אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בקנה של האוצר: ביטול מכס למקררים מהמזרח

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
ל-19 רונית, 250 מיליון לא מזיז לאף אחד. הנכים צריכים מיליארדים תוספת
אם מחלקים 250 מיליון למאה אלף (ויש יותר ממאה אלף מקבלי קצבה) יוצא 2500 ש"ח לשנה שהם תוספת של 200 ש"ח לחודש. לא נראה לי שהנכים מדברים על תוספת של 200 ש"ח לחודש... לשם השוואה ההוצאה כולה על ענף הנכות ב-16 הייתה בערך 13 מיליארד. 250 מיליון זה טיפה בים.
תקציב זה לא כזה קל | 18.10.17
21.
האוצר מתעסק בקטנות...,בעוד הצורך להוריד המיסוי והעלויות הגבוהות בלחיות
האוצר מתעסק בקטנות פופוליסטיות סוכריות לפני בחירות בלי כל מחשבה או תיכנון ארוך טווח...,בעוד הצורך להוריד המיסוי והעלויות הגבוהות בלחיות ולהתמודד באלמנטרי ביום יום,פרנסה ,בית,אוכל,רכב,וכו' . גם מקררים צריך,אבל לא מהמזרח,שאז צריך לקנות מחדש לעיתים תכופות בגלל האיכות והחומרים הירודים של המקררים.
איגוד המובטלים | 18.10.17
10.
מה לגבי כל תחום הרכב/דלק/חלקי חילוף?
מהלך מבורך אבל השפעתו קטנה יחסית. הם יש צורך להזכיר לממשלה שאין אף יצרן מכוניות בישראל? כדי לסתור את הטענה, המוצדקת, שכל המיסוי על מכוניות ודלק נועד כדי לחלוב את הציבור, יש להוריד מיסים בתחום זה למה שמקובל בעולם. זאת יכולה להיות מהפכה. היגיע הזמן שנהיה ככל העמים.
דני | 18.10.17
9.
לבטל את המס על טלוויזיות מעל 50 אינצ'
זו היתה אז החלטה פופוליסטית של מר לפיד שפגעה גם במצביעים שלו עצמו ובמעמד הביניים, המס מוזר ולא צודק, זו זכותם של האנשים לרכוש מסכי טלוויזיה גדולים מ 50 אינצ' שמאוד פופולרים בכל העולם וזה מעיד על כך שהם עשירים מאוד או שזה ממש מוצר מותרות, במקרה הגרוע צריך לפחות להעלות את הרף למיסוי חריג למסכים שמעל 65 אינצ'
אליהו  | 18.10.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת