אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרשת UBS: העלמת המס של אשת השופט הסתיימה ב־600 אלף שקל כופר

60 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

56.
השופטים בישראלים מושחתים. נקודה
אפשר לסכם בשלוש מילים. השופטים בישראל מושחתים. צריך לשנות את שיטת השפיטה בישראל להיות כמו בארה"ב. חבר מושבעים. נקודה. ככה חברות הביטוח יפחדו לסלק תביעות במדינת ישראל. חבר מושבעים ישראלי יקבע קנס מוחלט. ובזו תסתיים חגיגה של חברות הביטוח בישראל עם סילוק תביעות.
שלומי דוידי | 02.10.17
46.
המדינה לאן?
אנשים נקיי כפיים הקימו ויסדו מדינה לתפארת, מושחתים מכלל מוסדות המדינה, ממערכת הביטחון, ממערכת המשפט, וכל מה שביניהם הורסים אותה. לא אתפלא שאם מחר, אקום ולא תהיה לי מדינה יותר. ידוע ששחיתות ממוטטת את היסודות, עליהם מושתתת מדינה. אלה המהווים מקור לחיקוי הופכים למושחתים, אם גם שופטים בין המושחתים, מה יגידו אזובי הקיר? אין לשער עד כמה הנזק הוא גדול לחברה הישראלית.
רמי | 02.10.17
30.
אין פה גוף אחד שלא רקוב
שרקובים מממנים רקובים הכל הופך לרקוב..זה כבר 20 שנה שהריקבון הזה ממשיך לאכול אותנו. גם המשטרה נגועה,וגם הבתי משפט. יד לוחצת יד. ה"אליטה" זה הכוחניות. האזרח הוא הקורבן. גלעד ארדן שר המשטר,אלשיך הממונה של ביבי. איך יכנסו המושחתים לכלא ככה? עצוב
שחר | 02.10.17
22.
איפה ואיפה וזלזול בצבור.
הפקידות בארץ פעלה עד היום כמו בסדרה הבריטית "כן אדוני השר..." שם ראינו איך הפקיד "הבכיר" מנהל את השר. עד היום. זהו הממשלה סופסוף אזרה אומץ והחליטה לאפשר לשר לנהל ולא להפך. כך יהיה בקרוב עם הפרקליטות הכ"כ נבזית, מוטה, מזלזלת בצבור. די לראות מי הם יוצאי חלציה כמו רות דוד ובן זוגה רונן פישר עליהם נאמר : לא לחינם הלך זרזיר אצל עורב(ה), כי הוא בן מין(ה). הפרקליטות תורכב מהרכב וגודל הסיעות בכנסת. בקרוב. זה כורח המציאות, כי השמאלנים כורתים את הענף עליו הם ישבו. לא עוד! הזמר קובי פרץ צריך לצאת מיד מבית הסוהר מטעם "איפה ואיפה" "טענה מן הצדק"
יצחק | 02.10.17
13.
מערכת המשפט הסריחה את החוק . גיבורים על עניים שחורים
בניהם יש דלת מסתובבת למלוט מענישה . אך קובי פרץ קובי פרץ היה צריך להמציא את פסק הדין הזה ששולח זמר ל-5 שנות מאסר כי הוא מרוקאי. ככה היה צריך להמציא את פסק הדין ההזוי בו עו"ד בכיר מרושת ומקורב לאצולת השופטים בעליון שדרס אם וילדיה הרג עלה עם הג'פ המפואר שלו במהירות מופרזת סרב לעשות בדיקת אלכוהול וישב בכלא בקושי כמה חודשים. כאשדר בדואי שחצה כמה צמתים באדום במרדף משטרתי נדון ל12 שנות מאסר .
יואב | 02.10.17
12.
מי שטרם לקח עו"ד שידע שרשות המיסים בדרך אליו!
אנחנו כבר הסדרנו את זה עם עו"ד מירושלים בשם סרחיו דקל, אבל אני יודעת שלרשות המסים יש מלא מידע על ישראלים שלא דיווחו והם פשוט מחכים לשעה הנכונה לדפוק על הדלת של כולם! אל תחכו עם זה, כי לא יהיה לכם מזל כמו לשופט ולאשתו
אביבה פ. | 02.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת