם לא , והנה באים בני היהודים מהשואה ומראים כאילו אנחנו השפלים באדם . ויצדיקו כול פעילות נגד מדינת ישראל מצד האירופים . הם יקבלו מימון מדליה גביע פרסום יוקרה ואנחנו נשלם את מחיר השנאה נגדנו והם ימשיכו להתהלך בתוכנו כאנשים מפורסמים ויקבלו כותרות בתקשורת הישראלים ורוצים גם מימון ממשלתי ישראלי בנוסף אני הייתי אוסר מימון אירופי ללא אישור המדינה . המדינה תאשר כול מימון שלגורמים זרים הממשלה היא האחראית על ניהול המדינה ותפקידה לפקח על זה. יוצר סרט כזה והשחקנים הישראלים לא יורשו להיכנס למדינת ישראל ותילקח מהם האזרחות הישראלית לא רוצים את המנוולים האלה בתוכנו חלק מאתנו במדינת ישראל מדינת ישראל עשתה שגיאה גדולה כשרדפה אחרי הנאצים וחיסלה אותם שלא רדפה את משתפי הפעולה היהודים שהסגירו יהודים ושיתפו פעולה עם הנאצים
אפשר אחרת  | 25.09.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת