אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"במתחם שרונה אין חוויית קנייה, ולעולם לא תהיה"

74 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

73.
פשוט לפלוט ולנגב
אני חרב להשכיר. מי שמציע לי יותר - אני הולך איתו. מה שמניע אותי זה אתגר וכסף", מסביר גזית בגילוי לב בראיון ל"כלכליסט" את ההחלטה. "בכל פעם שהגינדים (מבעלי קניון הזהב - א"י) הציעו לי הרבה כסף, חזרתי אליהם. משה גינדי יודע איך לפתות מנהלים טובים אם הוא רוצה אותם, והוא הציע הצעה מפתה כדי שאחזור"
הכל אמר על עצמו | 19.10.17
68.
מסקנות
גיל גזית, אם קראת את הדעות של הכותבים, בטח תפנים את הלקחים. רובם לא מאמינים בך ובגישה המתנשאת שהצגת. מסקנות: תהיה יותר רגיש, מתחשב ומבין, ואולי תעשה סקר משתמשים כדי להבין מה הציבור מבקש. רעיונות של חברת ניהול לא שווים את הניר שעליו נכתבו. מאחד שרוצה שכן תצליח.
תחקירן | 16.10.17
51.
נו באמת...כסף, כסף, כסף
זה הפתרונות שלך? לקחו את אחד המקומות היפים בעיר והפכו אותו לקניון. עכשיו מבינים את הטעות ומנסים פתרון להפוך אותו למשרדי היי טק? המקום הזה הוא מוזיאון חי!! תשתמשו בזה. לא הכל צריך למקסם רווחיות וליפול אחרי שנה שנתיים. עדיף ליצור מתחם בילוי לכלל האוכלוסיה בדגש על משמעות המקום(תרבות ואוכל זה התחלה טובה). לפתח את מרכז המבקרים ולשנות את השוק היקר והפלצני שנפתח ליד. מנכל שכל מה שעומד לנגד עיניו זה כסף לא מתאים פה. צריך אדם עם ראיה חברתית קהילתית.
מבין | 16.10.17
50.
מה חסר שם
בפנים צפוף מידי ואי אפשר לנוע בחופשיות. החניון מסריח ולא מאוורר ובקיץ יש שם 42 מעלות. אם מישהו בכלל טורח להפעיל את המאווררים הם עושים רק רעש ולא מקררים. חברת הניהול של החניון לא מורגשת עד לא קיימת. מנהלת אותה בפועל פקידה גסת רוח שלא לימדו אותה לתת שרות. מחירי האוכל הם שוד לאור יום כנראה גם בגלל מחירי השכירות. אין בחוץ הגנה נגד השמש והגשם אז כל השטח מבוזבז. הטרנד עכשיו נוטה לטבעוני. תהפכו את המקום למרכז טבעונות ותוציאו את כל הבשרים הדגים והשרצים. זה פשוט מגעיל לראות.
אבי | 16.10.17
47.
עצה . לפני כשנה ביקרתי במתחם שרונה לראשונה.
ציפיתי למצוא במקום הייחודי הזה דברים ייחודים והתאכזבתי. עברתי בין בתי הטמפלרים היפים קיוויתי לראות בתי אומנות מסחריים, בתי מלאכת יד אומנותיים וכל מה שראיתי היו בעיקר חנויות בגדים וקצת מסעדות. המקום היחידי שכן התרשמתי ממנו היה שרונה מרקט, שוק ייחודי ויפה בעל מגוון חנויות תואמות מקום ויחודיות.
לא תל אביבית | 16.10.17
45.
הרעיון של בסטאות יותר מתאים שם
הבעיה בישראל היא שבקייץ חם מדי כך שצריך לייצר שם צל ואיוורור טוב במקביל להגדיל את היכולת של אומנים לעבוד שם וגם למכור שם. בסטאות זולות ימשכו אנשים ואנשים ישבו לקפה או ארוחה קלה ובערב יהינו ממוזיקה ואפילו רחבת ריקודים זה לא יכניס בהתחלה - אבל ככה מייצרים - קהל. בנוסף - חנייה חינם - חובה!
אמיר | 15.10.17
44.
התשובה פשוטה
אני דיירת במתחם מיום ה איכלוס, ו 99% מהפעמים אנחנו הולכים לאכול במסעדות מחוץ למתחם כי חוץ מבתי קפה אין במתחם מסעדות, ואם פותחים מסעדות חדשות צריכים לפתוח בטמפלרים עם חללים גדולים שיהיה אווירה שכייף לשבת שם ולא כמו הבראנג׳ה שהיה ולא היה כייף לשבת שם כי זה מחולק ל 3 חללים קטנים ונפרדים
יעל | 15.10.17
35.
וואו
עושה רושם של בן אדם אשר ממש ממש חש את עצמו....מעניין אם הוא יצליח לקדם את המקום הכושל הזה, בארים זה בטוח לא משהו שיביא אנשים אז הייתי מציע לחשוב על רעיונות יותר מקוריים ופחות פופליסטים שלא יביאו אנשים, גם ככה הבניינים הללו החריבו לנו את השמיים ואת האוויר.
ג'וש הומי | 15.10.17
24.
אופי המנהל מתאים לאופי המקום 'אתגר' ו***כסף***
נשמע כמו אדם עם "ערכים" שמתאימים למתחם הפלצני הזה כמו כפפה ליד. אנשים בדרום נשארים בלי עבודה, זוגות צעירים (וגם לא מעט אנשים מבוגרים) ללא דיור בר השגה, והוא מתגאה שהוא מרוויח יותר מדי מזה שהוא מוכר ביותר מדי לאנשים אחרים שמרוויחים יותר מדי.
לא הגעתי ולא אגיע | 15.10.17
22.
הפתרון
שרונה נועדה לשני שימושים בלבד- תרבות ואוכל. לא שופינג ולא משרדים מתאימים לשם. לכן- המקום צריך לשמש כמתחם דוכני מזון של שפים וכוכבי תכניות בישול. ובמקביל לארגן אירועי תרבות כגון הצגות, מופעים, הרצאות וכד'. והכי חשוב- לגרום לתושבי העיר להגיע כי איפה שהפריפריה מגיעה התל אביבים מדירים רגליהם... בהצלחה ! זה המקום הכי יפה בארץ
תושב האזור | 15.10.17
16.
אף אחד לא בא לשרונה לקנות
בגדים אני קונה ליד הבית בזיל הזול. לצומת ספרים בשרונה אני לא אגיע לקנות ספר. לא יודע איזה עוד חנויות יש שם וזה לא משנה כי התחושה היא שהכל כל כך יקר אז למה לטרוח? שרונה צריך להיות מתחם של אוכל ובילויים ולא קניות כי אף אחד לא בא לשם לקנות. עוד משהו חשוב למנכל אם הוא קורא- מזג האוויר. אי אפשר להסתובב שם בקיץ. אז נכון שהמתחם פתוח, אבל אפשר לעשות יותר פינות מוצלות, מאווררים ומזגנים ניידים ועוד. עוד רעיון- בר קרח כמו זה שבאילת.
יונתן | 15.10.17
15.
יהיר ומתנשא. איזה דיבור מלולכך על רולדין..
בסך הכל שיחק לו המזל כשקיבל את קניון הנהב לידיו. לא בגלל המקצועיות שלו זה הצליח אלא כי זה בא בתקופה של פריחה כלכלית. שכולם נהרו לקניונים והכל נהיה נגיש ובשפע וקרוב לכולם. פתאום גם בראשל"צ יש קניון עם כל המותגים... שהראשל"צים והחולונים לא צרכים לנסוע לתל אביב. זה כל העניין.
יפול גם יפול | 15.10.17
10.
ביקורת בונה
המקום צריך להיות מושתת על בילוי בערב ופעילויות לילדים ביום. פאבים, מסעדות, בתי קפה... הכי מפוספס זה נושא החניה. הרבה פעמים אנחנו לא מגיעים כי יש בעיה עם החניה. שייתן חניה חינם בחניון למטה למי שמוציא מעל X כסף. אנשים לא אוהבים לשלם הרבה כסף על חניה. זה מקום מאוד מוצלח לשבת בחוץ ולשתות קפה או בירה
יוסי | 15.10.17
8.
שעטנז מבחיל
רק כדי להבין, התכנית המגלומנית צפויה להפוך את המתחם למלא בחנויות, מסעדות, גני שעשועים לילדים, בארים, גינת כלבים, הופעות חיות, פוד טראקס, סרטים ו... אה, שכחתי תיאטרון ! מה עם חוף ים, סקי וצניחה חופשית ? תגידו זה אמיתי ? הבן אדם יורה את כל שמות הבילויים שהוא מכיר ורוצה לדחוס הכל למתחם אחד, שגם ככה תל אביבים סולדים מהמוניותו ומחוץ לעיר בקושי מגיעים אליו בגלל שהוא מצועצע וחסר אופי. זה הביג בוס של גינדי ? אוי איזה פלופ !
בבר | 15.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת