אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אלנבי.קום: מתעשרי ביטקוין הישראלים לא רוצים להיחשף

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
תגובה ל-10
הכרישים הגדולים, ביחד עם הרבה טרמפיסטים קטנים, משתלטים על ההון העולמי שנוצר ממש עכשיו. מהפכת המטבעות המוצפנים רק בראשיתה ולכרישים אין שום אינטרס שהיא תיפסק. המהפכה כל כך גדולה שדגיגים שהיו קטנים ב-2010, 2011 ו-2012 יהפכו למפלצות ענק שיבלעו עוד כמה שנים ללא קושי את הכרישים של הכלכלה הישנה. הכסף החדש מחולק עכשיו במחיר אפסי ביחס לעתיד. השאלה אם אתה חכם מספיק להושיט את היד ולשלם עליו.
עה | 28.11.17
10.
כל גיבורמ המקלדת ש"מושקעים" במטבע הם דגיגונים
ותו לא. אף אחד מהם לא קנה ביותר מכמה אלפי דולרים, ולכן אף אחד גם לא התעשר. המתעשרים היחידים הם גופים גדולים, והם עושים זאת בזכות הנזילות הנמוכה של המטבע. הם למעשה אלה שמניעים את השוק למעלה ולמטה בחדות. וביום שהם יחליטו לעבור הלאה, הם ייצאו לגמרי וירסקו את הפירמידה.
הסיבה שהם לא רחצים להיחשף היא שאין כאלה | 19.10.17
4.
ל-1 כי זה לא מה שקרה, וזה לא קרה ביום אחד ולא בתשעים אחוז. מאיפה המידע שלך?
אולי אתה מתכוון לפריצה לmt gox ב-2014? הסיבה שהמטבע קרס אחרי שבעלי האתר גילו לעולם את הפריצה היה כי האתר היה כמעט זירת המסחר היחידה בביטקוין באותה תקופה, ושער המטבע עלה באופן מלאכותי בגלל שבעלי האתר סגרו את היכולת להוציא דולרים ״באופן זמני״ וניתן היה להוציא רק ביטקויינים עד שאלה אזלו באתר. לאחר פשיטת הרגל של האתר ומעבר לזירות חדשות, שער הביטקויין חזר בערך לאיפה שהיה לפני העליה הפיקטיבית שנוצרה מהמחסור המדומה בביטקויינים שיצרו בעלי האתר. כיום ביטקוין נסחר במספר רב של זירות מסחר ולא ניתן להשוות בין העליה הנוכחית לזאת של אז. מה שכן, זה לא קרה ביום אחד.
נו באמת | 16.10.17
3.
שמתם לב שבסקר חצי אומרים שיעבור את ה 10K וחצי אומרים ששווה 0? אז הנה ההסבר:
החצי שהצביע 10K הם אלו שמחזיקים ביטקוין. עכשיו, כל מה שהם צריכים כדי לממש את התחזית זה דבר מאד פשוט: הם צריכים שהחצי השני, אלה שהצביעו שהביטקויין חסר ערך, יקנו. 1, 2, 3....הנה זה קורה.... נו? אולי יגדילו את התחזית ל 25K, יהיה על מה לדבר? בינתיים על ה PR תשלמו בכסף.
מסביר | 16.10.17
2.
ל-1 כי זה לא רלוונטי
עליה וירידה בשער היא לא רווח והפסד. רק במכירה תדע אם הרווחת או הפסדת. לפני שנה היה השער 1000 והיום 5000. איזו משמעות יש לקריסה? הפסידו מי שנכנס ללחץ ומכר בשער הנמוך או מי שהחזיק כסף בבורסה שנפרצה. אבל גם מי שהחזיק מזומנים בכספת בבנק הפועלים באלנבי שנפרץ לפני כמה שנים הפסיד את כספו
מר ציפן | 16.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת