אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח רשות החדשנות: הבינו סוף סוף שההייטק מנותק מהעם

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
בזבוז ושחיתות !
גוף רכוב עד יסוד שמחלק כסף לחברים,חברים של חברים, ידוענים, חברות גדולות אם אין לך 50 % השתתפות , עם רעיון הכי, הכי , עם פרויקט הכי חדשני , עם פילוט ראשוני הכי מדליק שבזבזת את כל הכסף, אתה לא יכול להסיג מימון. אז מה זה רשות לחדשנות ? מערכת סופר בזבזנית ובירוקרטים, מסורבלת ומושחתת הכל לטובת החברים !
יויו | 04.06.18
7.
הרשות לחדשנות- מילה יפה לעושק תקציבים
במקום לתת את הכסף ליזמים וסטארטאפים על פי מידות מקצועיות מחלקים את הכסף לחברים ולחממות פרטיות שמדללים את היזם בשביל לקבל כסף שהוא מלכתחילה ממשלתי. מקצועיות זה מהם והלאה.. אנשים לא ללא הכשרה בתחומים שלהם משמשים חותמות גומי עבור המעכרים. נסו לקבל כסף מהחממות או מחברות מתחילות.. אם רוצים להיות באמת רשות חדשנות. תנו את דיל החממות לסטארטאפים בלי החממה. 85 % מימון ללא תמורה. למה רק דרך חממה שלוקחת חצי חברה על כסף שהוא לא שלה? אני יכול לארגן 15 אחוז פרטי.. אבל לא, פרטי זה 50 אחוז..
עוד1 | 07.11.17
6.
ותחלק למהנדסים במערכת
תקח את ההון של שלושת הטיקונים האחרונים שהתעשרו על גב העם ותחלק למהנדסים במערכת, יוצא לך להעסיק פה 10 שנים מהנדסים בשכר אפס! זה חברתי. להגיד שצריך ליצר מהנדסים בשכר נמוך זה קומוניסטי - שיטה שנכשלה. ההפך תיצר מהנדסים יותר יקרים ויותר טובים. ההפך ממה שהממשלה הנוכחית עושה עם יבוש החינוך.
תקח את ההון של שלושה טיקונים ישראלים שהתעשרו על גב העם | 07.10.17
4.
ל - 2- עם כל הצער שבדבר,
התחומים שציינת יכולים להיות מצויינים - אבל לא כאן. בישראל בתחומים האלו הכל יחסית סטטי (מקום מדברי, ללא פעילות געשית, וללא כל פוטנציאל להפתעות). אם היא תגיע למקומות שבהם התחומים האלו דינאמיים באופן טבעי (מקומות עם הרי געש, מקומות עם קרחוני עד שמפשירים כתוצאה מההתחממות העולמית), יהיה יותר בסיס לעבודה/מחקר/פיתוח ולכן גם להמצאות של דברים חדשים, ומכירות של מוצרים מעניינים - ומכאן להכנסות גבוהות יותר לחברות, ולמשכורות גבוהות יותר לעובדים.
המגוב | 03.10.17
3.
ל2
זה לא משנה מה חשוב ובעיניי מי. הדבר היחידי שקובע זה כמה האדם מרוויח בשביל הארגון. אם 10 מהנדסי תוכנה מביאים הכנסות של 10מ׳₪ בשנה לחברה אז אפשר להעסיק אותם בשכר של 30א׳₪. זה לא משנה כמה הם למדו, איפה ואיך. העיקר שהם מייצרים רווח. אם הבת שלך מסוגלת להביא רווח של מליון ₪ בשנה למעסיק שלה ואין אחרים שיכולים אז אין מניעה שהיא תרוויח 30א׳₪ בחודש. אגב, גם אנשי הייטק לא רואים את עתידם ובוודאי לא את עתיד ילדיהם כאן
אורן | 02.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת