אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טאבולה תגיע השנה למכירות של קרוב למיליארד דולר

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
ל16 - זה שמקבלים תקציבים על חוסר תמורה אומר בדיוק שחיי המוצר ספורים!
אם האנשים מפסיקים "לצרוך" פרסומות, המדידות על כמה הפרסום יעיל לא מדוייק, ומתגלות "חוות" של מכשירים שמזייפים את התוצאות הללו (הורדת אפליקציות ו"גלישה" פיקטיבית) כמו שמתגלות מדי פעם ורק לפני כשבוע פורסמה על זה כתבה, אז כנראה שאלו רגעי השיא האחרונים של התקציבים הללו! אפילו גוגל הגדולה הולכת לשלב חוסם פרסומות מובנה בדפדפן ולהפסיק ניגון של וידאו אוטומטי מציק מה שיגרום לירידה ב"כאילו" צפייה בפרסומות, אז כנראה שאתם לא קוראים את השוק נכון. זה שמשלמים יותר על הפרסום כי אתם גובים יותר או אלו שמשלמים "חושבים" שיש תמורה לתשלום שלהם, רק אומר שכשהם ידרשו את ההוכחות, יבואו הקיצוצים בתקציבים הללו. ואני מבטיח לך שהם יבואו
אחד שיודע באמת | 27.09.17
20.
טאבולה
ההבדל בינם לפרסומות שהחוסם חוסם ...הוא שהם מייצרים קישורים שנראים שייכים לאתר ומפולחים למשתמש וחלקם אפילו תוכן לגיטימי . אם באמת הם מצליחים להגיע לשרות שמשלמים על קליק או יותר על קנייה אחרי קליק יש למוצר שלהם אורך מדף של כמה שנים ...למרות שאין לי דרך לדעת מה באמת הרווחיות של השרות שלהם או מה באמת הערך האמיתי של הקלקלות שהם מוכרים .
אסף | 27.09.17
18.
אורקל?
מה יש לאורקל להציע? אורקל היא חברה שמייצרת מערכות לשמירת מידע. אין בידה את המידע עצמו. לא רק זאת, היא גם לא נוטה להיות בקשר עם משתמשי קצה (צרכנים). קניית מידע מאורקל שקולה לשכירתו של פיני גרשון בתור שחקן כדורסל. רק בגלל שהיא מייצרת מערכות מידע לא אומר שיש ברשותה מידע. במילים אחרות: זאת כתבת יח"צ ממומנת והכותב בסך הכל חוזר על מה שהכתיבו לו (ושילמו לו?) לשים בעיתון.
אורקל | 27.09.17
16.
אורקאל? אחת החברות מחשות הגדולות בעולם? חחחח
אורקאל זה חברה שמתה כבר לפני די הרבה זמן, היה להם פעם כוח בזכות JAVA אבל מאחר ו JAVA נעלמה מהעולם בגלל פרצות ההבטחה המטורפות שיש בה, ביחד איתה גם אורקאל מצא את עצמה אי שם בתחתית, ביחד עם נוקיה ומוטורולה מעולם הטלפונים הניידים
אחד שיודע | 27.09.17
2.
הפרסום מת! אין עתיד לחברות כאלו! היום יש לי חוסם לכל מכשיר שצורך מדיה!!!
גם לפלאפון (שם גם אפשר לעבוד עם VPN וחוסמי פרסומות), גם למחשב (כנ"ל) וגם בטלביזיה שגם יש ממירים מקליטים שעוזרים לדלג על הפרסומות וגם אנשים צורכים תוכן מפלטפורמות ללא פרסום (סטרימינג וכדומה). אני בקושי, אבל בקושי רואה פרסומות!!! רק אולי ברדיו אם אני מאזין, כי עדיין לא המציאו את המסנן פרסומות לרדיו (אפשר כמובן להעביר תחנה)
אחד שיודע | 27.09.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת