אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שוברת את השוק: ריינאייר מציעה כרטיסי טיסה תמורת 5 ליש"ט בלבד

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
Cheap flights?
זה לא המחיר הסופי. זה גם רק בכיוון אחד. אין ביטחון שעוד טיסות לא יבוטלו. טייסים עדיין מחפשים מקום עבודה יותר טוב. בעל החברה עדיין לא מילא את חוסר הטייסים. אני למשל, לא אטוס איתו לאירלנד. השירות הרבה יותר טוב ב. Air Lingus. טסתי איתם בנוחיות ללא סיבוכים פעמים רבות ל dublin and cork.
Oded | 09.10.17
27.
לברוח כמו מאש !!!
זה הלואו קוסט הכי גרוע בעולם !!!מרמים את הציבור המסכן..מדובר במטוסים שצפופים יותר מאגד ביום ראשון בבוקר. בנוסף, המחיר לא כולל כלום=> תשלום על כסאות+מטען יד+ מזוודה+כוס מים +שירותים* דו כיווני שלא לדבר על מזון וכרטוס בבית {30/50 $ בשדה} = עלות טיסה זוועתית במחיר של לפחות 120/150 $ . אל תאמינו לשקרנים האלו !!! באירופה כמעט ולא נוסעים איתם
זאת אחיזת עיניים גרועה !!! | 27.09.17
18.
אתר טריקי - מעלה מחירים לפי ביקוש!!!
לפני שבוע הזמנו כרטיסים לאירופה לסוף דצמבר 2017. בתחילה הכרטיסים היו 180 יורו, כיוון שהיינו 6 חבר'ה שנכנסנו (טעות!!) כל אחד מהמחשב שלנו, יצרנו ביקוש אדיר ליעד ולתאריכים. 1 קנה ב180, השאר ב - 260 אירו!!! קיבלנו מייל עם התראה שהכרטיסים במחיר הזה עומדים להסתיים ולכן נלחצנו וקנינו. אתמול גילינו שהמחיר ירד ל..........130 יורו.. מעולם לא קרה לי שהיו פערים כה חדים במחירים. אנחנו עכשיו במו"מ לקבל את המחיר החדש.
מרומה | 25.09.17
15.
ממליץ לשים לב כשרוכשים באתר ישראלי. המחירים לא אמיתיים. גובים עמלות מיותרות
האכזבה הכי גדולה שלי כתייר, זה שאני רוצה לרכוש באתרי תיירות ישראלים. רק מה, בכל הזדמנות מנסים לרמות ולא לעמוד במחיר אותו הם מציגים באתר האינטרנט שלהם. גובים עמלות, פתאום בסוף תהליך ההזמנה רואים סכום אחר... פשוט לא יאומן. ממליץ לכולם להתרחק. לקנות רק דרך אתרי האינטרנט הרשמיים של חברות התעופה.
התייר | 25.09.17
5.
הם ביטלו טיסות כי טייסים לא מוכנים לעבוד בשבילהם
הטייסים שעובדים בחברה עובדים יותר שעות ומקבלים פחות כסף מאשר בחברות אחרות. הרבה טייסים עזבו אותם ולא היה מי שייטיס את המטוסים. 50 טיסות ביום זה נשמע קצת. פשוט תכתבו שבוטלו 2000 טיסות שנבין עד כמה זה חמור, נשמע כמו חברה בקריסה.
אייל | 25.09.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת