אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קורבן או גזען? שנאת סורוס היא נגע עולמי

110 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

106.
נתתי שקל לכושי
עכשיו אני יכל לבחוש בכל סיר שארצה. אבוי למי שמעביר עלי ביקורת אגב, כי אחרת זו 'עדות עצובה לזמנים שאנו חיים בהם'. סורוס מצד אחד הרוויח ומרוויח כסף רב משחיטות וזעזוע כלכלות של מדינות מתפתחות, ומתנגד מתנגח ופועל כמו אנרכיסט על אדמת מדינות מפותחות. אני האחרון שיגיד "אמן" על גזרות הממסד ותמיד אערער, אבל סורס בוחש בסירים רבים ובהתנהלותו הוא מציג סוג של מגלומניה שרוצה לשנות סדרי עולם, אבל כזאת שלא באמת מוכנה לעשות זאת, אלא רק לערער את הממסד. אולי הוא עדיין רוצה להרוויח מהשקעות במט"ח זבל :) בכל אופן הרעיון שהוא משווק הוא רעיון טוב, הביצוע מנגד, פחות.
ביל גייטס. למה אותו לא שונאים? | 02.10.17
102.
סורוס
לא מוצא חן בעיניכם שסורוס ממתנגד למדיניות נתניהו? בארץ יש עוד רבים כמוהו. לא מוצא חן בעיניכם שהוא מממן,כאזרח זר, ארגונים שהם "סמולנים" בעיניכם? מה ביחס ל:ישראל היום?מי מממן אותו?אזרח ישראלי? מה ביחס לכל השטויות שכתבתם על חברותו במפלגה פשציסטית בהונגריה בשנת 1944?אתם חושבים שההונגרים היו מספיק מטומטמים כדי לקבל יהודי לשורותיהם?ואם כן נכנס למפלגה איכשהוא, אולי הוא נכנס כדי להציל את חייו?מיהוא האידיוט שכתב בתגובתו על היהודי שבשואה נפל ממגדל השמירה? ואתם חושבים שאם נתניהו הלך לבקר את ראשי המדינות האנטישמיות ביותר באירופה-הונגריה,פולין,סלובקיה-והתלונן בפניהם שסורוס עושה לו צרות ,כמו שעושה גם להם,יש לכם זכות לפוח ג"ורה עליו? ואם אתם חושבים שתימכה בפליטים זה דבר נוראי,להזכיר לכם את הפליטים היהודים באירופה במלחמת העולם השניה שאיש לא תמך בהם ושרובם נרצחו . תתביישו לכם,אוסף של בבונים ישראלים דפוקים. תתביישו לכם,אוסף של בבונים!!!
שנדור | 27.09.17
80.
מנסה לחסל את הזהות הלאומית
ג׳ורג׳ סורוס אינו גזען וגם איננו קורבן. הוא אדם מרושע, אשר מפנטז אודות עולם מאוחד תחת שילטון מרכזי יחיד. בשם האידיאל הזה הוא מנסה לחסל את הזהות הלאומית של עמים שלמים, ולמחוק את הייחוד התרבותי שלהם. לא אכפת לו אם הדבר מוביל לפשיעה מוגברת או לפיגועי טרור באירופה ובארה״ב. גם לא אכפת לו מהכרעת הרוב הדמוקרטית במדינות אלו אשר דוחה פעם אחר פעם את החלום שלו (הצבעת הברקזיט ועלייתו של טראמפ לשילטון הן רק שתי דוגמאות). באמצעות הארגונים שלו הוא מנסה לעקוף את רצון העם ולכפות עליו את רצונו. זוהי אינה תיאוריית קונספירציה אלא אג׳נדה מוצהרת של האירגונים השונים אשר אותם הוא מממן.
אורן | 25.09.17
74.
וואו כמה תגובות שנאה לאומניות מאנשים שלא יודעים דבר וחצי דבר על סורוס
סתם ניזונים משקרים, חצאי אמיתויות והסתה של שלטון פחדן שמחפש אויבים דמיוניים כדי להסיט את הדיון מהשחיתויות שלו עצמו. עבור גזענים רפי שכל להיות ליברל תומך חופש, דמוקרטיה ושיוויון נהיה קללה. בזמן שלקבל כסף מלוכלך (הרבה ובאופן ישיר ומושחת) של יהודי אחר מעיסקי קזינו זה לגיטימי
דדון | 25.09.17
72.
ביבי נמצא בחברה טובה בין ארדואן לפוטין
שני דיקטוטורים מושחתים שדואגים רק לעצמם ולעורם שנלחמים בהשמצות ושקרים נגד ארגוני זכויות אדם ודמוקרטיה שרק רוצים לעזור לכולנו לחיות בשיוויון, רווחה וביטחון. שלושת האנשים האלה מפחידים את ההמון בסיפורים על רדיפת העיתונות המרושעים והבוגדניים (כשלמעשה רובה בשליטתם), על אוייבים מבית (פוטין - הומואים, ארדואן - לוחמי שחיתות וכורדים, נתניהו - ערבים ישראלים ואשכנזים) ואוייבים מדומיינים מחוץ (פוטין - ארה"ב, ארדואן - אירן והכורדים, ביבי - אירן והרשות). בתכלס הם לא עושים כלום זולת לשמור על עורם וכיסאם
דניאל | 25.09.17
59.
הוא סתם שונא ישראל
הוא לא גזען ולא קונספירטור. הוא ליברל אנטי ישראלי, כמו רבים מחבריו בשמאל העולמי. לא משנה מה ממשלת ישראל עושה אם זה לא 100% נגד האינטרסים של ישראל אז מבחינתו זה רע. לא קשור לנתניהו או לאיש כזה או אחר בישראל. הוא חושב שזה טוב לעסקים שלו להשמיץ את ישראל אז הוא עושה את זה בלהט רב.
משה | 25.09.17
57.
או טיפש או רשע
אפשרות א שכוונותיו טובות אבל הדרך שגויה כלומר במקום לתרום לפיתוח כלכלי וחברתי בארצות נחשלות הוא מעודד הגירה מאסיבית ובכך גם גורם לערעור החברתי באירופה וגם מנציח את נחדלות מדינות אפריקה והמזרח התיכון. אפשרות שניה שהוא רשע ששואף לאנרכיה בתואנה של ליברליות ורב לאומיות. ממש וגר זאב עם כבש. מטיף ומממן תהליכים שהופכים את הכבשים לחסרות אונים במקום לטפל בהפיכת הזאבים לשוחרי שלום
גורג | 25.09.17
55.
מר רכמן, אינך יודע על מה אתה מדבר
ראשית, הימין הוא לא ״פרנואידי״ והדיווחים השונים על מעלליו של סורוס בארה״ב ובעולם מבוססים על עובדות (שלא לדבר על עברו המפוקפק כנער תחת הכיבוש הנאצי בהונגריה). הוא שם לו למטרה לערער את ערך המטבע באנגליה, תומך כספית בארגוני שוליים אנרכיסטים וארגונים של השמאל הקיצוני (כולל ה-BDS, Black Life Matter, ANTIFA וכו׳. ), שונא ישראל ויהדות ועוד. האירוניה היא שיהדותו המפוקפקת מוטחת בפניו מדי פעם ולובשת צביון אנטישמי.
אזרחית אמריקאית | 25.09.17
50.
כולם כאן מפספסים את הנקודה. סורוס אינו איש רע או טוב - הוא פשוט אנרכיסט קיצוני
והאנרכיזם הקיצוני שלו מוביל אותו לשנוא מדינות (את כולן!) וממשלות ולתמוך בארגונים שמקעקים כל ניסיון לממלכתיות ולאומיות. זאת "השמאלניות" שלו. הבנאדם נטול זהות מבחירה והוא פועל אך ורק מהשפקת עולמו האנרכיסטית הקיצונית. ישראל בשבילו היא עוד מדינה מאוסה שאיתה הוא צריך להלחם, כמו גם ארה"ב וכו' וכל סיבה אחרת לא מעניינת אותו.
יובל | 25.09.17
44.
אין זה פלא שניתאי וחבורת חסרי המוסר והאנושיות שסביבו פועלים נגד סורוס.
הוא נמצא 180 מעלות מממני ניתאי וחבריו, שהרויחו את כספם בדרכים לא מוסריות, כמו הימורים, סורוס תומך במטרות ראויות . לגבי הבאת פליטים סוריים לאירופה הוא טועה, הוא עושה זאת מטוב לב, שאיננו במקומו, אבל זה אינו הופך אותו לדמון הנורא שכל המושחתים המרושעים מנסים להציגו. הוא תמך והשקיע בישראל לפני שממשלת הרשע של ניתאי נבחרה. כיום הוא סבור שהתנהלות ממשלת ישראל אינה מוסרית, והוא צודק. ידוע זה מכבר שההגנה הטובה ביותר היא התקפה.
משה | 25.09.17
41.
הכסף שעשה בבורסה עלה לא לראש
ניצול שואה יהודי יליד הונגריה זה שהוא ניצול שואה זה אומר שהוא צודק ? לא בטוח הוא מממן את כל עמותות השמאול בראץ כולל עדלה והרשימה ארוכה ...... אבל לא רק גם בחול הוא תורם לעמותות שמאול זה שפוטין העיף אותו מרוסיה זה בגלל שזה פוטין בארץ אין פוטין וגם לא באירופה הוא יהודי יפה נפש הונגרי שרואה זרם פליטים מוסלמים ופתח קמפיין שייקלטו באירופה כולל הונגריה על מרקל זה עובד בהונגריה יש ראש ממשלה שלא רוצה פליטים מוסלמים כי המדינה שלו תפשוט את הרגל ומה התפרסם מיד אחרי זה ...... שהוא אנטישמי (כי סורס הצדיק הוא יהודי) אז אם הוא ניצול שואה ויהודי אז מי שנגדו ישר אנטישמי - לא ראש ממשלת הונגריה לא אנטישמי כי הוא נגד סורס (שגם הוא הונגרי) ראש ממשלת הונגריה לא רוצה פשיטת רגל במדינה שלו כל הזמן הזה לא לשכוח שסעודיה ואירן וקטר ועומן ... עם הכסף הגדול בכלל לא קולטות פליטים הוא מיליארדר שמאולני שמממן הרבה עמותות שמאול מהכסף שהרוויח בבורסה למדינת היהודים הוא לא יתרום אגורה - אין לנו מה לצפות
אבי | 25.09.17
40.
תעמולה שמולאנית 101
כמובן שהכותב איננו מונע ממניעים אידיאולוגים, או כמו שאומרים הצבועים ״זה לא עניין של שמאל או ימין״ אז הנה מבחר צטוטים מהמאמר המלומד להדגים יושר אינטלקטואלי תוצרת השמאל: 1. ציטוט: ״הלאומנים תומכי "אמריקה תחילה" פירוש: כל מי שמאמין ב"אמריקה תחילה" הוא לא פטריוט אלא לאומן 2. ציטוט: ״מכפיש את מיטיבו״ פירוש: כל אדם שקיבל מילגה מחויב לקבל על עצמו את עמדת התורם 3.ציטוט: ״הימין הפרנואידי באמריקה״ ״ארגונים ימניים קיצונים נאחזים באותן תיאוריות קונספירציה״ פירוש: כל מי שמתנגד לסורוס הוא פרנואיד שמאמין בתאוריות קונספירציה 4. ציטוט: ״בזכויות הפלשתינים ושאר מטרות שאינן פופולריות בקרב הימין הקיצוני.״ פירוש: כל מי שחושב אחרת מסורוס בעניין הפלשתינים הוא ימין הקיצוני. הבנתם, סורוס הוא מרכז מתון ופשרני, וכל מי שמתנגד לו הוא לאומן קיצוני.
קובי | 25.09.17
35.
אין עורכים בכלכליסט או שאין להם יושרה?
יש הבדל בין לאומיות לבין לאומנות. במסורת הפייק ניוז מספרים לנו שכל מי ששונא את סורוס הוא לאומן. אותה מסורת מכנה כל ימין קיצוני ותתעלם מאלימות השמאל הערבים והעמותות. אותה מסורת תכנה קשקוש על חומה טרור יהודי ושריפת בית כנסת בעיר מעורבת כמשובת נערים. תמשיכו לספק קשרים ולאבד טראפיק. העתיד שייך לנו, לשטח, למציאות.
גורם לאומני | 25.09.17
32.
כנסו
מספיק להגיד אנטישמיות,הוא נולד יהודי אך משפחתו התנצרה ואפילו הוא אומר שאיננו יהודי,משפחתו אחרי מלחמת העולם השנייה עזרה לשלטונות הונגריה הפשיסטים אז להשתלט על אדמות היהודים שברחו או שנהרגו והוא עשה הון תועפות ,הוא שנים עוכר ישראל ודרך בנק שברשותו ברשות הפלסטינית העביר מיליונים לחמאס,הוא עושה צרות בכל אירופה מארגן הפגנות ענק נגד הממשלות וגם עמד מאחרי הפגנות נגד טרמפ,הוא מימן אוטבוסים להביא את המפגינים ושילם להם כסף,הוא גם תומך כספית בbds, האיש טרוריסט ומי ששונא אותו לא מונע מאנטישמיות
אבי | 25.09.17
29.
סורוס עשה את הכסף כשהימר נכון על המטבע כנסו
מטבע משרת מדינה, אם יש לך השפעה על מדינה אתה יכול לדעת את כוון התפתחות ערך המטבע של אותה מדינה . סורוס זה לא תעשיין שמייצר מוצרים וכך עשה את הכסף ממכירת המוצרים סורוס רוצה יכולת להשפיע על מדינות ולכן הוא תומךבמתנגדים למדינות סורוס לא פילנטרופ סורוס מנסה דרך המתנגדים והתמיכה בהם להניע מדינות ובהתאם לייצר עוד ועוד כסף בעקרון זו לא עבירה פלילית אבל טבעי שיהיו לו מתנגדים זו התערבות בענינים פנימיים של מדינות. עובדה, הוא הצליח להפוך מתנגד לראש ממשלה בהונגריה הוא לא מסתפק מלנחש מה יקרה במדינות ולהמר בהתאם על המטבע של המדינה. סורוס מרגיש שיש לו מספיק כסף=כוח להניע תהליכים במדינות וזה כבר חצית קו אדום שמביא נגדו עמים מנהיגים מדינות וכל מה שאומרים עליו אם השמאל והפלסטינים יתחזקו והמצב הביטחוני ידרדר ערך השקל ירד פלאים כולל הנדלן הוא רוצה ליצור משברים במדינות, בתקופות משבר מיליונרים יכולים להכפיל ולשלש את כספם בפעילות נכונה באותה מדינה ואם אתה מליארדר תכפיל את זה בכמה והנה לך מניע חזק לייצר משברים במדינות ולא משנה איזה מדינות
יש משהו בזה  | 25.09.17
28.
סורוס
האיש הוא טיפוס נאלח ויעשה הכל כדי להגדיל את הונו. כך הוא התחיל כבר תוך כדי מלחמת העולם השניה ועד לרגעים אלה. הוא לא סופר אף אחד ממטר, גם את השמאלנים (ראה האסון הכלכלי שהוא הביא כמעט על מלזיה, מדינה מוסלמית, שעמדה בפני פשיטת רגל, כאשר הוא במו כוחו הביא לירידת ערך הרינגיט לתהום לפני כך וכך שנים). האיש הוא חולה הון בכל מחיר ואם היה יכול היה גם מוכר את הוריו.
ח"ל | 25.09.17
27.
סורוס זכה לשנאה כלפיו ביושר
מדובר באיש נאלח שעשה את ילדותו כמשתף פעולה של הנאצים (ומאוחר יותר התגאה ש"זו היתה התקופה היפה בחייו"), ובבגרותו עשה את כספו בהימורים כנגד כלכלות של מדינות, ואז הפעיל את השפעתו כדי למוטט את אותן כלכלות (ע"ע משבר הבאט בתאילנד) ע"י תמיכה בארגונים המערערים את הסדר החברתי. כך הוא עשה גם עם הליש"ט בבריטניה וכך הוא עושה היום במזרח אירופה, בארה"ב ובישראל. הוא ברנרד מיידוף בקנה מידה גדול. מי שמסרב לגנות אותו וטוען שהשנאה כלפיו נובעת "בגלל שהוא יהודי" ולא בגלל מעשיו הנלוזים, גורם לאנטישמיות בדיוק כפי שמוסלמי "מתון" שמסרב לגנות טרור מוסלמי גורם לאיסלמופוביה.
יהודי פטריוט | 25.09.17
26.
הרושם הברור הוא שכל הכתבה תכליתה ההזכרה השלילית של נתניהו. אגב אחת משיטות התעמולה שנקלטות
הרושם הברור הוא שכל הכתבה תכליתה ההזכרה השלילית של נתניהו. אגב אחת משיטות התעמולה שנקלטות היטב אצל אנשי הפוליטיקאל קורקט היא לכנות של מי שאינו סבור כמותם באיזה נושא החשוב להם בתואר "ימין קיצוני" ולכלול בשם זה את המרצחים הנאצים וכך יסיקו הנ"ל שכל מי שאינו פליטיקאל רקטי הוא נאצי היינו רוצח המונים
ישי זכרוב | 25.09.17
19.
צריך להיות לא הוגן, בור או טיפש גמור כדי לטעון שמדובר בקונספירציות
האיש מממן למשל את אנטיפה. וממש לא רק את אנטיפה, אלא קרנות שפועלות לקעקע את הבסיס הלאומי במדינות רבות, וזה דבר שמפורסם בכל העולם. הוא עצמו אמר שבעסקים "אינו מוסרי", אז מה, יש לו סוויצ' פעם מוסרי ופעם לא? הוא טינופת.
ארצי | 25.09.17
17.
לא רק מה כותבים, גם מי כותב
לא מספיק לחשוב על סורוס שהוא אנטי ישראלי קיצוני, תומך טרור וחסיד של פאשיזם מוסלמי, כמו רוב הסמולנים. אבל צריך גם להכיר יהודי אחר: גדעון רחמן (או רכמן), כתב הפיננשל טיימס שכל כתבה שלו הנוגעת בישראל מלאה ארס ורשעות, ואז פתאום מתברר, לפי רחמן/רכמן שסורוס הפאשיסט האמיתי שתומך בחמאס, הוא קרבן של אנטישמיות. ממש מדהים. עולם הפוך.
אבינועם עוקבי | 25.09.17
15.
"תראה לךי מי האוייבים שלך ואומר לך מי אתה"
כשאני רואה את הרשימה של "כל שונאי סורוס", כולל כל מלקקיו, כלבלביו ומלחכי פנכתו של קיסריהו ומרשעתו (וכמובן אורבן האנטישמי והגזען, החבר של כל הקודמים...), ברור לי שהכל סיפורי מעשיות, ושהוא (סורוס, לא הליצן מבלפור) עושה ופועל כראוי ב-100%. יש מספיק טייקונים ואוליגרכים שפועלים בדיוק ההפך, פוגעים בדמוקרטיה, בזכויות אדם ובכל רעיון ליברלי ו"פתוח", ככה שטוב שיש גם מעטים כמו סורוס...
סורוס צודק ושכל מתנגדיו ייחנקו | 25.09.17
5.
תחביב האשמה היהודי
בניתוח של תאודור לסינג, פילוסוף יהודי-גרמני יליד הנובר שהתנצר בצעירותו, ובהשפעת התנועה הציונית חזר ליהדות, עימה הזדהה עד שנרצח בידי הנאצים ב-1933. בשנת 1930 פרסם לסינג חיבור בשם "שנאה עצמית יהודית". . . בספרו ניסה לעמוד על שורשיה של התופעה, שאותה אבחן כטיפוסית לעם היהודי, באמצעות תיאור וניתוח שש דמויות של אינטלקטואלים יהודים מפורסמים בני זמנו שהיו נגועים בה. התיאוריה המרכזית של לסינג מתרכזת במושג האשמה. לדעתו, נטייתם המדעית והמוסרית של בני האדם אינה באה על סיפוקה כל עוד הם אינם מוצאים את האשמים באסונות ובפגעים הפוקדים אותם. דא עקא, בעוד העמים כולם נוטים לחפש את האשמים בקרב זולתם, היהודים היו ראשונים ונותרו יחידים המאשימים בכל עת את עצמם, ואת עצמם בלבד. לסינג, כמו ניטשה לפניו, מצביע על שורשו של המוסר היהודי, הרואה את הסבל בעולם כנגרם בעקבות החטא ותולה כל מפגע וצרה בחטאים ופשעים שקדמו להם; אך צידו השני של המטבע הוא אותה נטייה פתולוגית להאשמה עצמית, המתדרדרת לכדי שנאה עצמית
ליכודניק | 25.09.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת