אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המדע שמאחורי הקסם האישי: כך תהפכו לכריזמטיים

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
טיפול בעזרת כלבים
ומה לגבי אנשים שיש להם בעיה כמו פחד קהל, קשיי תקשורת או אנשים שכבני נוער חוו טראומה או בעיות שונות? https://www.my-dog.co.il/articles/therapydog1/ כבר שנים רבות הוכח שהימצאות ואינטראקציה עם כלבים יכולה לשחרר מחסומים ולעזור לבני אדם בדיוק בבעיות אלו. קורס כלבנות טיפולית https://www.my-dog.co.il/dogtherapy/training/ לפרטים נוספים
מאי | 14.11.17
26.
קסם אישי הוא דבר נרכש וגם מולד
יש כאלה שפשוט נולדים עם זה. הם מגלים בגיל צעיר מאוד שאנשים מחבבים אותם. מה שקורה זה שבהמשך הם מבינים שהם יכולים לנצל את הקסם הזה עבור רווח אישי, מה שמביא לכך שבהתחלה הם מנצלים את הקרובים אליהם ביותר. אחרי שאלו עזבו, הם מתחילים לנסות להפעיל את הקסם שלהם על אנשים אחרים . מה שלא ממש עובד כי אנשים קולטים אותם. לעומתם, ישנם את אלו שכל חייהם חיו בשולי החברה ובגיל מסויים מנסים להטמיע את עצמם . הנסיון הזה מביא אותם לנסות לרכוש תכונות מוצלחות מכל הסובבים אותם,מה שלמעשה הופך אותם לגירסה הכי מוצלחת של החברה סביבם. אחת התכונות שהם שמים לב שעליהם לספח אליהם היא הקשבה אמיתית לזולת ופתחון לב. הם מבינים שאנשים ממש אוהבים אותם , לא מכיוון שהם מקשיבים ושותקים, אלא מכיוון שהם מקשיבים ומתעניינים ואפילו משיאים עצה אמיתית מהלב !! אז נכון שזה לרוב קורה בגיל די בוגר (סביב 45) , אבל זה גורם להם להיות אהובים ברמות מדהימות , רמות של אהבה אופפות אותם עד שהן גורמות להם להרגיש שכל האומללות שהם חוו בילדותם, הייתה מחוייבת.......
משה | 07.10.17
22.
כריזמה
כשאני קורא את התשובות כאן אני כבר יכול לומר מי מהאנשים כריזמטי או לא ... למשל כל אלה שמבקרים מייד ובארסיות מבלי שיתעמקו באמת במאמר הם ההפך מכריזמטים אלה אנשים שיפסלו כל אדם בטרם יביע את דעתו רק בגלל שהוא מביע דעות שונות משלו או נדמה להם שהוא לא בדיוק מה שהם חושבים כאיש מתאים להם ... אלה אנשים ביקורתיים שליליים חסרי טקט ולא נעימים סיכוייהם להיות מקובלים בחרה אפסיים וממילא אין להם חשק להיות כאלה . יש כאן אחרים שהם בישניים וחסרי בטחון שקוראים לעצמם בכינויים משונים גם אלה ממש לא כריזמטיים, הבודדים המעוניינים לדעת ולשמוע יותר הם אנשים בעלי יכולת הקשבה ובהחלט נראים כאנשים מעניינים ומעוררי רצון לשהות איתם בהמשך. ולמאמר עצמו - בדרך כלל מאמרים מסוג זה שמנסים להביא בכמה שורות תזה רצינית ומקצועית עושים עוול לאיש המקצוע - הם לוקחים כמה משפטי מפתח הופכים אותם לכותרות לעיתים לא ממש מדוייקות ויוצרים צפיות (לרוב עקב רצון לעשות יחסי ציבור לספר/סרט/הרצאה) כך שקשה מאד על סמך המאמר לנתח את החומר עצמו.
ישראל  | 07.10.17
18.
כך תהפכו למייקל גורדן הבא
כשמגיע אליכם הכדור פשוט עם הגוף עשו תנועה קטנה כאילו אתם פונים לצד אחד אבל בפועל פירצו מהצד השני נתרו עם הכדור ובשיא הגובה העבירו את הכדור ליד השניה רצוי להוציא לשון בשביל הפוזה ואז הטביעו אותו בטבעת. יא אללה איך לא חשבנו על זה בעצמנו?
מה? | 07.10.17
12.
כריזמה, לרוע המזל, היא יכולת אישית מולדת. אפשר לזהות ילדים עם יכולת כזו
לעיתים הם לא מודעים לה ומגלים בגיל מבוגר יותר, אבל היא תמיד דבר שקיים בפנים; לא ניתן ללמוד או לשפר - אם אין לך את זה (כרצון, תשוקה, רעב) אז אין. ספרים ומדריכים לא יועילו. מה שכן ניתן הוא לשפר כאלה שמתקשים בנוכחות קהל. לימוד משחק (לעיתים נקרא הדרכת קואוצ'ינג או דמיון מודרך ועוד טכניקות שהן וריאנטים של סוגסטיה פנימית) יכול להועיל כדי להרחיק חרדות.
דג | 07.10.17
9.
והנה ההמשך סוד המבחן האמיתי לכריזמה אמיתית
לעומת כוכבים שהם הגדרה של ההמון באופן חיצוני בלבד שנובע מפרסום מוקפד ויחסי ציבור בדרך כללזו כריזמה מלאכתית בלבד ההוכחה לכך היא פשוטה בעידן של חיקוי ההמונים העובדה שאומרים שזהמשהו חשוב לדוגמא בטלויזיה או בקניון ההמון מעתיק את התגובה הרי שחקן יכוללעבור בקניון בלישאף אחד יתיחס אליו אבל שמתחיל ה ההתגודדותכל הקופים נדבקים בהתנהגות הערצה ועניין למי שיש כריזמה אמיתית זה עובד בכל מקום בכל זמן בלי מילים ואשרי מי שיודע להבדיל בן מוצרי פרסום יחסי ציבור שיווקי של עלאק כריזמה לבין אנשים שהם מקור השראה אמיתי בכל מגע איתם אלה הכוכבים האמיתים
מבחן הכריזמה האמיתית | 07.10.17
5.
נשמע עוד מאותו שיט אמריקאי מבית היוצר של-"הנזיר שמכר את הפרארי שלו"
ניו אייג' בולשיט שמצופה בסכרין וקצפת. מסוג הדברים שעקרות בית אמריקאיות נואשות קוראות בקניונים תוך שהן משכנעות את עצמן שהן הולות לעשות מייק-אובר עיסקי כשבפועל מה שמממן אותן זה הורים/בעל עשיר (כמו בישראל). אין פה כלום ושום דבר חוץ ממכניקה של תנועות גוף שברור שאין לה שום בסיס אמפירי. הדבר היחיד ששולט בעולם זה כוח, סקס וכסף. נקודה. כך, מאז ראשית האדם.
משה האיגואנה מהקריות | 07.10.17
2.
"השקיעו את המאמץ הדרוש כדי להפוך לאדם שאוהבים"?
"השקיעו את המאמץ הדרוש כדי להפוך לאדם שאוהבים" - ותלמדו טכניקות שיגרמו להם לחשוב שאתם אנשים טובים.. טכניקות שאנשים טובים רוכשים בחינוך טוב והשקעה אמיתית - אתם תרכשו עם קואצ'ר. זה כמו לצאת לדייט עם אדם שלמד טכניקות לתפוס בחורות .. ואז הוא זורק אותן . כזה אדם אני לא רוצה לאהוב.
דג | 07.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת