אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פורסקאוט בדרך לנאסד"ק: תנסה לגייס לפי שווי של למעלה ממיליארד דולר

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
צמיחה חזקה יותר חשובה מרווחים כי זה האינדיקטור לאיזה גודל החברה תגיע
יש לא מעט חברות שנתקעות או מדשדשות ב-$200 מליון לשנה ואפילו מרוויחות קצת אבל לא הולכות לשום מקום. אם חברה מוכרת במאות מליונים ועדיין מראה צמיחה חזקה זה מצביע על גודל השוק שאליו החברה מכוונת ועל הגודל שבסופו של דבר היא תגיע אליו. לדוגמא במקרה הזה, אם החברה כבר מוכרת בקרוב ל-200 מליון דולר בשנה וממשיכה לצמוח ב-30% באופן קבוע משנה לשנה אז המשקיעים שמהמרים על החברה חושבים כבר על מכירות עתידיות של 500 מליון דולר בעוד שנתיים ושווי של 4 מיליארד דולר. בקיצור, קצב הגידול הוא החשוב למשקיעים בשלב הזה. ההפסדים עבורם בסך הכל אומרים שמנהלי החברה יודעים על מה להוציא את הכסף כדי להמשיך ולצמוח.
המומחה | 03.10.17
7.
שווי בועתי לגמרי
משוגע מי שיסכים לשלם שווי כ"כ כ"כ גבוה לחברה ששורפת מזומן כמו משוגעים. החברה מפסידה כסף! גם 100 מיליון דולר יהיה שווי נאה לחברה הזו. אם הם יצליחו להנפיק בשווייים כ"כ מטורפים אז זו תהיה מניה מצויינת לשורט שורט שורט. אפשר יהיה לעשות טונות כסף ממכירה בחסר שלה עד שתרד לשוויים נורמלים.
משקיע | 03.10.17
3.
שווי מופרך לחברה טובה שרגילה להפסיד סכומי עתק
לא הבנתי את העסק הזה : מוכר ב- 150 מליון דולר , ומפסיד 75 מליון דולר . אני יכול לפתוח כעת רשת סופרמרקטים - למכור הכל בחצי המחיר , להגיע למחזור מכירות עצום - ואז להנפיק לפי שווי מטורף ??? איך נותנים שווי עצום , לחברה שיודעת כבר שנים להפסיד כספים ? אכן - יש פוטנציאל עתידי .. אבל לא לפי שווי של 1.3 מיליארד :/ יותר מדיי כסף קל מסתובב בעולם . כספי נפט , כספי פנסיות .. אז מי שמנהל את ההשקעות נותן שווי דמיוני לכל מיני חברות
דניאל  | 03.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת