אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התוכנית: להכפיל מספר עובדי ההייטק כדי לצמצם פערי שכר

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מדינה שמנוהלת על ידי בורים וחסרי רקע, מושחתים
רוב העם (מצביעי הליכוד) בורים , חסרי ידע שהממשלה דואגת להנציח את מצבם אנשים חושבים לא יצביעו לזבל הליכודניקי יש המון מהנדסים מעל גיל 45 לא מנוצלים. עם רקע חזק בחומרה ותוכנה. צריך לתת תמריצים להעסיק אותם ץ להפוך דביל ליכודני לתכנת... שיהיה בהצלחה
הייטקיסט | 03.10.17
6.
עבדתי עם אהרון אהרון בעבר-הוא מבריק
נכון שמיתוך סיירות ההיטק יוצאים פועלי היטק פשוטים למשרות בשכר נמוך-כולם יודעים את זה, אבל זה לקחת מישהו שמרוויח היום 4-5K ולהעביר אותו למשרה של 10-12K (מה לעשות, לא כולם מתאימים ולא לכולם מתאים להיות עבדי הייטק. המבנה של הכלכלה היום דוחף לפערים מוגזמים ואין לזה פתרון פשוט. זה רק ילך ויגדל. יהיו מעט עשירים מאוד והמון בעשירונים התחתונים עם שכבת ביניים דלילה מאוד מאוד.
גל | 02.10.17
4.
פחחח הפקידונים חושבים שעובדי הייטק הם פקידונים כמוהם
אז זהו, שלא. עובדי הייטק הם לא פקידים. עובדי הייטק הם ההיפך מפקידים. אי אפשר להכפיל את כמות העובדים בהייטק מכיוון שרוב האנשים אינם בנויים להייטק. השכר בהייטק יישאר גבוה מכיוון שאין הרבה אנשי הייטק טובים, והצפה של השוק בכח באנשים לא מתאימים לא תגרום לירידה בשכר של המתאימים.
הייטקיסט מלידה | 02.10.17
2.
"חברתי"=יש ביקוש גבוה למתכנתים ובעלי עסקים רוצים לשלם פחות
יותר עובדים = משכורת נמוכה יותר. אין לי בעיה שהאינטרס של מעסיקים זה למשוך עובדים כדי להוריד משכורת ממוצעת - יש לי בעיה עם שקרים כמו "זה חברתי". וזה די נמאס שאנשים שמרוויחים מיליארדים באים למכור לי "חברתי". כמה צבוע אפשר להיות? רוצים חברתי? למה שלא תתחילו בלתרום את ההון שלכם וללכת לעבוד כפועלים פשוטים? ואגב, כמישהו שהרוויח הרבה באקזיט, בוא אני אחדש לאהרון אהרון שהבעיה באי שוויון היא ריכוז גבוה באחוזון ואלפיון עליון ולא בעשירון העליון (כך לפחות באמריקה). כך שאם מדברים על "צמצום אי שוויון" אז כדאי שתפתח את הארנק - ותפתח אותו רחב.
פחחח | 02.10.17
1.
לכן כחלון חתך את הפנסיות לפרופסורים. שכר המורים על הפנים, וכנ״ל לגננים וגננות רופאים
לרצות להכפיל מספר מהנדסים זה יפה. בינתיים הרמה של המדע בארץ יורדת באופן מתמיד ביחס לשאר העולם ואפילו ביחס למדינות השכנות. הסיבה - מימון חסר של רפואה מדע וחינוך. רק ככה משיגים הרבה מצביעי שס וליכוד.
הבנתי | 02.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת