אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קרב המאה? אגדת האגרוף ג'ורג' פורמן קורא תיגר על כוכב האקשן סטיבן סיגל

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
למספר 36: מחשבתך שגויה.
פלוייד ניצח את מגגרגור ב-10 סיבובים. לאחר שדאג מראש שחוקי הקרב יתאימו לו (אגרוף). אם הקרב היה נערך לפי החוקים של מגרגור, כלומר בלי כפפות, כולל בעיטות לכל חלק של הגוף, כנראה שפלויד לא היה מחזיק מעמד אפילו סיבוב אחד. בכלל, כל הכבוד למגרגור שהחזיק מעמד 10 סיבבים נגד אחד מאלופי האגרוף הגדולים בכל הזמנים, לפי חוקי קרב מגבילים שאינם שגורים עליו - ושהגבילו מאוד את מערכת התנועות שהוא רגיל אליהם.
חיים | 04.10.17
37.
מי שחושב שלסיגל יש סיכוי, שיתעורר
אייקידו הוא אומנות לחימה יפה לעין אבל לא מאוד יעילה, הם לא קיימים בעולם ה ממא מאז שאחד ניסה באחד היו אף סי הראשונים וחטף מכות שהזכירו לו למה זו אולי אמנות, אבל לא מאוד לחימה. יד גם ביוטיוב סרטונים של לוחמים נגד רקדני אייקידו וזה באמת לא שוס גדול, האייקידו לא מסוגל להתמודד עם לחימה אמיתי ותכליתית. לזה נוסיף שסיגל עצמו הוא אולי מומחה אייקידו, אבל ללא כל נסיון בלחימה אמיתית וכל לוחם אמיתי כנראה יכסח אותו בלי בעיה. ופורמן, פורמן הוא לוחם. גם באופי, גם בנסיון וגם בהכשרה. הקרב יימשך שניות ספורות.
יואל | 04.10.17
35.
אייקידו
מעניין לראות אייקידו בקרב אמיתי, אני לא בטוח שזה לגמרי עובד, אייקידו רואים רק בהדגמות שבהם זה אמנם יפה ונראה מדהים אבל מן הסתם אין התנגדות אמיתית. למשל אני שהיתי בדרום סין תקופה ורציתי ללמוד צ'ין נה, שזה כמו אייקידו רק סיני והרבה יותר עתיק, מצאתי מורה שמדבר אנגלית ברמה שמספיקה לתקשור בסיסי ואמרתי לו שאני רוצה ללמוד, הוא אמר לי בערך כך : נראה לך שמתחילים אמנות לחימה ישר מתפיסות ובריחים ?? מי יתן לך בקרב אמיתי לתפוס אותו בכזאת קלות?? ברוב אמנויות הלחימה הסיניות הצ'ין נה הוא חלק מהמכלול אבל לא כולו ובודאי שלא מתחילים איתו, לומדים תפיסות ובריחים כחלק מאמנות הלחימה ובשלבים המאד מאוחרים שלה אבל בודאי שלא רק את זה, אייקידו בעיקרון זה רק זה למרות שאני יודע שיש גם כלי נשק באייקידו כמו חרב וכו'. ולכן מעניין אותי לראות אייקידו נטו בקרב אמיתי, לי נראה שאייקיג'יטסו הרבה יותר פרקטי אבל אני באמת לא מבין יותר מדי. חוץ מזה לראות שני קשישים הולכים מכות בקרב שכמעט בודאות יהיה מבויים זה לא כוס התה שלי.
סטודנט חופשי | 04.10.17
33.
הלוואי שסטיבן סיגל יקבל את זה - עדיין חושבים שהוא בדיחה בגלל הג'ודו
כנראה שהוא לא יקבל את האתגר - ואן דם הציע לו פעם קרב וסטיבן סיגל הלך מהמקום סילבסטר סטאלון גם אישר את השמועה. ועוד פאדיחה לסטיבן סיגל זה שהוא אמר שיכול לברוח מכל אחיזה וג'ודואיסט בכיר עשה עליו תפיסה שלא רק לא יצא ממנה אלא גם עשה על עצמו צרכים בזמן שנחנק תחת האחיזה. קיצר סטיבן סיגל חזק רק על קטנים ממנו - הלוואי שיקבל את זה שיוכיח את עצמו מול מישהו שכבר הוכיח את עצמו בקרבות ויחזיר לעצמו קצת כבוד אף על פי שזה קרב גריאטרי קצת - עדיין הייתי מעוניין לראות את זה .
ג'ייק | 04.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת