אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"זו היתה שנה פסיכית. סירבתי לאקזיט של יותר ממיליארד דולר"

88 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

82.
לכל אלה שמתלוננים על זה שאין נשים
מה הבעיה של נשים להקים חברה מצליחה ואז להיות המנהלות שלה? מה הן פחות מוצלחות? כנראה שכן. נשים לא יוצרות כלום ולא מפתחות שום דבר חדש, רוב המנהלות הן בתחומי כח אדם או שיווק, לא בצד שבאמת מייצר את הערך, הצד שלוקח סיכון, שבונה ומייצר, שבאמת מתאמץ. הנשים רק רוצות לבוא בסוף ולקבל משבצת עם משכורת נאה ללא שום תמורה.
מיזוגון הארנבון | 14.10.17
80.
חברה אמיתית ללא נשים בהנהלה, הדרך היחידה להצלחה
משקיעים סיניים לא משקיעים בחברות שיש להן נשים בתפקידים בכירים כי הם מבינים שטו שהחברה לא מסוגלת להביא תותחים או שהחברה סובלת מהפלייה נגד גברים ומעסיקה נשים במקום גברים מוצלחים יותר, לכל הפמיניסטיות המתלהמות: שבו על הישבן ותקשיבו( לפחות תנסו) מתוך 800 שחקני השח הטובים בעולם אין אפילו אישה אחת! זה מעיד על יכולת ניתוח לימוד זכרון והתמדה שונות אצל גברים ונשים. אף אחד לא אומר לכן אך האמת היא שגברים יותר חזקים מנשים. פיזית שכלית נפשית רוחנית. כמו כן גברים הם אלו שיקריבו את חייהם בצבא למען הזולת כש
איזה יופי | 13.10.17
76.
74 תתבאס ותאכל את הלב - פרנסה ל 800 עובדים זה לא חסר תועלת
כל הכבוד שאתה מתכנת ממש גאווה לאמא, בינתיים החברה הזאת מספקת פרנסה ל 800 עובדים, תגיד תודה למעסיק שלך שנותן לך פרנסה, במקום לקשקש על מקומות אחרים. תחומים חסרי תועלת? פיתחת פעם אפליקציה ? השקעת זמן? את כל מה שלמדת? רצית להרוויח מזה קצת כסף? איך תעשה את זה בלי חברות שנותנות לך פתרון? לא כל החברות בעולם יפתחו רכב אוטונומי, ולא ילחמו בסרטן, חלקן יתנו לך תכנים, טלויזיה, סרטים, וכן הם רוצים להרוויח כסף מהתכנים האלה. לא נאה לך, לך לעבוד במקומות אחרים, אבל אל תזלזל באחרים.
משה | 12.10.17
73.
מגיבים קנאים
התמונה היא של המייסדים ובהן אין נשים, אבל בהנהלה הבכירה דווקא יש, סמנכלית כח אדם הכי טובה בישראל, וסמנכלית ליגל, העובדים מקבלים משכורות הוגנות, כל איד לפי המו״מ שניהל. החברה עוסקת בתחומים רבים הקשורים בפרסום, ובניגוד לחברות בתחום שקרסו בשנים האחרונות, מובילה עולמית במספר תחומים. 800 משפחות מקבלות משכורת נאה ומתפרנסות בזכות תומר והיזמים האחרים אז תפסיקו לקנא ותנו קצת הערכה.
משה | 11.10.17
72.
הממשלה צריכה לתת על זה את הדעת?
איירוןסורס כזו ריווחית לטענת תומר, אך באופן שיטתי מציעה שכר נמוך לעובדים שלה (חלקם חסרי השכלה אקדמאית, או ללא ניסיון). ההצעה שלו היא הגבלת השכר? התערבות ההמשלה? האם הוא גם רוצה שיגבילו לו את השכר? ד.א, לא הכל זה שכר. למשל, תהיה אטרקטיבי, ויעבדו אצלך. למשל, תפתחו מוצר אמיתי.
אודי | 11.10.17
69.
כל שנה אותה כתבה
לפני 4 שנים כבר סיפרו לכולם שיש הנפקה. לא נותנים העלה במשכורתץ כל מי עוזב קיבל עוד 30% בכל חברה אחרת. אופציות קמצניות ומוזרות. וכל שנה סיפור אחר - פעם מנפיקים. אחרי מוכרים. אחרי זה בונים חברה ענקית לטווח ארוך. תחום ההורדות נשחט ב80%. אז ממציאים סיפור חדש על מובייל. או שמספרים שהרווחיות גבוה. חברת האגדות.
עבדתי שם | 11.10.17
59.
יש תחלופה לא קטנה באיירון סןרס
זה נחמד להפריח משפטים, אולי כל מה שאמר המנכ"ל נכון, אבל כמי שנמצאת ומתמצאת בתחום ומגייסת להרבה סטארטאפים אטרקטיביים, יש כל הזמן עובדים של איירון סורס שמחפשים עבודה אחרת ויש שם תחלופה לא קטנה. החברה הפכה לענקית ולא כולם מוצאים את עצמם שם.
מומחית גיוס | 10.10.17
48.
לכל המתלוננים על "פרסומות מעצבנות"
אתחיל בכך שאני לא מתייחס לעניין הטולברים והספאם אלא נטו לעניין הפרסום במובייל. לאנשים יש נטייה לה לוהן על פרסומות אבל שוכחים שהפרסומות האלה מקיימות חברות שאתם צורכים מהם שירותים או תכנים בחינם. כל אפליקציה כמעט מציעה אפשרות לשלם כמה דולרים ולהיפטר מהפרסומות אבל הרוב מעדיפים להמשיך לצרוך תוכן חינם ולשם כך הפרסום חייב להתקיים. א
דיגיטלי | 10.10.17
42.
מזלם (וחוכמתם) בכך שקנו את סופרסוניק - העסק המקורי והמפוקפק מת
והם ממש לא 60% מהשוק - אולי 1% בלחץ. פייסבוק, גוגל וחברות גדולות ורציניות כמו AdColony Vungle ואחרות הרבה יותר דומיננטיות. איירוןסורס עוד איכשהו מקבלים נתחים כי יש הרבה כסף שהולך על פרסום, אבל הכל שם זה click fraud בתכל'ס. בקיצור נשמע שהמנכל מחרטט כהוגן
דיוויד | 10.10.17
37.
חברה טובה, כתבה גרועה ומלאה באי דיוקים
קודם כל - אחלה חברה. באמת. יש מוצר, יש עובדים מוכשרים, יש תגמול נאה לעובדים - שאפו. אבל... כתבה מזעזעת ברמת האי דיוקים. יש מלא. אבל נתחיל בהכי גרוע: "אנחנו מחזיקים בכ־60% מהשוק העולמי של פרסום משחקים במובייל". - יש שתי חברות שמחזיקות 90 אחוז בכלל הפרסום במובייל - פייסבוק וגוגל. כל שאר החברות מתחרות על האחוזים הנותרים. אז איירון סורס מחזיקה ב2-3 אחוז במקרה הטוב, וכנראה הרבה פחות. יש עוד מלא אי דיוקים בכתבה. למה כותבים כל דבר שמישהו אומר בלי לבדוק? מרתיח
אני מהתעשייה | 10.10.17
33.
הסיבה היחידה שאני רוצה שתעשה אקזיט היא
המיסים שתשלם. אם כל שנה חברה ישראלית תעשה אקזיט כמו מובילאי אז ההכנסות של מדינת ישראל יעלו ויהיה יותר כסף לממן את החיים הציבוריים שלנו. זו המטרה של המדינה וזו המטרה של האזרחים - -שיהיה פה כי טוב שבאפשר. ובשביל להגשים מטרה זו צריך כסף שכולנו משלמים במיסי. אם חלקנו יעשה אקזיט וישלם הרבה מיסים אז יהיה פה הרבה כסף לחינוך ובריאות וביטחון. זה הכל. ובשביל זה חשוב שהמדינה תעזור ליזמים להישאר בעלי הבית ולא להתדלל עם הזמן יותר מידי בשביל שיבוא האקזיט המיסים ישארו כאן. וזה שיש אקזיט לא אומר שהחברה צריכה לעזוב את ישראל היא צריכה להישאר כאן מה שלרוב קורה. רק הבעלים מתחלפים. מבחינתי עם הזמן גם הבעלים יהיה ישראלי ושהוא ימכור אז עוד פעם ישלמו מיסים
חם או יפת | 10.10.17
15.
קצת צניעות לא תזיק
מי שמכיר את החברה מקרוב ואת התנהלות האנשים שם יודע שאנשים שם מסתובבים עם חזה נפוח אוהבים לעשות יותר מידי רעש יחצנים. אכן נבנתה חברה גדולה והרכישה של סופרסוניק היא מה שהצילה לאיירון סורס את תחום המוביל. בתעשייה לפחות אין לחברה שם כזה טוב.
בקיא בתחום | 10.10.17
10.
מספר שאלות שמעניין לשאול בראיון כזה
סיפור מדהים וכל הכבוד על יצירת חברה עם דנא מצויין וההכנסות ברמות האלה. שאלה: איזה חלק מההכנסות (ואיזה חלק מהרווח) הוא בזכות ההכנסות מהעולם הישן של החברה של סרגלי הכלים? שאלה: החברה גייסה כ-100 מליון לפני שלוש שנים בשווי מוערך של כ-700 מליון. אקזיט של מליארד לא נשמע כזה אטרקטיבי במיוחד לאותם משקיעים במיוחד אחרי דילול של קניה של החברה שאלה: האם החברה מחלקת דיבידנדים שאלה: מה החששות של תומר לגבי העולם הזה בעתיד. יש סיבה שמשקיעים חוששים מעולם ה-adtech? כמה הוא תלוי בגוגל ופייסבוק להמשך ההצלחה? שאלה: מי ביים את טבעת-בום? :-)
אמיר | 10.10.17
2.
החברה הזאת מעסיקה מומחים גדולים!
שמטרתם למנוע את האפשרות להסיר את הזבל שהם דוחפים למחשב. לא יודע מה בדיוק מצבם כרגע, אבל שנים הם היו סוג של וירוס. עצוב שההי-טק הישראלי כל כך מלא ב"אדטק" המיותר הזה. ועוד יותר עצוב שהם עושים כל כך הרבה כסף, בעוד שחברות שבאמת תורמות לאנושות משהו מתקשות.
12 | 10.10.17
1.
כלכליסט, תפקידכם כעתון אובייקטיבי הוא להסביר לעומק
מה עושה החברה וגם להתייחס לביקורת שיש עליה. יש פה חבילה של מילים מכובסות שלא אומרת הרבה לקורא הממוצע וגם לקורא הלא ממוצע. למשל, מה זה "כלים למוניטיזציה ולפרסום באפליקציות" ומה זה "אני יודע לקחת מוצר חינמי ולהפוך אותו למוצר שעושה כסף בעזרת פרסום ודאטה"?
מושון, מה זה, לא שמת שן חדש?! | 10.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת